Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
wocio19

Nowe nabytki szwajcarskie i niemieckie

Rekomendowane odpowiedzi

Udało się dzięki ! to jeszcze 2c196f9780d5abeb3a12a42271f298b1c.jpg01aedb09652bf99b422d3173170cf569.jpg


By duży talent nie poniósł straty, trzeba zakupić japońskie graty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi po głowie ten Mido. Do czego porównałbyś wykonanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelo

mido sa bardzo fajne.

mocno niedoceniane w naszych rejonach ;)

 

od zawasze mi sie podobaly...

gratuluje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie jest to nowy nabytek bo leży w szufladzie 25 lat ale postanowiłem w końcu założyć mój prezent komunijny...

 

 

Rychło w czas :D

Fajnie wygląda na ręce...wczesniej to na "klacie" byś musiał nosić :lol:


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi po głowie ten Mido. Do czego porównałbyś wykonanie?

Ciężko powiedzieć bo do tej pory wystaczał mi zegarek w aucie i komórce :unsure: Miałem wcześniej Seiko SNZH53K1 który miał śednicę 40mm a Mido ma tylko 2 mm więcej ale wydaje się dużo większy. Może to z powodu wąskiego bezela i stosunkowo dużej tarczy.Bransoleta jest lepiej wykonana,ale bardzo cięzko się odmyka.Jak już raz zatrzaśniemy go na ręce to lepiej nie sciągać bo wyszczerbimy pazury.Również bezel w stosunku do seiko chodzi z większym oporem,nie mam mowy aby sam się przesunął. Koperta drobniutko szczotkowana lepiej się układa na ręce niż japończyk. Największym atutem jaest kolor tarczy taki niebiesko-fioletowy zwłaszcza  świetle słonecznym. Za 3 tygodnie sprawdzę jak się spisuje w naturalnym środowisku czyli na jachcie podczas rejsu po morzu Egejskim B) . Przy okazji podrzucilibyście jakiś pomysł na pasek gumowy w niebieskim kolorze


By duży talent nie poniósł straty, trzeba zakupić japońskie graty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, minął tydzień i dodaje mój nowy nabytek, proszę o wyczerpujące odpowiedzi, a mianowicie, który to może być rok, co to za firma i i.t.p, oraz przybliżoną wartość a także jaka może być usterka skoro zegarek chodzi z dość dużym opużnieniem

post-82025-0-18247300-1431983299_thumb.jpg

post-82025-0-41789500-1431983323_thumb.jpg

post-82025-0-56191900-1431983360_thumb.jpg

post-82025-0-33753400-1431983468_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i tydzień przepędził chyba nie na czytaniu forum, bo byłoby oczywiste, że tutaj zegarków nikt nie wycenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, a tutaj mój nowy nabytek. Longines conquest  :D post-71847-0-23761500-1432057236_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem o tym że nikt tu zegarków nie wycenia, ale mówi czy ten zegarek jest coś wart czy nic,

tak więc wracając do mojego pytania, czy warto próbować go naprawić i gdzie,

to przecież nie są tajemnice rządowe :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to nowy nabytek, to raczej nie ma wartości sentymentalnej, no chyba, że ktoś z rodziny taki zegarek posiadał. Co do wartości kolekcjonerskiej, to pewnie ma dla kogoś kto taki zegarek chciałby w kolekcji o ile nie jest to jakiś składak z kilku różnych zegarków. Do tego jednak trzeba specjalisty z forum, który oceniłby jego stan po zdjęciach, które niestety nie są rewelacyjne.

 

Jeśli się spóźnia, to może wystarczy przegląd u zegarmistrza, który wyczyści zegarek, zaleje nowym olejem i wymieni to co można. A u którego zegarmistrza? Może odpowie Ci na to wróż Maciej, bo w profilu nawet nie podajesz skąd pochodzisz, więc najpierw daj ze swojej strony ile możesz (informacji) a dopiero później oczekuj, że ktoś i Tobie odpowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I taka luźna zostaje?

Taka zostaje :-) lubię luźno nosić zegarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelo

Zbysiu, obrabiasz banki? ;)

Gratuluje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelo

Tez bym tak chcial...

Kupowac wszystko Co mi sie podoba :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kupiłem Sobie , Rolexa Oster perpetal grape kolor. Bardzo fajny zdjecia dodam do galeri .

 

Do różowej koszuli pasuje. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja pochwalę się nowym nabytkiem - Steinhart Marine Chronometer II Römisch. Zdjęcia zrobione "na gorąco" telefonem, przy chwili czasu dodam jakieś w lepszej rozdzielczości:)

 

Steinhart Marine Chronometer II Römisch 01

 

Steinhart Marine Chronometer II Römisch 02

 

Steinhart Marine Chronometer II Römisch 03

Edytowane przez Marcin P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja pochwalę się nowym nabytkiem - Steinhart Marine Chronometer II Römisch. Zdjęcia zrobione "na gorąco" telefonem, przy chwiliy czasu dodam jakieś w lepszej rozdzielczości:)

 

Cudny!!! Od dawna się do takiego przymierzam jako alternatywy na mojego czarnego Longinesa Mastera - jednak rzymskie indeksy mają w sobie to "coś":) jak będziesz sprzedawał to daj znać:)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratki Marcin fajne chrono niech się dobrze nosi, ja swojego nie zdejmuje z nadgarstka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dzięki Rysiek, choć ta Marine to nie chrono, tylko mała sekunda:) Steinharty ogólnie są świetne - Ocean One też wygląda godnie i widzę, że dobrze Ci leży na nadgarstku:) W Ocean One lubię to połączenie elegancji (w końcu nawet Bond nosi divery do garnituru) z funkcjonalnością zegarka do pływania/nurkowania. Podobno nie ma zegarków do wszystkiego, ale jeżeli już chcieć by poszukać czegoś uniwersanego, to właśnie tylko zegarek tego typu:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko że w Łodzi nie ma stacjonarnego sklepu steinharta chętnie bym odwiedzał, bo firma naprawdę robi dobrą i solidną robotę za przyzwoitą kasę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.