Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
wocio19

Nowe nabytki szwajcarskie i niemieckie

Rekomendowane odpowiedzi

Nowy nabytek kupiony w antykwariacie za 100zł. Jak myślicie oryginał?

 

tumblr_ndhw3auVfI1s8t1ieo1_1280.jpg

to chyba na "prima aprilis" wrzuciles jako original tego patka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patek świetny! cud miód malina :)

A mi Pan kurier dziś takiego przyniósł :

 

44568474184971249598.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mazik77 powrót do scyzoryka chyba znowu nie na długo, ale jak ci bransoleta będzie źle leżała to mogę przygarnąć :D


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie brak bransolety mi najbardziej doskwierał w poprzednim. Teraz to prawdziwy tool watch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja szukałem, ale ceny bransolet jak i czerwonej gumy zwalają z nóg.


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem, przerabiałem to :)  A czerwona wersja na czarnej bransolecie wyglada mega kozacko !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mazik, w tym Tissocie Sea regulacja bransolety tylko przez zdjęcie ogniw, w zapięciu nic niema ? Ni jak nie mogę idealnie jej dopasować do swej łapy.


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz go przejołes ? :) Z tego  co pamietam sa 3 otwory na zapieciu do regulacji. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyczuwam delikatne Prima Aprilis ;-) Mowa o Patku oczywiście.

Edytowane przez jakuber85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam od tygodnia w na mojej ręce Longines Legend Diver. Jestem szczęśliwym posiadaczem tak fajnego zegarka :-) 

 

post-36930-0-45351500-1428334986_thumb.jpg

Edytowane przez Andrzej248

Longines Hydroconquest, Longines Legend Diver, Omega Planet Ocean, Breitling Avenger II Seawolf, Breitling Navitimer, VOSTOK EUROPE LUNOKHOD 2,  Casio G-SHOCK G-520D, Casio G-SHOCK GS-1100, Casio G-SHOCK GW-9010 MUDMAN, Casio G-SHOCK GR-8900, Casio G-SHOCK G-9300 MUDMAN, Casio G-SHOCK DW-6900, Casio G-SHOCK GW-9400 RANGEMAN, Casio G-SHOCK GWG-1000 MUDMASTER, Casio G-SHOCK GPR-B1000 RANGEMAN, Rado Capitan Cook, Longines Heritage Military 1938 Limited Edition, PANERAI PAM00914, Casio G-SHOCK GWF-A1000, Casio G-SHOCK GMW-B5000D, Casio G-SHOCK MTG-B1000, DOXA-SUB 300T, TAG Heuer Day Date, Breitling Superocean Heritage II, Casio G-SHOCK MTG-B3000, Casio G-SHOCK GBD-H1000, Casio G-SHOCK GXW-56BB KING, TAG Heuer AUTAVIA, Casio G-SHOCK GWG-B1000 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje, świetnie się prezentuje ten Longines na nadgarstku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny. Coraz bardziej zaczyna mi ten Longines chodzić po głowie. Gratulacje


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :-) 


Longines Hydroconquest, Longines Legend Diver, Omega Planet Ocean, Breitling Avenger II Seawolf, Breitling Navitimer, VOSTOK EUROPE LUNOKHOD 2,  Casio G-SHOCK G-520D, Casio G-SHOCK GS-1100, Casio G-SHOCK GW-9010 MUDMAN, Casio G-SHOCK GR-8900, Casio G-SHOCK G-9300 MUDMAN, Casio G-SHOCK DW-6900, Casio G-SHOCK GW-9400 RANGEMAN, Casio G-SHOCK GWG-1000 MUDMASTER, Casio G-SHOCK GPR-B1000 RANGEMAN, Rado Capitan Cook, Longines Heritage Military 1938 Limited Edition, PANERAI PAM00914, Casio G-SHOCK GWF-A1000, Casio G-SHOCK GMW-B5000D, Casio G-SHOCK MTG-B1000, DOXA-SUB 300T, TAG Heuer Day Date, Breitling Superocean Heritage II, Casio G-SHOCK MTG-B3000, Casio G-SHOCK GBD-H1000, Casio G-SHOCK GXW-56BB KING, TAG Heuer AUTAVIA, Casio G-SHOCK GWG-B1000 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy z kolekcji Heritage ,który rozpoczął drogę Longinesa do wcześniejszego uznania (celowo nie piszę o prestiżu, bo to jeszcze daleka droga). Później były następne i teraz jest ich już sporo z tej kolekcji, które warto by było mieć. Gratuluję, jestem posiadaczem LLD od kilku lat i jak na razie z takim samym poziomem zadowolenia.  


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zasadas proszę przeczytaj mój poniższy wątek i czy możesz sprawdzić u siebie 

 

Witam. Proszę o pomoc osoby posiadające taki zegarek. Kupiłem Longinesa Legend Diver i jak poruszam zegarkiem i przystawię ucho do niego to słyszę takie pykanie ( jedno przekręcenie zegarka od siebie jedno pyknięcie, i tak samo odwrócenie zegarka tak jak bym chciał zobaczyć godzinę, czyli do siebie, to również mam takie jedno pyknięcie podobnie jakby jakaś zapadka się przesuwała ). Zegarek chodzi bardzo punktualnie robi +2 / -2 sekundy na dobę. Teraz np. przez dwie doby chodzi co do sekundy. Rezerwa chodzi to 40 godzin ( sprawdzałem ) Czy to jest niepokojące ??? chciałem nadmienić, że nie słychać obracającego się ( szurającego ) wachnika, tak jak niektórzy opisują. Co to może być ???? Proszę osoby które mają taki zegarek, żeby sprawdziły, czy u nich jest tak samo ?? mechanizm to ETA 2824-2 Elabore. Nie chciałbym oddawać zegarka do naprawy.

Longines Hydroconquest, Longines Legend Diver, Omega Planet Ocean, Breitling Avenger II Seawolf, Breitling Navitimer, VOSTOK EUROPE LUNOKHOD 2,  Casio G-SHOCK G-520D, Casio G-SHOCK GS-1100, Casio G-SHOCK GW-9010 MUDMAN, Casio G-SHOCK GR-8900, Casio G-SHOCK G-9300 MUDMAN, Casio G-SHOCK DW-6900, Casio G-SHOCK GW-9400 RANGEMAN, Casio G-SHOCK GWG-1000 MUDMASTER, Casio G-SHOCK GPR-B1000 RANGEMAN, Rado Capitan Cook, Longines Heritage Military 1938 Limited Edition, PANERAI PAM00914, Casio G-SHOCK GWF-A1000, Casio G-SHOCK GMW-B5000D, Casio G-SHOCK MTG-B1000, DOXA-SUB 300T, TAG Heuer Day Date, Breitling Superocean Heritage II, Casio G-SHOCK MTG-B3000, Casio G-SHOCK GBD-H1000, Casio G-SHOCK GXW-56BB KING, TAG Heuer AUTAVIA, Casio G-SHOCK GWG-B1000 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już trochę czasu u mnie, ale to mój najnowszy nabytek pozdrawiam kolegę Piotra.post-74936-0-11890200-1428354060_thumb.jpg  Dubel

Edytowane przez Pablo Escobar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

zasadas proszę przeczytaj mój poniższy wątek i czy możesz sprawdzić u siebie 

 

Witam. Proszę o pomoc osoby posiadające taki zegarek. Kupiłem Longinesa Legend Diver i jak poruszam zegarkiem i przystawię ucho do niego to słyszę takie pykanie ( jedno przekręcenie zegarka od siebie jedno pyknięcie, i tak samo odwrócenie zegarka tak jak bym chciał zobaczyć godzinę, czyli do siebie, to również mam takie jedno pyknięcie podobnie jakby jakaś zapadka się przesuwała ). Zegarek chodzi bardzo punktualnie robi +2 / -2 sekundy na dobę. Teraz np. przez dwie doby chodzi co do sekundy. Rezerwa chodzi to 40 godzin ( sprawdzałem ) Czy to jest niepokojące ??? chciałem nadmienić, że nie słychać obracającego się ( szurającego ) wachnika, tak jak niektórzy opisują. Co to może być ???? Proszę osoby które mają taki zegarek, żeby sprawdziły, czy u nich jest tak samo ?? mechanizm to ETA 2824-2 Elabore. Nie chciałbym oddawać zegarka do naprawy.

 

Nie zaobserwowałem (usłyszałem) takich zjawisk. Jedynym charakterystycznym dźwiękiem to szum wahnika przy poruszaniu zegarkiem.  


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasadas skierowałem takie zapytanie już wcześniej do innego użytkownika takiego samego zegarka i odpisał mi, że u niego takie samo zjawisko występuje. Hmmm.... więc nie wiem czy się martwić czy nie...  


Longines Hydroconquest, Longines Legend Diver, Omega Planet Ocean, Breitling Avenger II Seawolf, Breitling Navitimer, VOSTOK EUROPE LUNOKHOD 2,  Casio G-SHOCK G-520D, Casio G-SHOCK GS-1100, Casio G-SHOCK GW-9010 MUDMAN, Casio G-SHOCK GR-8900, Casio G-SHOCK G-9300 MUDMAN, Casio G-SHOCK DW-6900, Casio G-SHOCK GW-9400 RANGEMAN, Casio G-SHOCK GWG-1000 MUDMASTER, Casio G-SHOCK GPR-B1000 RANGEMAN, Rado Capitan Cook, Longines Heritage Military 1938 Limited Edition, PANERAI PAM00914, Casio G-SHOCK GWF-A1000, Casio G-SHOCK GMW-B5000D, Casio G-SHOCK MTG-B1000, DOXA-SUB 300T, TAG Heuer Day Date, Breitling Superocean Heritage II, Casio G-SHOCK MTG-B3000, Casio G-SHOCK GBD-H1000, Casio G-SHOCK GXW-56BB KING, TAG Heuer AUTAVIA, Casio G-SHOCK GWG-B1000 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z pewnością nie ma się co martwić, może jestem trochę przygłuchawy :D, a może inaczej odbieram te dźwięki , jako coś naturalnego. Jeśli chodzi dokładnie i utrzymuje właściwą rezerwę chodu, pozwól mu działać, tak sądzę.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjechał dziś - od forumowego kolegi

8be252a80eed4ed08ba1e5ed35fe7caa.jpg


---------------------------------------------------

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Omega i Maurice kostka świetne, gratuluję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Istvan świetny ML!  na fajnym mechanizmie. Miałem kiedys wersje z biala tarcza i miło wspominam. Bedzie sie dobrze uzupelnial z FC.

 

Andrzejb KLASA nurasek!

 

Impactom chyba ładniej by mu było na czarnym krokodylu. Super szkiełko !

 

 

U mnie też zagościł Maurice  :)

 

55125736578738228261.jpg

 

 

Edytowane przez mazik77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.