Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
wocio19

Nowe nabytki szwajcarskie i niemieckie

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień Omegi :)

@arturlep - gratulacje, to świetny wybór. Zdaje się, że hesalit?


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień Omegi :)

@arturlep - gratulacje, to świetny wybór. Zdaje się, że hesalit?

 

 

Dzięki, dokładnie tak.

Zegarek jest super, szukałem kolejnego divera, a tu wyskoczył moon i nie było wyjścia ;)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Graty wszystkich omeś, krzyśków, a nawet tej podjebki longinesia... co się cooorva z tym forum porobiło :wacko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plus @Passero

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co się miało porobić? Cieszymy się z radości innych, odwrotnie do większości tego kraju :)


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graty wszystkich omeś, krzyśków, a nawet tej podjebki longinesia... co się cooorva z tym forum porobiło :wacko:

 

Jest czas na pracę i jest czas na przyjemności. Dzisiaj tylko to drugie, co jest owocem tego pierwszego ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie skromnie, ale bardzo cieszy :) od dawna LLD na liście pożądanych ale za drogi, za to helson sporo tańszy a wykonany naprawdę bardzo dobrze.

Widziałem kiedyś na bazarku, niech cieszy.

 

U mnie również od wczoraj SMPc :)

To trzeci powrót do tego zegarka :)

Zapięcie z mikro już założone :)

Gratuluję SMPc, no i jak to mawiają do 3 razy sztuka, a jakby co Łukasz to wiesz :D

 

Takie cudo udało się przytulić

Też fajna ta Twoja Omesia :)


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś w temacie padło 18 razy "gratulacje", o zegarkach ani słowa :lol:  ^_^

Żadnych detali, zero informacji....jaki model, mechanizm , co skłoniło do kupna , jaka cena, gdzie kupić itd.

 

Tematy, większość,  przeistaczają się  "W jaki zegarek masz dziś na ręku"- prezentacja, gratulacje, koniec tematu.

I jak część nic nie wiedziała o zegarku, tak dalej nic nie wie...

Nie zauważacie panowie że większość tematów zamyka się we "wzajemnym spijaniu z dzióbków"?

 

Fajnie że ktoś kupił nowy zegarek, ale by było miło gdyby napisał parę słów poza zdawkowym "wpadł dziś", czy "kurier przyniósł".....


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Dzięki, dokładnie tak.

Zegarek jest super, szukałem kolejnego divera, a tu wyskoczył moon i nie było wyjścia ;)

 

Gratuluję świetnego wyboru :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niebieska - potrzebowałem czegoś kolorowego na bransolecie.

Nie widziałem niebieskiej w realu (tylko w sztucznym świetle w salonach) a bardzo chętnie bym zerknął.

Gratuluję.

Też kilka zegarków kupiłem kilka razy. :D


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem niebieskiej w realu (tylko w sztucznym świetle w salonach) a bardzo chętnie bym zerknął.

Gratuluję.

Też kilka zegarków kupiłem kilka razy. :D

Dziękuję.

No to zapraszam na przymiarkę. Bardzo fajnie zmienia światło, choć jest w pełnym słońcu jeden odcień niebieskiego, który nie do końca mi pasuje.

 

 

iPX

Dziś w temacie padło 18 razy "gratulacje", o zegarkach ani słowa :lol:^_^

Żadnych detali, zero informacji....jaki model, mechanizm , co skłoniło do kupna , jaka cena, gdzie kupić itd.

 

Tematy, większość, przeistaczają się "W jaki zegarek masz dziś na ręku"- prezentacja, gratulacje, koniec tematu.

I jak część nic nie wiedziała o zegarku, tak dalej nic nie wie...

Nie zauważacie panowie że większość tematów zamyka się we "wzajemnym spijaniu z dzióbków"?

 

Fajnie że ktoś kupił nowy zegarek, ale by było miło gdyby napisał parę słów poza zdawkowym "wpadł dziś", czy "kurier przyniósł".....

Marku, bo akurat taki to temat ;)

Opisy w przypadku znanych zegarków są w konkretnych wątkach „markowych” (co można napisać nowego o SMPc czy Moonie?), a jak ktoś kupi coś mniej popularnego, to zazwyczaj pisze parę słów o nabytku.

Ciężko mieć zarzut do formuły tego wątku - ktoś się „chwali” nowym zakupem, to inni gratulują. I tyle.

 

 

iPX


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Marku, bo akurat taki to temat ;)

Opisy w przypadku znanych zegarków są w konkretnych wątkach „markowych” (co można napisać nowego o SMPc czy Moonie?), a jak ktoś kupi coś mniej popularnego, to zazwyczaj pisze parę słów o nabytku.

Ciężko mieć zarzut do formuły tego wątku - ktoś się „chwali” nowym zakupem, to inni gratulują. I tyle.

 

Ja też nie widzę w tym nic złego...;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat w tym wątku większość postów, jak nie każdy post, jest merytoryczny. :D

W przeciwieństwie do innych wątków. :(


...
No to zapraszam na przymiarkę. Bardzo fajnie zmienia światło, choć jest w pełnym słońcu jeden odcień niebieskiego, który nie do końca mi pasuje.
...

Bardzo chętnie.

W jakiej części Polski mieszkasz?


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś w temacie padło 18 razy "gratulacje", o zegarkach ani słowa :lol:  ^_^

Żadnych detali, zero informacji....jaki model, mechanizm , co skłoniło do kupna , jaka cena, gdzie kupić itd.

 

 

Zwróć uwagę jak ten wątek wygląda, od samego początku ma taką formułę i każdemu to odpowiada. Widzę że lubisz się czepiać i krytykować tylko dla tego by wkurzać ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chętnie.

W jakiej części Polski mieszkasz?

Kielce/Warszawa, ale podróżuje często po kraju.

 

 

 

iPX


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

ale podróżuje często po kraju.

Jak byś się wybierał do Krk to daj znać. Chętnie poznam. A i może uda się jeszcze kogoś namówić na spotkanie.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marku, bo akurat taki to temat ;)

Opisy w przypadku znanych zegarków są w konkretnych wątkach „markowych” (co można napisać nowego o SMPc czy Moonie?), a jak ktoś kupi coś mniej popularnego, to zazwyczaj pisze parę słów o nabytku.

Ciężko mieć zarzut do formuły tego wątku - ktoś się „chwali” nowym zakupem, to inni gratulują. I tyle.

 

 

Jasne, rozumiem, ale mnogość dublujących się tematów , postów to strata czasu ^_^

Pojawia się tu nowy zegarek, "gratuluję, gratuluję", póżniej wszyscy przenoszą się do wątku tematycznego i piszą dokładnie to samo ^_^

 

Szkoda mi czasu na to by przebijać w każdym zakątku forum przez "graty, graty" by przeczytać coś ciekawego ;) , Tobie nie? :rolleyes:


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, rozumiem, ale mnogość dublujących się tematów , postów to strata czasu ^_^

Pojawia się tu nowy zegarek, "gratuluję, gratuluję", póżniej wszyscy przenoszą się do wątku tematycznego i piszą dokładnie to samo ^_^

 

Szkoda mi czasu na to by przebijać w każdym zakątku forum przez "graty, graty" by przeczytać coś ciekawego ;) , Tobie nie? :rolleyes:

Szczerze, to przewijam to i nie zwracam większej uwagi, bo tak traktuje ten wątek. Merytoryki szukam po prostu gdzie indziej :)

Natomiast rzeczywiście w różnych wątkach tematycznych pojawiają się te same treści (przysłowiowe „graty”) i to czasem męczy.

 

 

iPX


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, to przewijam to i nie zwracam większej uwagi, bo tak traktuje ten wątek. Merytoryki szukam po prostu gdzie indziej :)

Natomiast rzeczywiście w różnych wątkach tematycznych pojawiają się te same treści (przysłowiowe „graty”) i to czasem męczy.

 

Kończę temat bo już koledzy co wrażliwsi się denerwują :D

Generalnie chodzi mi o to by nie iść w stronę instagrama, FB czy innych platform w których forma przekazu wygląda - "obrazek" i oczekiwanie na poklask. ^_^

 

Pomimo rozwoju cywilizacji wracamy do:

covaciella.jpg


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kończę temat bo już koledzy co wrażliwsi się denerwują :D

Generalnie chodzi mi o to by nie iść w stronę instagrama, FB czy innych platform w których forma przekazu wygląda - "obrazek" i oczekiwanie na poklask. ^_^

 

Pomimo rozwoju cywilizacji wracamy do:

 

Spoko, rozumiem tę ideę :)

Ale weź też pod uwagę charakter danego wątku :)

 

Miłego dnia :)

 

 

iPX


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Fajny! Gdyby tylko miał mniejsze L2L... Zostanie na dłużej? ;)

 

 

Trzeci raz, to chyba nie trzeba gratulować :D Za każdym razem była niebieska?

 

 

Gratulacje klasyka! :)


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeci raz, to chyba nie trzeba gratulować :D Za każdym razem była niebieska?

 

Tak, za każdym razem niebieska :)

 

 

iPX


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.