Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że musieli się na coś zdecydować. Budują tożsamość marki na nowo, i trzeba było w końcu ujednolicić "branding". O ile się nie mylę tarczę zaczęli stosować od lat 70-tych, jeśli jestem w błędzie to niech mnie ktoś poprawi. Róża na jednych, a tarcza na innych modelach to trochę brak konsekwencji. Mi osobiście tarcza nie przeszkadza, mimo że róża wygląda pięknie co podkreślają zdjęcia Piotrka. Chciałbym wersję z in-housem, ale jak będę gotowy na zakup to najpierw czeka mnie przymiarka. Jeśli nowy model okaże się za gruby i będzie źle leżał to poszukam wersji na ecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że musieli się na coś zdecydować. Budują tożsamość marki na nowo, i trzeba było w końcu ujednolicić "branding". O ile się nie mylę tarczę zaczęli stosować od lat 70-tych, jeśli jestem w błędzie to niech mnie ktoś poprawi. Róża na jednych, a tarcza na innych modelach to trochę brak konsekwencji. Mi osobiście tarcza nie przeszkadza, mimo że róża wygląda pięknie co podkreślają zdjęcia Piotrka. Chciałbym wersję z in-housem, ale jak będę gotowy na zakup to najpierw czeka mnie przymiarka. Jeśli nowy model okaże się za gruby i będzie źle leżał to poszukam wersji na ecie.

 

Ja lubię zarówno różę jak i tarczę. która miałem na Heriatge Chrono ale tam na koronce też była . Pomieszanie znaków może być troche irytujące. Jednak nie na tyle aby robić z tego wielki problem.

A skąd ciśnienie na wersję z in-housem? Stara wersja ma świetne proporcje i z czasem bedzie coraz rzadsza (moze relatywnie cenniejsza), bo Tudor będzie się zapewne przestawiać na MT. No chyba, że chodzi o rezerwę chodu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciśnienie to za dużo powiedziane, raczej preferencja. Tak, większa rezerwa chodu mnie kusi, a poza tym bardziej mi się podoba nowa bransoleta. Kto wie, może po przymiarce zmienię zdanie, ale to temat na lato, na razie gromadzę fundusze ( co nie jest łatwe, bo pare innych rzeczy kusi) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba na metce bylo 15k w Kruku. Minus 10 do 15 % na karte.

 

Lepiej poczekaj jak @swierszczu znowu dostanie polotu i oglosi na bazarze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czuje sie wywołany do tablicy Polotu nie będzie bo róża to Róza a nie jakaś tam tarcza ;) a cena nowego na inhousie to kwota raczej koło 19k a nie nie całe 15 tyle (-) kosztował na bransolecie z eta. Ja swojego trafiłem z fartem 30%


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Róża nie w moim klimacie, wolę tarczę. Ten "koślawy" napis SELF WINDING jest okropny i dlatego nigdy wcześniej nie chciałem BB. 

Teraz ten nowy na z tarczą jak dla mnie bomba i tego chcę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że jestem zaciekawiony jaki będzie efekt.http://rubberb.com/en/tudor-watch-band

No przyznam, że ja tez. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że guma do charakteru Tudora nie do końca będzie pasować (przez vintage'owy charakter BB), ale zobaczymy...


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nie do czerwonego BB, do czarnego też może nie, ale do niebieskiego.. Albo do chrono...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Fajny zegar,dobrze wykonany,tylko mógłby mieć datę..

 

30693544361504865870.jpg

Edytowane przez akism

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby miał datę to już bym go zamówił w przedsprzedaży :)

Ale zakładam że BB nigdy nie będzie miał daty.

Edytowane przez Mizu80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak się będzie sprawował nowy werk..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Fajny zegar,dobrze wykonany,tylko mógłby mieć datę..

 

 

 

To kiedy będzie na bazarku ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem..Prawie zawsze kupuję celem dłuższego użytkowania,może dołączy do GS ,którego nie chcę sprzedawać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak się będzie sprawował nowy werk..

Raczej jesteś pierwszym odważnym, który się zdecydował na tym forum ...

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba tak,bo nie widziałem nowego modelu..Zresztą w zeszłym tygodniu pojawiły się u Kruka.Dla mnie fajny zegarek,troszkę inna bransoleta,dla mnie ciekawa i wykonanie nie gorsze od rolexa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej jesteś pierwszym odważnym, który się zdecydował na tym forum ...

Raczej nie jest pierwszym. Jest już co najmniej kilku posiadaczy.

 

 

Ciekawe jak się będzie sprawował nowy werk..

Będzie Pan zadowolony. Spisuje się wyśmienicie B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego nie wiem, nie daję mu aż tyle leżakować. Ale jak odkładam wieczorem w piątek to w poniedziałek rano działa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to mi chodzi,więcej nie wymagam..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.