Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Rekomendowane odpowiedzi

Tarcza czarna,a bezel granat bardzo ciemny.Czasami wygląda jak czarny.BB bardzo fajnie świecą..

Edytowane przez akism

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem tej fascynacji BB. Muszę tu zamieszać i powiem że nie miałem zegarka którego bym się szybciej pozbył. Siakis taki nijaki :) SMPc zjada go na śniadanie i nawet nie popija ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie bronię BB ,ale to fajny,dość prosty,czytelny zegarek ..Wykonanie na wysokim poziomie,luma super.Omegi nie kupię bo dla mnie się zestarzała,albo lepiej powiedziane opatrzyła.Wykonaniem BB niszczy omegę wg mnie,wystarczy spojrzeć na bransoletę.Przypominam,że tudor jest tańszym zegarkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Siakis taki nijaki :) SMPc zjada go na śniadanie i nawet nie popija ;)

 

 A widzisz. Dla mnie ta omega jest szczytem nijakości  :D  Może dlatego produkowane są jedne i drugie zegarki, żeby każdy znalazł swoją grupę docelową.

Z resztą jak powszechnie wiadomo o gustach się nie dyskutuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie bronię BB ,ale to fajny,dość prosty,czytelny zegarek ..Wykonanie na wysokim poziomie,luma super.Omegi nie kupię bo dla mnie się zestarzała,albo lepiej powiedziane opatrzyła.Wykonaniem BB niszczy omegę wg mnie,wystarczy spojrzeć na bransoletę.Przypominam,że tudor jest tańszym zegarkiem.

Mi się wydawało że drożej wychodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie jest pierwszym. Jest już co najmniej kilku posiadaczy.

 

A twoje zdjęcia były ? bo bez, nie liczy się! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę,że BB za 13 tys się wyrwie..U Kruka przesadzili bo wyjściowo 19 tys..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na bazarku chyba był niebieski ostatnio za 12k o ile dobrze pamiętam.

Patrzyłem, jest dalej. Nowy.

 

Edit. Czyli nie przeniesiony do kosza.

Edytowane przez basterall

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pisałem o zakupie w sklepie internetowym..Tego z bazarku ja zdjąłem bo dla mnie cena ok była za nowy zegarek w foliach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę,że BB za 13 tys się wyrwie..U Kruka przesadzili bo wyjściowo 19 tys..

Ile???? Oszaleli. Pamiętam jak poprzednia wersja wisiała ma stronie Kruka za 14,7 tys.

 

akism, a co powiesz o grubości zegarka? Czy to w jakiś sposób przeszkadza? Jak się układa na ręce? Mi też się podoba nowa bransoleta.

Edytowane przez Viggen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Układa się dobrze,ma 41 mm i sprawia wrażenie solidnego nurka ,jest wyższy od suba,ale to nie przeszkadza.Bransoleta fajna,troszkę nadaje zegarkowi biżuteryjnego charakteru.Osobiście za te pieniądze polecam,chyba nie ma konkurencji..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy przesadzili? Ogolnie proszę mnie poprawić jeśli sie mylę w sklepach większość zegarków na inhausach cena ich oscyluje koło tej kwoty?


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A twoje zdjęcia były ? bo bez, nie liczy się! ;)

Były.

 

 

Ile???? Oszaleli. Pamiętam jak poprzednia wersja wisiała ma stronie Kruka za 14,7 tys.

 

akism, a co powiesz o grubości zegarka? Czy to w jakiś sposób przeszkadza? Jak się układa na ręce? Mi też się podoba nowa bransoleta.

A to może i ja się wypowiem, w sumie to już pisałem o tym :)

Jeśli chodzi o grubość zegarka eta vs inhouse to różnica jest jest odczuwalna. tak na prawdę koperta jest taka sama, tylko dekiel wystaje bardziej (o te niecałe 2mm). Dlatego wersja eta jest trochę wygodniejsza, tak jakby całą koperta "obejmowała" rękę. W nowej wersji też jest wygodnie, ale na eta było troszkę lepiej B)

Jeśli chodzi o bransoletę, to mi po zdjęciach podobała się bardziej ta stara, ale jak zobaczyłem na żywo nową, to zmieniłem zdanie. Co nie zmienia faktu że i tak nie lubię bransolet :lol:

 

To 19k w kruku to jest za wersję dark. Podstawowa cena z inhouse na bransolecie to 16090pln. No chyba ze coś się ostatnio zmieniło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega mówił,ze był jak przyszła dostawa i kosztował 19 tys,a ten z brązu 17 tys.Być może Tudor podnosi ceny wraz z rolexem :)

Edytowane przez akism

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy przesadzili? Ogolnie proszę mnie poprawić jeśli sie mylę w sklepach większość zegarków na inhausach cena ich oscyluje koło tej kwoty?

W USA wersja z in-housem podrożała oficjalnie o 250$. Po dzisiejszym kursie to ok 1000 PLN. Podwyżka o ponad 4 tys. to wg mnie przegięcie. 16,1 tys. już wygląda lepiej, ale i tak trochę sobie doliczyli. Edytowane przez Viggen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

19 kosztuje jednak czarny,a ten ok 16...Cena ok jak na ten zegarek.

Edytowane przez akism

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy moze mi ktos napisac, jaki faktycznie zwiazek ma dzis Tudor z Rolexem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę,że kapitałowy i technologiczny..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kojarzycie gdzie w Warszawie można obejrzeć BB? Do tej pory w Kruku widziałem tylko w Krakowie.

Masz spory wybór (starszych wersji z Eta) u Pieśkiewicza na Ptasiej.

Ma całkiem dobre ceny.

No i Kruk w Złotych Tarasach.


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Kruku mają praktycznie wszystkie modele,w zeszłym tyg mieli dostawę.Mają też model z brązu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy moze mi ktos napisac, jaki faktycznie zwiazek ma dzis Tudor z Rolexem?

Taki sam od początku. Tudor to "tańsza" marka należąca do Roleksa. Produkcja odbywa się w tych samych budynkach.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BB minimalizm w dobrym tego słowa znaczeniu. ETA sprawdzony mechanizm, in house trzeba jeszcze poczekać na opinie. Poza tym nie tylko w zegarkach, nowy model czy ‘’lifting’’ to cena wzrasta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pomierzylem sobie i jestem zauroczony w BB w brązie :) kolor tarczy, indeksy, bajka. Kolejna rzecz na plus to niepolerowane boki koperty a mój przy nim wyglada jak młodszy brat. No ale niewyobrażam sobie brązowego na bransolecie wiec jak mieć to oba :) mierzyłem tez czarnego ale ten odpada na samym starcie. Nawet mu zdjęcia nie zrobiłem bo nie warto. I chyba mógłbym mieć tez pelagosa. post-69219-0-29811800-1488633969_thumb.jpgpost-69219-0-94193800-1488633985_thumb.jpgpost-69219-0-15663000-1488634000_thumb.jpgpost-69219-0-11799500-1488634016_thumb.jpgpost-69219-0-45579800-1488634036_thumb.jpgpost-69219-0-64342500-1488634053_thumb.jpgpost-69219-0-07225800-1488634067_thumb.jpgpost-69219-0-09882000-1488634081_thumb.jpg

 

Kiedyś w jednym z wątków dotyczącym wyboru zegarka ktoś napisał ze BB wtedy jeszcze inhausow nie było bardzo przylega do nadgarstka i przez to ręka sie poci wiec w nowej odsłonie juz tego problemu nie ma właśnie przez grubszy dekielek. I osobiście większej różnicy mi nie zrobiła grubość nowego BB. Nie ma co przesadzać ze dodali z 2mm albo nawet i nie.


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brazowy bardzo ladny, ale moim zdaniem lepiej by wygladal bez cyfr na tarczy. Jaki masz obwod nadgarstka? 

Edytowane przez Werchinio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.