Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z Was, słyszał lub użytkuje Tudor North Flag? Chodzi mi o to jak spisuje się tam mechanizm?
 

Tak a propo czekania na zegarek, ktoś wie ile Tudor produkuje zegarków rocznie?


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z dnia dzisiejszego info ze na bb58 czeka się około 7 miesięcy. Wiec Tudor idzie droga roexa

 

 

serio? kilka sztuk lezy w kruku na półce

Noszę ceramicznego SUBa na przemian z 14060M i Tudorem 41 i nie mam z tym problemu ...każdy z nich jest moim ulubionym diverem i każdy wygrywa dla mnie ze współczesnymi SMP

 

z najnowszymi smp to nawet tisel wygrywa


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tymczasem u mnie aktualizacja do wersji full metal.

Teraz Ty dźwigasz to brzemię;p


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem to co usłyszałem. W GM nie było wczoraj ani jednego

To nieźle bo 2 tyg temu były 3

 

Wysłane z Blackberry przy użyciu Tapatalka


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz Ty dźwigasz to brzemię;p

Nie dość, że dźwigam to jeszcze mam z tego radochę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli w niedługim czasie nastąpi wysyp tudora na bazarku. Walentynki i -20% zrobiło robotę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym oczekiwaniem wielomiesiecznym to może chodzi o wersję na bransolecie - tego dobra w gablotach chyba mniej..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli w niedługim czasie nastąpi wysyp tudora na bazarku. Walentynki i -20% zrobiło robotę

Czyżby na walentynki było 20% rabatu?


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli co drugi miesiąc będą takie rabaty, nikt nie będzie chciał kupować i negocjować mniejszych rabatów. Lepiej poczekać na kolejną okazje. :D


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze do niedawna w kruku 20% promocja nie obejmowała Tudora, ale teraz leci wszystko z tym rabatem.

 

A najzabawniejsze było sobotnie otwarcie salonu po remoncie w Silesii Katowickiej, co to miało tam nie być. Pracownicy od godz.10 do 12 myli podłogi i gablotki, potem powrzucali parę zegarków w gablotki i czekali na klienta, żenada.

Edytowane przez zbyniu70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was, słyszał lub użytkuje Tudor North Flag? Chodzi mi o to jak spisuje się tam mechanizm?

 

Tak a propo czekania na zegarek, ktoś wie ile Tudor produkuje zegarków rocznie?

Użytkuję model North Flag dopiero od tygodnia, ale już mam pewne spostrzeżenia: dobowe odchyłki mam na poziomie (-1,5 s). Zegarek noszę codziennie i po nocy wskazania rezerwy chodu są na poziomie 80-90%. Zegarek się bardzo szybko nakręca, po wrzuceniu na rękę dosłownie po 30 minutach jest nakręcony na full, także z ręcznego dokręcania koronką kożystałem tylko jak dostałem przesyłkę z zegarkiem.

 

North Flaga mam na bransolecie, zamawiałem przez neta z witryny niemieckiej i czekałem 7 tygodni. Ostatnio podczas wizyty w Mediolanie, byłem w kilku sklepach oferujących Tudora w mieście i jednym na lotnisku i w żadnym nie bylo North Flaga. Zastanawiam się czy się nie przyjął i ograniczyli produkcję czy w drugą stronę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze do niedawna w kruku 20% promocja nie obejmowała Tudora, ale teraz leci wszystko z tym rabatem.

 

A najzabawniejsze było sobotnie otwarcie salonu po remoncie w Silesii Katowickiej, co to miało tam nie być. Pracownicy od godz.10 do 12 myli podłogi i gablotki, potem powrzucali parę zegarków w gablotki i czekali na klienta, żenada.

Dlaczego żenada? Tak chyba działają salony sprzedażowe.

Oczekiwałeś czegoś więcej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie suba za free od samego patrzenia :D

Suba to oni sami dawno na oczy nie widzieli, zresztą tak jak i Ty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie tak dawno kruk dawał na tudora i 25 i 30% rabatu wiec nie wiem o co ci chodzi. Za darmo chcesz?


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie tak dawno kruk dawał na tudora i 25 i 30% rabatu wiec nie wiem o co ci chodzi. Za darmo chcesz?

Może dopłacą jak wezmę :D


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie tak dawno kruk dawał na tudora i 25 i 30% rabatu wiec nie wiem o co ci chodzi. Za darmo chcesz?

Jak nie dają rabatów to źle, jak dają, to źle że za mało, albo że zaraz na bazarku będą, jakby to też było coś złego (pomijając fakt, że trafia tam pewnie promil zegarków sprzedawanych przez Kruka).

Teraz czekam na odkrywcze komentarze, że Tudor to już zeszmacona marka, bo nie trzyma ceny...

Pasjonaci, kurła :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.