Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
pirx65

Błoniowe okazje na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

To żart rozumiem ?

Tak, jest to żart. Ale tym linkiem chce pokazać, że jak ktoś decyduje się na zbieranie np. polskich zegarków to powinien sam dokopać się do wiedzy na ich temat. Dochodzenie do tej wiedzy jest najciekawsze, a wiedza niektórych forumowiczów na temat danych zegarków robi na mnie duże wrażenie i z niej korzystam. Sam jestem poczatkujący w kolekcjonowaniu zegarków ale zadałem sobie trud, że już powiedzmy, że potrafię rozpoznać takiego "rzadkiego blonexa".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żart dziwny, bo wrzucony nie w tym temacie co trzeba. Mógłby zmylić kogoś naprawdę początkującego.

Na początek wystarczy kierować się książką Władysława Mellera pt. "Przystanek:zegarek", jeżeli mówimy o Polskich zegarkach naręcznych. Z biegiem czasu pojawią się potrzeby zgłębiania innych pozycji dotyczących innego rodzaju Polskich czasomierzy.


Kupię: ---.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Książkę zamówiłem i na nią czekam. Mam pytanie czy Polskie zegarki miały jakieś kolorowe tarcze? A ten żart kolego Aszakoto trochę niesmaczny. . .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Książkę zamówiłem i na nią czekam. Mam pytanie czy Polskie zegarki miały jakieś kolorowe tarcze? A ten żart kolego Aszakoto trochę niesmaczny. . .

 

Wybacz PysioP. Żart wydawał mi się śmieszny, przepraszam. Co do książki to jest ona czarno-biała. W internecie jak dobrze poszukasz to znajdziesz pdf w kolorze. Ale oczywiście warto ją mieć w oryginale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Werk i koperta chyba świeżo po czyszczeniu, bo wszystko się świeci jak psu dzwonki, moim zdaniem sekundnik inny a reszta ok. Ale to tylko moje zdanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładnie to wygląda  :) .

Ciut brzydszy od mojego bo bym licytował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie biała ta tarcza - albo ja już we wszystkim widzę malowanki  -_-  nie wiem podoba mi się ale za jasny jak dla mnie - one takie były ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie biała ta tarcza - albo ja już we wszystkim widzę malowanki  -_-  nie wiem podoba mi się ale za jasny jak dla mnie - one takie były ??

Co prawda nie jest taki sam jak ten z licytacji i zdjęcie średniej jakości ale tarcze w tych modelach po prostu takie były i wyglądają bardzo ładnie. Koperta trochę poobdzierana i koronka chyba nie ta.

post-85793-0-21474600-1452032263_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A poza zbigniewem ktos robi je wspólczesnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warszawskie - sprzedający ma tego więcej ma też kilka ciekawych zegarków 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warszawskie - sprzedający ma tego więcej ma też kilka ciekawych zegarków

Kto sprzedaje te ciekawsze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem co ma, część już do mnie jedzie :), uprzedziles mnie z jedną aukcją, tą z Saturnem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie moje Polaki są od niego - bez obaw bardzo rzetelny allegrowicz 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie moje Polaki są od niego - bez obaw bardzo rzetelny allegrowicz 

Rzetelny ?

Kupic Antymagnetica za 1 zł,cudnego Kuranta za 1 zł,i kilka innych za grosze ,to to się nazywa rzetelny?

Ja bym go na wódkę z zagrychą porządną zaprosił ,a w komentarzu na Alle.. spłodziłbym  conajmniej z 10 linijek,a nie nędzne trzy :):D  :P .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

One nie poszły za złotówkę ciut więcej - taka była oferta sprzedającego - tyle chciał 

Na Kuranta to co chwilę zerkam - mam teraz sporo roboty z pilnymi zamówieniami ale jak się wyrobię to ruszę na ubranie tych polaków w fajne paski i do gabloty - bardzo się na nie nakręciłem jakiś czas temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.