Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Lawnowerman

!!! Uwaga oszut na forum - user el_nino !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Uwaga na osobnika o ksywie el_nino

Nazywa się Marcin Seliga i jest oszustem.

Wyłudza zegarki - niby na raty, zapłaci później.

Jego ofiarami padło już 5 osób.

 

Jeżeli posiadacie jakieś informacje, kontaktował się  zwami - administracja forum prosi o informację.


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To typ paskudny :angry:

Nick kojarzę,sprawdzam i okazuje się,że jest na forum od 2008 roku.

Trzeba na każdym kroku się pilnować.

Bartek,dzięki za info.


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyrhla

Trzeba iśc na Policję.  5 osób robi zgłoszenie i wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za kanalia :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest już w prokuraturze


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba iśc na Policję.  5 osób robi zgłoszenie i wszystko.

a po co ? połamać nogi i zabrać wszystko z chałupy bo pewnie zegarki już sprzedał.masakra że jeszcze tacy ludzie istnieją 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie dramatyzował,są jeszcze mordercy,gwałciciele,pedofile-więc "trochę" gorsi niż oszuści.


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest już w prokuraturze

I bardzo dobrze - niech unicestwią kanalię! :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyrhla

a po co ? połamać nogi i zabrać wszystko z chałupy bo pewnie zegarki już sprzedał.masakra że jeszcze tacy ludzie istnieją 

 

Zaczynaj...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc nie wiem jak można wysłać zegarek nie dostając pieniędzy... Nie zapaliła się nikomu czerwona lampka? Jeśli był problem z płynnością to ja osobiście zaproponowałbym poczekać z transakcją a nie wysyłać zegarek za darmo i czekać nie wiadomo jak długo na zapłatę. Chyba z natury jestem ostrożniejszy niż oszukani koledzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konto jest stare a może ktoś mu je przejął? Nie bronię go, ale dziś różne cuda się zdarzają.


Kupię wszystko, rozsądek zachowując, co ma związek z marką ENICAR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze , nie ma co teraz wytykać palcami oszukanych , że zaufali , w końcu to dość forum na którym często bezinteresownie sobie pomagamy , a człowiek miał staż 7 lat! 


e8Me4oa.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przykry typ ;/
Edit... musi mieć jeszcze dodatkowe konta !! ma 5 gwiazdek reputacji więc pewnie planował swoje działania i zrobił sobie "opinię" dla wiarygodności... albo faktycznie ktoś mu się wbił na konto. Ciekawe czy nazwiska z tych wcześniejszych transakcji się zgadzają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc nie wiem jak można wysłać zegarek nie dostając pieniędzy... Nie zapaliła się nikomu czerwona lampka? Jeśli był problem z płynnością to ja osobiście zaproponowałbym poczekać z transakcją a nie wysyłać zegarek za darmo i czekać nie wiadomo jak długo na zapłatę. Chyba z natury jestem ostrożniejszy niż oszukani koledzy.

To ja z natury chyba jestem bardziej ufny, sprzedałem 2 zegarki na raty, wysyłając nawet bez pierwszej wpłaty, i były to znaczne kwoty. Na szczęście koledzy nie zwiedli zaufania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem z tym użytkownikiem zdaje sie 2 transakcje i wszystko było OK. Moze faktycznie ktos mu przejoł konto ? Nie dzielmy skory na niedzwiedziu do wyjasnienia sprawy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na CW też komuś zalega z płatnościami. :(

 

 

Prawdę mówiąc nie wiem jak można wysłać zegarek nie dostając pieniędzy... Nie zapaliła się nikomu czerwona lampka? Jeśli był problem z płynnością to ja osobiście zaproponowałbym poczekać z transakcją a nie wysyłać zegarek za darmo i czekać nie wiadomo jak długo na zapłatę. Chyba z natury jestem ostrożniejszy niż oszukani koledzy.

Niejednokrotnie wysłałem zegarek bez zaksięgowanej wpłaty. Również w drugą stronę.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konto jest stare a może ktoś mu je przejął? Nie bronię go, ale dziś różne cuda się zdarzają.

 

 

nie przejął


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni koledzy ,informacja zostala podana zapewne w celach ostrzegawczych,a nie co kto komu by zrobił.....easy.

Zostawmy sprawe odpowiednim organom.

Kolega @Lawnowerman,jestem pewien będzie informował na bieżaco...

 

P.s Gwoli informacji sam mam kilka zegarków w "kredycie'" na forum.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma u opisie "szukam pracy".

Jak widać znalazł sposób na "zarobienie" pieniędzy :(


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też miałem wysłane zegarki od kolegów nim zdążyłem zapłacić. Sam kupuję na "słowo" i wiem jak to ważne dotrzymać go. Mam nadzieję, że zdobyte zaufanie nie pójdzie nam w niwecz.


Kupię wszystko, rozsądek zachowując, co ma związek z marką ENICAR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tak duza liczbe userow na szczęście nie zdarze sie to zbut czesto co nie zmienia faktu ze trzeba wyciągnąć z tego goscia jak najdalej idace konsekwencje aby pokazac innym ktorzy sie rejestruja z takim zamiarem w glowie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do prokuratury...mam nadzieję Bartek, że trafisz lepiej niż ja .

Kiedyś kupiłem od użytkownika gw9200, drugi Kolega gw5600. Też oszustwo - nigdy zegarków nie wysłał. Sprawa zgłoszona na policję, skany rozmów, pomoc administracji, przelewy, nr telefonów, wszystko co byliśmy w stanie ustalić.

Niedawno Kolega dał mi znać, ż zlokalizowali gościa, ma zarzuty, sprawa poszła do sądu. A ja dostałem informację, że umorzyli z powodu niewykrycia sprawcy...paranoja.

W Lublinie dali radę, u mnie nie - mając te same dane. Poinformowałem o tej drugiej sprawie, mieli to połączyć, współpracować...

Niestety po raz kolejny przekonałem się, że żyjemy w dziwnym, chorym kraju :(

 

 

wymęczone z fona....


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wysyłam przed dokonaniem wpłaty. Mam i raczej mogę mieć zaufanie tylko do tych, z którymi robiłem zegarkowe interesy.

Dziwne bo ten user bywał dość regularnie na forum...


<script src="//widget.time.is/t.js"></script>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też miałem z nim nieprzyjemność zrobić transakcję (w sierpniu 2014). Tylko w moim przypadku spotkaliśmy się na żywo. Zaproponował mi pierwszą ratę i następna miał dać za tydzień, do tej pory ściemnia.

W końcu muszę się zebrać do zgłoszenia tak jak zrobił to Lawnowerman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.