Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Lawnowerman

!!! Uwaga oszut na forum - user el_nino !!!

Rekomendowane odpowiedzi

EDIT: Pomyliłem z EL_Mazurro :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Cezar policja się zmienia poczytaj tutaj http://www.tvn24.pl/oblawa-na-obraczke-w-zarach,511361,s.html

Ja nie policjant, dla mnie wojny nie wywołają..

Dwie komendy A i B, mają te same dane, ten sam oszust, sytuacja z jednego Forum, jeden mechanizm, wiedzą o równolegle prowadzonym śledztwie - jedni sobie radzą, drudzy nie...

Nikt mnie nie przekona, że to normalne...

 

 

wymęczone z fona....


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rożnie może przydusić?

Ja mu sprzedałem w sierpniu i do tej pory mi jest winny, a w grudniu kupił kolejny od Bartka i na pierwsza ratę miał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie przeglądałem kilka jego postów, natrafiłem na taki, że firmę doradztwa finansowego założył :Dhttp://zegarkiclub.pl/forum/topic/96813-reklama/?do=findComment&comment=1073369

 

w każdym razie jest podany adres, centrum Wawy. Jeśli ktoś z poszkodowanych jest ze stolicy, to na jego miejscu przejechałbym się złożyć wizytę w biurze, a nuż coś się wyjaśni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też negocjował zakup ratalny


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez takich idiotow, uczciwi koledzy, beda mieli problem z zakupem na raty.. A czasem to jedyna możliwość, żeby kupić wymarzony zegarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja rozumiem kupowanie na raty rzeczy niezbednych do zycia. Mieszkanie czasem samochod zrozumiem ale kupowanie takiej fanaberii jaka jest zegarek na raty jaki ma sens. Kupujesz cos na co cie nie stac. No doba pol biedy. Kogos moze byc nie stac na rolexa ale odklada 10 lat i kupuje. Nieracjonalne ale jego sprawa.

Jesli ktos kupuje na raty przedmioty "luksusowe" bo za takie mozna uznac zegarki w dobie latwego dostepu do zrodel czasu to sam sie prosi o klopoty. W zyciu sie roznie uklada a dlug za zegarek w momencie gdy nie masz na czynsz czy chleb robi z takiego delikwenta totalnego frajera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja rozumiem kupowanie na raty rzeczy niezbednych do zycia. Mieszkanie czasem samochod zrozumiem ale kupowanie takiej fanaberii jaka jest zegarek na raty jaki ma sens. Kupujesz cos na co cie nie stac. No doba pol biedy. Kogos moze byc nie stac na rolexa ale odklada 10 lat i kupuje. Nieracjonalne ale jego sprawa.

Jesli ktos kupuje na raty przedmioty "luksusowe" bo za takie mozna uznac zegarki w dobie latwego dostepu do zrodel czasu to sam sie prosi o klopoty. W zyciu sie roznie uklada a dlug za zegarek w momencie gdy nie masz na czynsz czy chleb robi z takiego delikwenta totalnego frajera.

Jeśli coś zbierasz i jesteś kolekcjonerem z krwi i kości to przeznaczysz ostatnią złotówkę na zakup, ale jeśli kupujesz z myślą o wałku to wtedy frajer to nie ten co kupił tylko ten co sprzedał!


Kupię wszystko, rozsądek zachowując, co ma związek z marką ENICAR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dingo

Gość chciał kupić mojego 7710, oglądał, niby że dla brata, w końcu napisał, że może dać zadatek, coś mi to śmierdziało. teraz skojarzyłem po nicku. Było to w październiku  :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie ponad roku temu cwaniaczek też chciał zrobić, choć teraz to do mnie dotarło jak opisujecie jego sposoby działania. Sprzedawałem Orisa, gość chciał mi dać połowę i za miesiąc kolejną. Niby dla brata itp. Zaproponowałem, że zachowam zegarek i za miesiąc jak będzie miał pełną kwotę dokonamy transakcji jak się należy.. Po tym się urwało choć próbował swych sztuczek.. Całe szczęście zachowałem zdrowy rozsądek.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tyle szkoda że na czwartym wymiarze już kilka miesięcy temu koledzy ostrzegali że gość jest nieuczciwy :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Onet ?

Informacja poszla w 'eter" ,przyjmijcie do wiadomosci ...i tyle.

Co wpis to nowe newsy.

Dajcie juz spokój z radami....

Dopóty,dopoki sprawa się nie wyjaśni do konca nie komentujmy....


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tylko pokazuje ze ilość postów nic nie znaczy. Pod każdym Nickiem powinna być możliwość napisania opini i dania + lub -

System ten dawalby pogląd mniej doświadczonym użytkownikom do których sie zaliczam możliwość oceny od kogo kupuje lub komu sprzedaje. Ilość postów mozna łatwo nabić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez takich idiotow, uczciwi koledzy, beda mieli problem z zakupem na raty.. A czasem to jedyna możliwość, żeby kupić wymarzony zegarek.

 

carlito1

    Użytkownik
    12361 postów

    Płeć:Mężczyzna

Napisano 14 czerwiec 2013 - 15:41
Kredyt na zegarek ? To moim zdaniem nie jest mądry pomysł  Jeżeli Cię nie stać, to nie kupuj, kup taki na który Cię stać, a opcje kredytu zostaw na bardziej poważne inwestycje  Ewentualnie możesz tez przecież cierpliwie zbierać... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też miałem wysłane zegarki od kolegów nim zdążyłem zapłacić. Sam kupuję na "słowo" i wiem jak to ważne dotrzymać go. Mam nadzieję, że zdobyte zaufanie nie pójdzie nam w niwecz.

Nie każdy jest dżentelmenem...a szkoda. To co oczywiste jest dla Ciebie, czy mnie, nie jest oczywiste dla wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carlito bardzo ładnie to opisał...a potem było coś o pasztecie :)

Czasem jest tak, że człowiek czegoś pragnie, trafia się, a nie ma całej kwoty...Też mnie tak trafiło, ale zegarek dostanę dopiero po wpłaceniu całości. Ze znajomym można odwrotnie, ale z obcym - raczej nie :)

 

 

wymęczone z fona....


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż mi wstyd jak to czytam wszystko....

Czy zakladajacy ten temat moze go zamknać?

Bo przeradza sie w postrzaly 'w kolano"


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
...

 

Paweł, a nie pospieszyłeś się z wyrokiem? Ostrzeżenie w dobrej wierze, to jedno, ale... sam rozumiesz. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł, a nie pospieszyłeś się z wyrokiem? Ostrzeżenie w dobrej wierze, to jedno, ale... sam rozumiesz. ;)

...poszła edyta- faktycznie trochę się zagalopowałem ale irytują mnie takie akcje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stos już płonie. Nie potrzeba już dorzucać.

Jeżeli Bartek zechce, to otworzy ten temat z powrotem.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że koledzy którzy są na obu forach (tak jak i oszust) nie dali wcześniej info na KMZiZ aby ustrzec innych, ale z drugiej strony nie ma u nas oficjalnie tematu/działu z opiniami, który moim zdaniem by się przydał.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja spotkałem się z opiniami kupujących pisanymi jako wiadomości na profilu sprzedającego. Może warto by było dodać taką funkcjonalność .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie ma?!

Kazdy w profilu ma opcje 'status"-tam mozna wpisywać i wpisuje się opinie miast pieprz.... bzdury w kazdym temacie...!

 

"Lata sie ' po 15 forach to i regulaminu i zasad sie nie jest w stanie ogarnać....

 

P.s Bez urazy-do kolegow 'udzielajacych sie w temacie'-co chcecie jeszcze osiagnac?

Poklask?


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.