Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Master Yoda

Kulinaria, co jeść, jak to zrobić.....? :)

Recommended Posts

Guest tessio

Pitca z salami z biedronki, cebulą z biedronki oliwkami z biedronki, pomidorami mutti z biedronki i ciasto z mąki z Włoch ;)

1710336501898.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takie wczorajsze przekąski. 

 

VUhevYo.jpeg


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Crafter Blue, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Oris, Sinn, Zelos

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest tessio

U mnie dla odmiany w niedziele pizza 😄

1710769382764.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 godziny temu, TomcioMiki napisał(-a):

Przymiarka przedświąteczna , majonez 😁😁😁

IMG20240324123743.jpg

IMG20240324124027.jpg

A te ciemne gluty to co to takiego? 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Share this post


Link to post
Share on other sites
27 minut temu, mario1971 napisał(-a):

A te ciemne gluty to co to takiego? 

Jakie gluty, nie miałem jasnego pieprzu 😁😁😁

Share this post


Link to post
Share on other sites
12 minut temu, satanic napisał(-a):

Mufiny jajeczne z pieczarkami.

Dzięki 🤗🤗🤗

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciasto francuskie, szparagi, jajko, ser mozzarella.

 

 

20240507_190901.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
7 hours ago, Enkil said:

IMG_20240510_133158.thumb.jpg.c0e8041485d1ad03ef1b10b83bec2143.jpg

 

Pączka jadłem w pracy.

 

 

IMG_20240510_133202.thumb.jpg.70d7a3500b1cb215a89548cf4b564618.jpg

 

 

IMG_9258.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

kobiety to fantazję mają.. 

córka dziś na śniadanie: 

 

 

20240601_105752.jpg

20240601_105758.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
15 minut temu, zadra napisał(-a):

kobiety to fantazję mają.. 

córka dziś na śniadanie: 

 

 

20240601_105752.jpg

20240601_105758.jpg

Czemu nie, jak byłem mały to chleb z cukrem wcinałem a do dziś lubię chleb z śmietaną 🤗🤗

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z cukrem, śmietaną, chleb z masłem i solą jak najbardziej, ale to co wyżej, albo to co poniżej (kwartał temu? 

Z cukrem, śmietaną, chleb z masłem i solą jak najbardziej, ale to co wyżej, albo to co poniżej (kwartał temu)? 

 

Resized_20240210_111359_1082_20240601_110205.jpg

chyba jej brakuje jakichś witamin.. 

kupię w poniedziałek lizawkę solną :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
kobiety to fantazję mają.. 
córka dziś na śniadanie: 
 
 
20240601_105752.thumb.jpg.9f4074e5d018e18f08b728bc07af0e59.jpg
20240601_105758.thumb.jpg.37699381cb8b15b9fae1ccc66d0200fc.jpg

za dzieciaka sam tak jadłem:-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
25 minut temu, plszcto napisał(-a):


za dzieciaka sam tak jadłem:-)

Ja też 🤗 🤗 🤗 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.