Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
szwed

Klub Miłośników Zegarków TAG HEUER

Recommended Posts

Cieszy tym bardziej, ze wczesniej mialem czasomierze. Teraz moge powiedziec, ze mam zegarek :)

wiedząc co masz na myśli to finalnie i jedno i drugie pokazuje to samo... ;-)

Mój Aquaracer wrócił po 4 tygodniach z serwisu i śmiga. Chyba im się w Tag’u na warsztacie coś pomyliło bo dostałem go tydzień temu, ustawiłem i mam 0 sekund spóźnienia/ przyspieszenia. Albo nie dostrzegam i są to jakieś dziesiąte części sekundy. Może mi jakiś inny mechanizm wstawili Haha.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udało się Monaco pierwszy raz na ręce. Biorąc pod uwagę, że jest bardzo ciepło i czuje że mój nadgarstek jest grubszy niż zazwyczaj to i tak wydaje mi się że bardzo widzę wielkość zegarka. No nic tak jak wcześniej pisałem nigdy nie miałem kostki więc muszę się jeszcze obyć z tym widokiem.

43b136a2640330dbb4e5cc2e245de93a.jpg

Pozdrawiam,

Janek

Mój Aquaracer wrócił po 4 tygodniach z serwisu i śmiga. Chyba im się w Tag’u na warsztacie coś pomyliło bo dostałem go tydzień temu, ustawiłem i mam 0 sekund spóźnienia/ przyspieszenia. Albo nie dostrzegam i są to jakieś dziesiąte części sekundy. Może mi jakiś inny mechanizm wstawili Haha.

Który to serwis jest tak profesjonalny?

No właśnie?

Na stronie TH jeszcze jakiś czas temu był jeden autoryzowany w Polsce. Zresztą ten sam był/jest w książce serwisowej.

Jednak jak patrzyłem parę dni temu pojawił się nowy serwis, zaś ten poprzedni zniknął.

Ciekawe czemu. Coś się stało?

"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Panowie jesteście w stanie przybliżyć koszt serwisu Heuer 02 (Autavia)

Przeglądnij ten wątek gdzies były podane ceny serwisu poszczególnych mechanizmow

Edited by rafio77

A mnie denerwuje robienie takich trochę klonów wiadomo w odniesieniu do czego

W ogóle jakoś nie rozumiem zachwytów nad takim zestawieniem kolorów na bezelu

Czerwono-niebieski kolorystykę  miało również Seiko w latach  60tych.  A zawór helowy pojawiajacy się w wielu markach i modelach, kto od kogo pożyczył ;) ?

Barry bardzo ladny ten twoj AquaracerTymczasem moj Tag jest na wczasach...a ja z nim.

dzięki, dzięki... pierwotnie u mnie też miała być Folmula ale jak wziąłem oba zegarki do ręki to nie było już wątpliwości który zostaje na nadgarstku ;-)

Udanego wypoczynku życzę.

No właśnie jakoś na tym zdjęciu taki klocek się wydaje a to tylko 43mm, jak na razie nosi się świetnie :-)

jakby ktoś chciał upiększyć swego TAGa to mam na sprzedaż pasek typu NATO AlphaShark od BluShark wersja szczotkowana 20mm... póki co info tutaj zamieszczam co by miłościcy TAGa mieli "pierwszeństwo" ;-) Pasek nowy, nieużywany, dopiero co przyleciał zza oceanu. Wersja ta wykonana jest z nieco grubszego a przez to sztywniejszego nylonu niżeli ta, na której wrzucam tu zdjęcia mojego TAGa (na AlphaShark Slim) Zainteresowanych zapraszam na PW.

post-102723-0-36559900-1533709915_thumb.jpg

jakby ktoś chciał upiększyć swego TAGa 

Dzięki, moje TAGi są na tyle piękne, że nie trzeba ich upiekszać.

Prawda. Ludzie ją lubią, łakną jej są nawet gotowi oddać za nią życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Cześć, Proszę o opinie: Aquaracer 41mm, czarny,z cyklopem,nowy model tzn od kilku lat nowy: kusi mnie dorobić do niego pasek skórzany (obecnie fajny kauczuk). Czy widzieliście lub macie pomysł na coś ala krokodyl? bo nie wiem czy vintage się nada ze względu na to że zegarek raczej nowoczesny design. Dziękuje za sugestie!