Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
TabaQ

Nasze nowe chińskie nabytki

Rekomendowane odpowiedzi

20 godzin temu, tomaliusz napisał(-a):

Marcin też długo się nie nacieszył 😉 

Myślałem że to Tandorio bo chyba brałeś z Ali.?

Tomek tak jak pisałem tylko ciekawość. Fajnie klika bezel niezła koperta chciałem zobaczyć z czym się to je. 

Taki bezel powinien mieć Aquis albo Certina którą mam i Certiny bezel tak powinien świecić. 

 

AELZ7wk.jpeg

 

16 godzin temu, Big Z napisał(-a):

Podeślesz linka z ali?

Właśnie udało mi się znaleźć ten świetny produkt na platformie AliExpress, zobacz! 387,10zł  3%OFF | 2023 nowe zegarki męskie 1685 w stylu PAGANI zegarek mechaniczny dla mężczyzn automatyczny zegarek męski japonia NH35A 20Bar zegar nurkowy
https://a.aliexpress.com/_EJZJEUv

 

Ja płaciłem mniej stąd wziąłem z ciekawości. 

Edytowane przez kornel91

Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, SLAWEK 01 napisał(-a):

Dzięki za info. 

Bardzo fajny zegareczek, gratulacje 😊👍

Dzięki. Są różne wersje kolorystyczne, także tytan. Brąz jest najdroższy, ale ja go kupiłem w promocji za 120 USD. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Paulus57 napisał(-a):

Dzięki. Są różne wersje kolorystyczne, także tytan. Brąz jest najdroższy, ale ja go kupiłem w promocji za 120 USD. 

No faktycznie mega cena za tą jakość. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie kupowałem zegarka na alli .

jak to jest z tymi kodami zniżkowymi ? Gdzie ich szukać ? 
poczynilbym zakup jeszcze przed końcem roku 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, kornel91 napisał(-a):

Tomek tak jak pisałem tylko ciekawość. Fajnie klika bezel niezła koperta chciałem zobaczyć z czym się to je. 

Taki bezel powinien mieć Aquis albo Certina którą mam i Certiny bezel tak powinien świecić. 

 

AELZ7wk.jpeg

 

Właśnie udało mi się znaleźć ten świetny produkt na platformie AliExpress, zobacz! 387,10zł  3%OFF | 2023 nowe zegarki męskie 1685 w stylu PAGANI zegarek mechaniczny dla mężczyzn automatyczny zegarek męski japonia NH35A 20Bar zegar nurkowy
https://a.aliexpress.com/_EJZJEUv

 

Ja płaciłem mniej stąd wziąłem z ciekawości. 

Widziałem w postach, że ze dwa lata temu kupiłeś Cronosa. Masz go jeszcze? Możesz zmierzyć rozmiar bezela?


Orły latają samotnie. Barany chodzą stadami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, Big Z napisał(-a):

Widziałem w postach, że ze dwa lata temu kupiłeś Cronosa. Masz go jeszcze? Możesz zmierzyć rozmiar bezela?

Nie miałem Cronosa. Nie wiem jakie posty. Miałem kiedyś Oceanx i wiem, że Cronos takie robi więc może ten zegarek gdzieś widziałeś. 

 

cV9lNDp.jpeg


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, revolta4 napisał(-a):

Nigdy nie kupowałem zegarka na alli .

jak to jest z tymi kodami zniżkowymi ? Gdzie ich szukać ? 
poczynilbym zakup jeszcze przed końcem roku 😉

Raczej poczekaj do promocji w styczniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, kornel91 napisał(-a):

Nie miałem Cronosa. Nie wiem jakie posty. Miałem kiedyś Oceanx i wiem, że Cronos takie robi więc może ten zegarek gdzieś widziałeś. 

 

cV9lNDp.jpeg

A pilocik ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, revolta4 napisał(-a):

A pilocik ?

Pilocik Jacek to był Corgeut 

 

Właśnie udało mi się znaleźć ten świetny produkt na platformie AliExpress, zobacz! 368,31zł  48%OFF | Corgeut 17 klejnotów mechaniczny ręczne nakręcanie szafirowy zegarek mewa 3600 ruch 6497 skórzany Sport Luminous luksusowy mężczyzna zegarek
https://a.aliexpress.com/_EyVTZlR

 

Bardzo fajny tylko koronka się cholernie wciskała w nadgarstek. Nawet myślę cały czas o Steinhart chrono 😀


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, revolta4 napisał(-a):

Nigdy nie kupowałem zegarka na alli .

jak to jest z tymi kodami zniżkowymi ? Gdzie ich szukać ? 
poczynilbym zakup jeszcze przed końcem roku 😉

Tak jak Paulus napisał, czekaj na chiński nowy rok, bo teraz ceny zupełnie bez sensu. Poobserwuj też to, co chcesz kupić, bo chińczyk często potrafi podnieść cenę na początek promocji, a potem dość znacznie obniżać, więc warto mieć porównanie.

Zazwyczaj w trakcie promocji ceny same w sobie są niższe, do tego dochodzą obniżki w stylu -x zł za każde wydane x zł. I do tego jeszcze kody, ale to już loteria - po prostu wpisz w google "kody aliexpress" i próbuj to, co uda się znaleźć. Czasem kod działa przez jakiś czas, potem wygasa a po np. dobie działa ponownie. Zazwyczaj na pepper.pl są aktualne promki w stylu x $ przy zakupie za x $ i zazwyczaj działają :)

A, i ważna rzecz - jeśli masz kod a twoja kwota w koszyku jest odrobinę za niska, możesz podbić ją jakąś pierdołą od zupełnie innego sprzedawcy i kod zadziała.

Edytowane przez GrzesiekW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, kornel91 napisał(-a):

Pilocik Jacek to był Corgeut 

 

Właśnie udało mi się znaleźć ten świetny produkt na platformie AliExpress, zobacz! 368,31zł  48%OFF | Corgeut 17 klejnotów mechaniczny ręczne nakręcanie szafirowy zegarek mewa 3600 ruch 6497 skórzany Sport Luminous luksusowy mężczyzna zegarek
https://a.aliexpress.com/_EyVTZlR

 

Bardzo fajny tylko koronka się cholernie wciskała w nadgarstek. Nawet myślę cały czas o Steinhart chrono 😀

Byłem blisko 😂🤣

15 minut temu, GrzesiekW napisał(-a):

Tak jak Paulus napisał, czekaj na chiński nowy rok, bo teraz ceny zupełnie bez sensu. Poobserwuj też to, co chcesz kupić, bo chińczyk często potrafi podnieść cenę na początek promocji, a potem dość znacznie obniżać, więc warto mieć porównanie.

Zazwyczaj w trakcie promocji ceny same w sobie są niższe, do tego dochodzą obniżki w stylu -x zł za każde wydane x zł. I do tego jeszcze kody, ale to już loteria - po prostu wpisz w google "kody aliexpress" i próbuj to, co uda się znaleźć. Czasem kod działa przez jakiś czas, potem wygasa a po np. dobie działa ponownie. Zazwyczaj na pepper.pl są aktualne promki w stylu x $ przy zakupie za x $ i zazwyczaj działają :)

A, i ważna rzecz - jeśli masz kod a twoja kwota w koszyku jest odrobinę za niska, możesz podbić ją jakąś pierdołą od zupełnie innego sprzedawcy i kod zadziała.


 

Dzieki 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, kornel91 napisał(-a):

Pilocik Jacek to był Corgeut 

 

Właśnie udało mi się znaleźć ten świetny produkt na platformie AliExpress, zobacz! 368,31zł  48%OFF | Corgeut 17 klejnotów mechaniczny ręczne nakręcanie szafirowy zegarek mewa 3600 ruch 6497 skórzany Sport Luminous luksusowy mężczyzna zegarek
https://a.aliexpress.com/_EyVTZlR

 

Bardzo fajny tylko koronka się cholernie wciskała w nadgarstek. Nawet myślę cały czas o Steinhart chrono 😀

tutaj taniej;

https://pl.aliexpress.com/item/4000073971137.html?spm=a2g0o.order_list.order_list_main.40.23f21c2486hixR&gatewayAdapt=glo2pol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, kornel91 napisał(-a):

Nie miałem Cronosa. Nie wiem jakie posty. Miałem kiedyś Oceanx i wiem, że Cronos takie robi więc może ten zegarek gdzieś widziałeś. 

 

cV9lNDp.jpeg

Pomyliłem się, chodziło o OceanX


Orły latają samotnie. Barany chodzą stadami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy w chińskiej rodzinie0c521e0683a1755a9b8544a9d8dc12ab.jpg

Wysłane z mojego SM-A325F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, pbozek75 napisał(-a):

Nowy w chińskiej rodzinie0c521e0683a1755a9b8544a9d8dc12ab.jpg

Wysłane z mojego SM-A325F przy użyciu Tapatalka
 

To tandorio, czy coś innego. Jak wrażenia z wykonania etc? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tandorio
Wykonanie bardzo dobre, mechanizm nh35 działa od wczoraj bez odchyłek, koperta ładnie obrobiona, szkło wypukły szafir, wskazówki trafiają w indeksy, pasek niezły ale i tak zmienię na colareb roma.
Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony.
Nie spodziewałem się takiego wykonania za 250pln

Wysłane z mojego SM-A325F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez myślę na takim ale mechanicznym, ale chyba większość ma zakręcana koronkę co moim zdaniem nie jest dobra opcją, patrząc przyszłościowo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę jednak za mały, za tę cenę wstydu nie ma, luma kiepska to fakt, ale reszta na plus.

 

 

20231227_210731.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Trochę jednak za mały, za tę cenę wstydu nie ma, luma kiepska to fakt, ale reszta na plus.
 
 
20231227_210731.thumb.jpg.68b83c1b58b031d89d469347ec1e0b0f.jpg
Moim zdaniem świetnie leży

Wysłane z mojego SM-S908B przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Mikas napisał(-a):

Moim zdaniem świetnie leży

Wysłane z mojego SM-S908B przy użyciu Tapatalka
 

Też uważam że jest ok 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś z was do czynienia z zegarkami Proxima? Jakieś opinie? fb15ea9e7b54b2124daf433be7dfbe43.jpg

Wysłane z mojego motorola edge 30 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, dawid_999 napisał(-a):

Miał ktoś z was do czynienia z zegarkami Proxima? Jakieś opinie? 

Wysłane z mojego motorola edge 30 przy użyciu Tapatalka
 

Mam. Fajny zegarek, dobrze zrobiony, do do jakości i wygody noszenia brak uwag. Werk to PT5000, odpowiednik eta 2824 - jeśli będzie serwisowany nie powinien sprawiać kłopotów 


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, mkoch napisał(-a):

Mam. Fajny zegarek, dobrze zrobiony, do do jakości i wygody noszenia brak uwag. Werk to PT5000, odpowiednik eta 2824 - jeśli będzie serwisowany nie powinien sprawiać kłopotów 

Miałem ten model, sprzedałem i trochę zatęskniłem. Więc kupiłem drugi, ale tym razem inny model: PX1703 :-) czekam na przesyłkę, przyjedzie za jakieś 2 tygodnie. W mojej ocenie stoi na bardzo wysokim poziomie. Użyte materiały + regulacja mechanizmu przed wysyłką wraz z dokumentacją fotograficzną sprzedawanego egzemplarza. Rzeczywiście egzemplarz, który posiadałem miał odchyłkę poniżej 2 sek na dobę. Moim zdaniem lepszy niż San Martin czy Seestern, chociaż luma trochę gorsza niz San Martin, przynajmniej w PX1701. Rozmiar, kształt koperty i niska waga czyni go jednym z najwygodniejszych zegarków, jakie nosiłem. 

20231122_165140.jpg

20231122_085526.jpg

20231123_110327.jpg

Edytowane przez incubus05
.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.