Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
TabaQ

Nasze nowe chińskie nabytki

Rekomendowane odpowiedzi

Raczej wariant "pogański". Jak piszesz "nie daj porze", powinien Ci pasować ;) . 

 

Pamiętaj jednak, że jego cena była poniżej 100 USD. 

 

 

 

 

IMG_20210830_182100.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale i tak ładny, przymierzałem się do niego, ale dzieki, że Ty go pierwszy przetestowałeś, ja potrzebuję lumy co całą noc daje i można godz. odczytać :) 

z ten test, duży PLUSIK :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, KobyS0 napisał(-a):

ale i tak ładny, przymierzałem się do niego, ale dzieki, że Ty go pierwszy przetestowałeś, ja potrzebuję lumy co całą noc daje i można godz. odczytać :) 

z ten test, duży PLUSIK :) 

Zakup był nieunikniony. Już wcześniej mi się podobał jeden chiński homar IWC, ale ten był dosyć drogi (teraz ok. 300 USD) a jak zobaczyłem u kolegi oryginalnego IWC, to już nie było wyjścia. Kupiłem homara, bo 10k plus to jak mówią Rosjanie - TU MACZ ;) . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 30.08.2021 o 12:49, jakubos napisał(-a):

...

- mechanizm - jak z dokładnością?

...

To pytanie na poważnie? :blink:

1 godzinę temu, Paulus57 napisał(-a):

Cieszy od wczoraj :) . 

 

 

IMG_20210902_095239.jpg

Super tuńczyk, graty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tomalisz, a czemu nie na poważnie?

Wiem, że chińczyk. Zdziwił byś się jak dobrze, niektóre z nich potrafią chodzić. Znajomy ma pilota i wielokrotnie go testowaliśmy na chronokomparatorze.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, jakubos napisał(-a):

tomalisz, a czemu nie na poważnie?

Wiem, że chińczyk. Zdziwił byś się jak dobrze, niektóre z nich potrafią chodzić. Znajomy ma pilota i wielokrotnie go testowaliśmy na chronokomparatorze.

 

A temu że każdy egzemplarz to inna historia ... i nic mnie nie dziwi bo przerobiłem dziesiątki chińczyków i różne mechanizmy.

I to że wiesz że chińczyk to o niczym nie świadczy bo mechanizm NH35 nie jest chiński i bardzo łatwy w regulacji, 5 min. roboty jeśli nie jest trafiony.

Kolegi może chodzić na zero a Ty kupisz taki sam i będzie walił 2 minuty, zależy jaki los wylosujesz ;) 

No ale jak wspomniałem regulacja sprawnego mechanizmu NH35 to kilka minut roboty.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Szymon G napisał(-a):

Dziś dostarczony. 

IMG20210906112228.jpg

IMG20210906113118.jpg

jak z wykonaniem i ustawianiem wskazówek................

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, KobyS0 napisał(-a):

jak z wykonaniem i ustawianiem wskazówek................

Miałem podobny i powiem krótko - są lepsze pomysły na wydanie 10 złotych. Np. trzy browary ;) . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, KobyS0 napisał(-a):

eee, patrzyłem, to 17 zł z darmowa przesyłka ;) 

Ja kupowałem w promocji, po co przepłacać? ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Szymon G napisał(-a):

Dziś dostarczony. 

IMG20210906112228.jpg

IMG20210906113118.jpg

ale Kolega się nie razi tymi wpisami, kiedyś dotrzesz do San Martinów poprzez SD a nawet półki wyżej, kwestia czasu ;) 

chyba, że ten zegarek to dla jaj zakupiony :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja kupowałem w promocji, po co przepłacać?  
Mi wyszło całe 2,97zł jedno kiepskie piwo miałem kupon na około 14 zł na alim to się opłaciło. Dobrze, że nic nie doliczone.

Wysłane z mojego RMX1993 przy użyciu Tapatalka

ale Kolega się nie razi tymi wpisami, kiedyś dotrzesz do San Martinów poprzez SD a nawet półki wyżej, kwestia czasu  
chyba, że ten zegarek to dla jaj zakupiony  
Jako edc mam Roamera Soleure na razie nie będę zmieniał. Ten kupiony nie dla jaj a dla paska .
P.S. Ja nie z tych obraźliwych wręcz przeciwnie trochę poczucia humoru mam
@KobyS0
Świeci mocno tylko nie miałem czasu sprawdzić jak długo lecz nie spodziewam się rewelacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Szymon G napisał(-a):

Mi wyszło całe 2,97zł jedno kiepskie piwo emoji16.png miałem kupon na około 14 zł na alim to się opłaciło. Dobrze, że nic nie doliczone.

Wysłane z mojego RMX1993 przy użyciu Tapatalka

Jako edc mam Roamera Soleure na razie nie będę zmieniał. Ten kupiony nie dla jaj a dla paska emoji6.png.
P.S. Ja nie z tych obraźliwych wręcz przeciwnie trochę poczucia humoru mam
@KobyS0
Świeci mocno tylko nie miałem czasu sprawdzić jak długo lecz nie spodziewam się rewelacji
 

Polecam połczyński Irish Dark za 2,99 zł. Świetne jest :) . Kiepskie nie jest - ZDECYDOWANIE! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Polecam połczyński Irish Dark za 2,99 zł. Świetne jest  . Kiepskie nie jest - ZDECYDOWANIE! 
Na razie budżet wolny wydany na zegarki zwłaszcza, że zamówiłem jeszcze jeden tym razem za szalone 5,31 ale na bransolecie i to automat jak serio przyjdzie to ja nie wiem z czego będzie to zrobione bo to nawet nie kupon czy promocja tylko taką miał cenę.
Tak serio odnośnie piwa to zapisałem w notatniku jak gdzieś zauważę to sprawdzę

Wysłane z mojego RMX1993 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Szymon G napisał(-a):

Na razie budżet wolny wydany na zegarki zwłaszcza, że zamówiłem jeszcze jeden tym razem za szalone 5,31 ale na bransolecie i to automat emoji16.pngemoji16.png jak serio przyjdzie to ja nie wiem z czego będzie to zrobione bo to nawet nie kupon czy promocja tylko taką miał cenę.
Tak serio odnośnie piwa to zapisałem w notatniku jak gdzieś zauważę to sprawdzę emoji6.png

Wysłane z mojego RMX1993 przy użyciu Tapatalka
 

Nie wiem od jak dawna się bawisz zegarkami, ale ja przerabiałem ten etap i właściwie zakup zegarka poniżej 15-20 USD w Chinach nie ma sensu. Kwarc - dolna granica 15 USD a przy automatach ok. 35 USD. To moje wnioski, ale im więcej osób to sprawdzi tym wyniki bardziej miarodajne. 

Z tanich automatów wart uwagi jest BERNY. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Szymon G napisał(-a):

Jako edc mam Roamera Soleure na razie nie będę zmieniał. Ten kupiony nie dla jaj a dla paska emoji6.png.

no fakt, pasek chyba droższy aniżeli sam czasowskazomierz :) 

A roamery fajne watche tylko nie wiem, czy nie wolałbym SM w brązie ( to juz takie moje zboczenie) :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no fakt, pasek chyba droższy aniżeli sam czasowskazomierz  
A roamery fajne watche tylko nie wiem, czy nie wolałbym SM w brązie ( to juz takie moje zboczenie)  
Jeszcze nie dojrzałem do brązów ale kto wie

Wysłane z mojego RMX1993 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, tomaliusz napisał(-a):

:D

IMG_20210908_115638.jpg

A teraz oczekiwane przez Ciebie hasło - DAWAJ DALEJ :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.