Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
TabaQ

Nasze nowe chińskie nabytki

Rekomendowane odpowiedzi

Biorąc pod uwagę że miałem 3 Heimdallr i 3 SM (najbardziej rozpoznawalne i konkurencyjne między sobą) i z obu tych marek mialem 2 homary 62mas uważam że Heimdallr jest lepszy... Teraz leci do mnie ichni homar żółwia...

 

Natomiast warto jeszcze wspomnieć że na stronie Heimdallr oni sami wyraźnie zaznaczają że nie mają nic wspólnego z pozostałymi markami jak SM, FF itd.

 

O jeszcze mi się przypomniało że w HIMQ cały zegar pachniał takim metaliczno olejowym zapachem... Taki średnio przyjemny specyficzny mechaniczno metaliczno olejowym zapach....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę że miałem 3 Heimdallr i 3 SM (najbardziej rozpoznawalne i konkurencyjne między sobą) i z obu tych marek mialem 2 homary 62mas uważam że Heimdallr jest lepszy... Teraz leci do mnie ichni homar żółwia...

 

Natomiast warto jeszcze wspomnieć że na stronie Heimdallr oni sami wyraźnie zaznaczają że nie mają nic wspólnego z pozostałymi markami jak SM, FF itd.

 

O jeszcze mi się przypomniało że w HIMQ cały zegar pachniał takim metaliczno olejowym zapachem... Taki średnio przyjemny specyficzny mechaniczno metaliczno olejowym zapach....

 

A zamawiasz przez ich stronę czy gdzieś indziej? Paczka idzie jakimś kurierem czy PP?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zamawiasz przez ich stronę czy gdzieś indziej? Paczka idzie jakimś kurierem czy PP?

Heimdallr zamawiam bezpośrednio przez stronę (mam założone konto) i płace kk world MasterCard zawsze szło poczta ale różnie zarejestrowane czasem jako global expres raz jako polecony priorytetowy

San Martin zamawialem przez ich oficjalna stronę na Ali (tak tak trzeba wpisać San Martin official store inni to jakby pośrednicy zupełnie jak z parnisem) tu raz szło jako polecony priorytetowy z przeładunkiem w Malmo w Szwecji a raz jako global expres nie ma chyba reguły...

A zamawiasz przez ich stronę czy gdzieś indziej? Paczka idzie jakimś kurierem czy PP?

Heimdallr zamawiam bezpośrednio przez stronę (mam założone konto) i płace kk world MasterCard zawsze szło poczta ale różnie zarejestrowane czasem jako global expres raz jako polecony priorytetowy

San Martin zamawialem przez ich oficjalna stronę na Ali (tak tak trzeba wpisać San Martin official store inni to jakby pośrednicy zupełnie jak z parnisem) tu raz szło jako polecony priorytetowy z przeładunkiem w Malmo w Szwecji a raz jako global expres nie ma chyba reguły...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heimdallr zamawiam bezpośrednio przez stronę (mam założone konto) i płace kk world MasterCard zawsze szło poczta ale różnie zarejestrowane czasem jako global expres raz jako polecony priorytetowy

San Martin zamawialem przez ich oficjalna stronę na Ali (tak tak trzeba wpisać San Martin official store inni to jakby pośrednicy zupełnie jak z parnisem) tu raz szło jako polecony priorytetowy z przeładunkiem w Malmo w Szwecji a raz jako global expres nie ma chyba reguły...

Heimdallr zamawiam bezpośrednio przez stronę (mam założone konto) i płace kk world MasterCard zawsze szło poczta ale różnie zarejestrowane czasem jako global expres raz jako polecony priorytetowy

San Martin zamawialem przez ich oficjalna stronę na Ali (tak tak trzeba wpisać San Martin official store inni to jakby pośrednicy zupełnie jak z parnisem) tu raz szło jako polecony priorytetowy z przeładunkiem w Malmo w Szwecji a raz jako global expres nie ma chyba reguły...

 

Tylko z tego co widzę to nie ma już z szafirem, ani czarnego. Szkoda. Chyba, że ten "niemiecki minerał" jest dobry?  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaaa jeszcze jedna kwestia dla niektórych to pierdoła ale zauważyłem to że ok uszy są przewiercone ale np nie sa to na tyle szerokie nawierty żeby weszły grube teleskopy Seiko (mimo iż wszyscy je podają albo jako możliwość dokupienia albo że są w wersjach z bransoletami) a i tak przysyłają (jeśli weźmiemy na pasku) z cienkimi zwykłymi teleskopami.... Tego nie ogarniam czy są dwie wersje tych samych kopert z nawiertami na grube teleskopy dla modeli z bransoletą i druga opcja z cieńszymi nawiertami dla wersji paskowych...

 

Sam ciągle myślę nad zielonym Heimdallr mm300 na jubiler z seagullem w środku.... O takim:

 

https://www.heimdallr.watch/dive-watches/156-v2-sharkmaster-sbdx001-jubi-edition.html

Tylko z tego co widzę to nie ma już z szafirem, ani czarnego. Szkoda. Chyba, że ten "niemiecki minerał" jest dobry? :D

Jest wersja z szafirem niebieska na bransie

Aaaa jeszcze jedna kwestia dla niektórych to pierdoła ale zauważyłem to że ok uszy są przewiercone ale np nie sa to na tyle szerokie nawierty żeby weszły grube teleskopy Seiko (mimo iż wszyscy je podają albo jako możliwość dokupienia albo że są w wersjach z bransoletami) a i tak przysyłają (jeśli weźmiemy na pasku) z cienkimi zwykłymi teleskopami.... Tego nie ogarniam czy są dwie wersje tych samych kopert z nawiertami na grube teleskopy dla modeli z bransoletą i druga opcja z cieńszymi nawiertami dla wersji paskowych...

 

Sam ciągle myślę nad zielonym Heimdallr mm300 na jubiler z seagullem w środku.... O takim:

 

https://www.heimdallr.watch/dive-watches/156-v2-sharkmaster-sbdx001-jubi-edition.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaaa jeszcze jedna kwestia dla niektórych to pierdoła ale zauważyłem to że ok uszy są przewiercone ale np nie sa to na tyle szerokie nawierty żeby weszły grube teleskopy Seiko (mimo iż wszyscy je podają albo jako możliwość dokupienia albo że są w wersjach z bransoletami) a i tak przysyłają (jeśli weźmiemy na pasku) z cienkimi zwykłymi teleskopami.... Tego nie ogarniam czy są dwie wersje tych samych kopert z nawiertami na grube teleskopy dla modeli z bransoletą i druga opcja z cieńszymi nawiertami dla wersji paskowych...

 

Fajny jest ten MM300 homage, już wcześniej go oglądałem. Tylko, że to jest wielki byk. 16 mm grubości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny jest ten MM300 homage, już wcześniej go oglądałem. Tylko, że to jest wielki byk. 16 mm grubości

No właśnie i to mnie hamuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie i to mnie hamuje

Nic nie szkodzi spróbować przecież. Chętnego ewentualnie na pewno znajdziejsz. A jaki żółw leci do Ciebie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten

 

https://www.heimdallr.watch/dive-watches/65-419-turtle-homage-green-lume.html#/11-color_option-black/33-bezel_insert-black/48-strap-rubber_dive_strap

 

Zamówiłem całego czarnego bo ceramika. Chciałem czerwoną wkładkę ale nie do końca rozumiem opis że czarna wkładką szafir a pozostałe z wyjątkiem czerwonego to aluminium... Czyli czerwona z czego z plastiku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten

 

https://www.heimdallr.watch/dive-watches/65-419-turtle-homage-green-lume.html#/11-color_option-black/33-bezel_insert-black/48-strap-rubber_dive_strap

 

Zamówiłem całego czarnego bo ceramika. Chciałem czerwoną wkładkę ale nie do końca rozumiem opis że czarna wkładką szafir a pozostałe z wyjątkiem czerwonego to aluminium... Czyli czerwona z czego z plastiku?

 

Śmieszne, właśnie to widzę. Ciekawe czemu tak jest :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem MM300 w brązie. Zobaczymy co to będzie bo będzie pierwszy w brązie u mnie, a dwa ze rozmiaru też się trochę boję...

16 kwietnia opuścił chiny podobno...

 

G20w7Db.jpg

Edytowane przez qbapiasek

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A chciałbym dopytać, czy swojego 62MAS od Heimdallara masz z szafirem czy "niemieckim" szkłem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swojego mam z szafirem (wypukły z AR), zresztą kupiony od kolegi MieszkoMieszko ;)


;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MieszkoMieszko, może masz jakiegoś Heimdallra na wydaniu jeszcze, albo SanMartina  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MieszkoMieszko, może masz jakiegoś Heimdallra na wydaniu jeszcze, albo SanMartina :D

Zarówno Heimdallr jak i żółw od SM poszły do ludzi przed świętami...

Chyba że ten co zamówiłem nie podejdzie to wtedy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem MM300 w brązie. Zobaczymy co to będzie bo będzie pierwszy w brązie u mnie, a dwa ze rozmiaru też się trochę boję...

16 kwietnia opuścił chiny podobno...

 

 

OdŌpię za póółceny, jak co ;)

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dziś przybył taki jegomość w wersji budżetowej, nawet troszkę świeci, ale bardzo krótko

post-67969-0-60870800-1587572203_thumb.jpg

post-67969-0-47244300-1587585240_thumb.jpg

Edytowane przez tofiks_th

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OdŌpię za póółceny, jak co ;)

Będę pamiętał ;) ale oczekiwania pewnie z miesiąc...global Express to się nazywa ale estymują że miedzy 17 a 26 maja przyjdzie...


;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On nie ma żadnych napisów, oznaczeń na tarczy? czy nie widzę.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to zapytanie dotyczące mojego kermita to rzeczywiście tarcza jest czysta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak dzięki. Jaka jest cena i jak długo czekałeś na dostawę (może na pw) ?


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę pamiętał ;) ale oczekiwania pewnie z miesiąc...global Express to się nazywa ale estymują że miedzy 17 a 26 maja przyjdzie...

A jak przyleci mm300 to będziesz 62 masa się pozbywać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, czy ktoś oczekuje na przesyłkę z Heimdallr-a? Kurczę, ja kupilem 27 lutego  żółwia 6105, ostatni wpis z trackingu jest z 08 marca (wysłanie przesyłki z kraju nadania) i do tej pory cisza. Na mojego maila z zapytaniem, co się dzieje odpisali, że czas dostawy to 45 dni roboczych i może się wydłużyć przez Covid-19. Co o tym myślicie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a czego się spodziewałeś ? Tak bajzel się z wysyłkami zrobił, że głowa mała. Myślę, że dojdzie.....kiedyś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, tomaszzt napisał:

No a czego się spodziewałeś ? Tak bajzel się z wysyłkami zrobił, że głowa mała. Myślę, że dojdzie.....kiedyś.

Nie demonizujmy. Ostatnio zakupiłem zegar 31.03 na Ali i po niecałych trzech tygodniach już był

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.