Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Matt2405

Klub Miłośników Zegarków Audemars Piguet

Rekomendowane odpowiedzi

...Pamy też lubisz jak pamiętam, więc dobry wybór.

 

Kupuj Mariusz co Ty lubisz, nie słuchaj innych, bo inaczej ciągle będziesz szukał ;)

Dokladnie :)

 

Poniewaz to dzial o AP, to AP polecam kazdemu  :)  (ma i swietne divery i klasyke) a uzupelnienie ma byc... kazdemu wedle potrzeb i zachcianek B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to widzę inaczej. Moim zdaniem, AP Royal Oak świetnie wypada w zestawieniu z jeansami i t-shitrem, a także z eleganckim ubiorem typu casual. Do stylu militarnego, skoro już musi być, widziałbym Jaeger-LeCoultre Navy SEALs. Natomiast w kontekście "black tie" - Lange Saxonia, Vacheron Constantin Patrimony Traditionnelle lub Audemars Piguet Tradition. Do Panerai trzeba mieć kawał łapy. Nie brałbym pod uwagę zegarków tej firmy przy obwodzie nadgarstka poniżej 20 cm. Ja mam 18,5 cm i z Panerai na ręku czułem się groteskowo.

Dobrze że dodałeś na końcu że chodzi o rozmiar bo przez chwilę miałem wrażenie że górę jednak biorą uprzedzenia. Oczywiście każdy dobiera sobie garderobą wedle własnego uznania ale skoro zegarek to jedyna biżuteria mężczyzny to warto ten aspekt brać pod uwagę. Co do bardzo formalnego stroju oczywiście zgoda - jasna tarcza, mało wskazówek i skórzany pasek Ale mam wrażenie że sam producent też pozycjonuje Wasz zegar do koszul lub co najwyżej do koszulki polo. Dla mniej eleganckich sportowych kreacji ( czyli bluzy i t- shirt ) tworząc divera lub offshore. Co nie przeszkadza różnym ambasadorom siebie samych ( zwykle są to sportowcy ) mieszać te AP - nosząc złoty na pasku do dresu i offshore do garnituru. Ale czy chcemy iść tą drogą? A co rozmiaru PAMów - obwód mam taki sam ale jak zawsze decyduje szerokość nadgarstka i sylwetka.

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Piszemy zbyt ogólnie. Jeansy, bluza, t-shirt... Porównaj jeansy z linii Armani Collezioni do spodni Levi's. Ja tam się na modzie nie znam, ale różnice w wyglądzie, jakości wykonania, a przede wszystkim komforcie noszenia, są zauważalne.
 

A co rozmiaru PAMów - obwód mam taki sam ale jak zawsze decyduje szerokość nadgarstka i sylwetka.


Każdy tak mówi. Gość od poniższego zdjęcia też na jakimś forum napisał, że IWC BP dobrze leży mu na ręku. Klawiatura cierpliwa, wszystko przyjmie.  :)

 

iwc_bpbe.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lubię czasem styl grunge lub militarny i nie widzę tam miejsca dla tego zegara. A załączone zdjęcie nawet bez oceny sylwetki pokazuje, że uszy wiszą poza nadgarstkiem więc jak masz tak samo to odradzam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Piszemy zbyt ogólnie. Jeansy, bluza, t-shirt... Porównaj jeansy z linii Armani Collezioni do spodni Levi's. Ja tam się na modzie nie znam, ale różnice w wyglądzie, jakości wykonania, a przede wszystkim komforcie noszenia, są zauważalne.

 

 

 

Mariusz, leginsy Armani Leginserrie są jeszcze wygodniejsze :D

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Mariusz, leginsy Armani Leginserrie są jeszcze wygodniejsze :D

:lol: Wierzę na słowo. Sprawdzać nie zamierzam.

Edytowane przez McIntosh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

lubię czasem styl grunge lub militarny i nie widzę tam miejsca dla tego zegara. A załączone zdjęcie nawet bez oceny sylwetki pokazuje, że uszy wiszą poza nadgarstkiem więc jak masz tak samo to odradzam.

 

IWC BP nawet nie próbowałem mierzyć. Moim zdaniem, zegarek powinien być subtelny i bez problemu mieścić się pod mankiet koszuli. Zegary zbyt krzykliwe to nie mój styl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IWC BP nawet nie próbowałem mierzyć. Moim zdaniem, zegarek powinien być subtelny i bez problemu mieścić się pod mankiet koszuli. Zegary zbyt krzykliwe to nie mój styl.

A Artme się przejmuje że się za bardzo błyszczy ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz sa fajne czasy i wszystko mozna do wszystkiego :) , jednak mysle, ze gdyby RO byl bardziej dostepny cenowo i wiecej ludzi go nosilo, to stal by sie rownie "oklepany do wszystkiego", co po niektore modele, po ktore siega sie teraz w zaleznosci od dostepnosci funduszy B)

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

A Artme się przejmuje że się za bardzo błyszczy ;-)

Mnie się podoba gra świateł w wydaniu Royal Oak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Teraz sa fajne czasy i wszystko mozna do wszystkiego :) , jednak mysle, ze gdyby RO byl bardziej dostepny cenowo i wiecej ludzi go nosilo, to stal by sie rownie "oklepany do wszystkiego", co poniektore modele, po ktore siega sie teraz w zaleznosci od dostepnosci funduszy B)

 

To samo można by napisać w odniesieniu do Nautilusa, Aquanauta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek to TEŻ oznaka statusu, i dla wprawnego obserwatora to też swego rodzaju "sygnał", bez względu czy noszący jest w garniturze, czy podkoszulku ;)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to odnosnie czego...? :rolleyes:

A legginsów i AP :P

 

Edit

No proszę Cię.... :)

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Specjalna okazja i wskoczył na nadgarstek

1da6fd401e7ffa12c8c41bbd733e7e6e.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny nawet kolor tej tarczy - ciekaw jestem jak w rzeczywistosci - szkoda tylko, ze kolor daty nie dopasowany kolorem, tylko bialy :)(fot. z sieci)

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymierzając ostatnio Breitling SuperOcean Heritage II 42 mm widziałem, że data nie była wyśrodkowana. Była bliżej prawej krawędzi niż lewej. Tutaj mam wrażenie, że data jest za blisko lewej krawędzi. I nie udaje mi się tego wytłumaczyć perspektywą. :(.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam, to na pewno downgrade datownika na taki z mniejszej średnicy modelu ;) AP tak robi jak nie mają większych datowników a klient lubi oldschool.

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W oryginale okno daty powinno być w kolorze tarczy...tu też - żeby nie było widać że data nie centruje

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety fake :wacko:

Tutaj fotka frontu z netu.

post-25547-0-49137900-1510609202_thumb.png

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

@Artme,

dlaczego wrzucasz do tematu zdjęcia podrób? W celach edukacyjnych?

 

E tam, to na pewno downgrade datownika na taki z mniejszej średnicy modelu ;) AP tak robi jak nie mają większych datowników a klient lubi oldschool.

Kuba,

nieładnie się tak nabijać. Nie Audemars Piguet tylko nieudolny serwis. W moim zegarku zrobili upgrade i sprawa trafiła do Le Brassus. Czas pokaże co z tego wyniknie.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Artme,

dlaczego wrzucasz do tematu zdjęcia podrób? W celach edukacyjnych?

Przepraszam - wrzucilem z rozbiegu na szybko, bo akurat mecz sie zaczal i mi z nowa tarcza fotka sie trafila nie analizujac szczegolow, a jakosc zdjecia i sama podroba na pierwszy rzut oka nie zapalila u mnie czerwonej lampki :( a jak juz Koledzy zaczeli komentowac, to juz bylo po ptakach ale juz usunalem B)

E tam nieładnie. Dystans... Brakuje go tu trochę.

Tuuu?? W dziale Rolexa, to dopiero go czasem brakuje :D:P;)

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.