Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ledr

Christopher Ward - butikowy dżentelmen z aspiracjami

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, jak wrażenia z prezentacji nowego pilota? Mi brakuje stalowego z białymi indeksami i bransoletą.

 

Pozytywne. Minusy dla mnie, to brak stali i wskazówki, na które ost. Piotr zwrócił uwagę. No i... cena... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość GCE

Napatrzyłem się i wybrałem. Najbliższy zakup, biały Trident Pro. Czarny bezel. Jak Wam się podoba?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry. Mój GMT z zielonym bezelem to jeden z ulubionych zegarków jakie mam. Choć ja bym próbował COSC dorwać z 5-dniową rezerwą chodu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doskonały wybór. Ja tez bym brał ten wariant kolorystyczny.

 

Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napatrzyłem się i wybrałem. Najbliższy zakup, biały Trident Pro. Czarny bezel. Jak Wam się podoba?

 

Tobie się ma podobać! ;) 

 

A teraz poważnie: Just do it!  B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@GCE: przygotuj się na trochę grubszą rybę niż SUB od Glycine. Ale biała tarcza to dobry wybór, ja będę chyba sprzedawał mojego Tridenta GMT z czarną i zielonym bezelem - w końcu ile można mieć tych Krzyśków...

 

CW_C60_profil.jpghost image


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napatrzyłem się i wybrałem. Najbliższy zakup, biały Trident Pro. Czarny bezel. Jak Wam się podoba?

 

Gdy pokazywałem żonie całą paletę Tridentów i pytałem, który się najbardziej podoba, to właśnie biała tarcza, czarny bezel :P

 

Prawdopodobnie najbardziej uniwersalne połączenie kolorystyczne.

 

Jaki rozmiar?

Edytowane przez MasterMind

ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość GCE

Bardzo spodobała mi się zwężana bransoleta. Jak oceniacie jej jakość?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo w porządku, tylko niekoniecznie polerowane środkowe ogniwa. Jak masz możliwość zamówienia całej szczotkowanej, to dogadaj się z Werą, żeby zamiast standardowej dała szczotkowaną. Albo zrób tak jak ja - kup polerowaną i sam zeszczotkuj środkowe ogniwa :) No chyba że pasuje Ci ten srebrny błysk... Poza tym wykonanie pierwszorzędne, zapięcie ekstra, rysy widać głównie na polerze, na satynie już tak nie (m.in. stąd moja sugestia).


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję kupić polerowaną i sprawdzić. Zmatowić zawsze można a jakoś lepiej mi pasuje do całości ta polerowana bransoleta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość GCE

Dzięki. Mam sprzęt do satynowania więc nie będzie problemów ale mi ten poler bardzo pasuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście poler się mocno i szybko rysuje ale moim zdaniem pomimo tego bardzo tam pasuje i dodaje sporo od siebie do ogólnego wyglądu. Generalnie bransoleta bardzo fajna, łatwo się ją skraca i jest mikrolegulacja. Na początku nie byłem przekonany do zapięcia bo jest pojedyńcze (nie ma tej dodatkowej blaszki którą się dodatkowo dopina klamre) ale nosze zegarek prawie półtorej roku i nigdy mi się nie odpiął więc jest ok.

Edytowane przez siruspan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostalem bon na 50 i 100£ przy wydaniu kolejno 300 i 500£ wiec calkiem spoko. Jak sie nie zdecyduje na kupno to tu udostepnie kody znizkowe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kody są uniwersalne :)

Nie wiem tylko czy są połączone z kontami i zadziałają dla nieuprawnionych. Kody to 50UK16 i 100UK16, inne kraje się nie opłacają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może Koledzy pomogą. Poszukuję takie cudeńko (W60 Coral):

 

Christopher-Ward-W60-Coral.jpg

 

Może ktoś widział w stanie nowym lub bliskim nowemu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W czerwcu na ebayu poszedł lekko używany (ale czarny) za 350 funtów. Na razie nic nigdzie nie ma, także na bazarku forumowym CW pustka. Będę go miał na oku, jakby ktoś sprzedawał na CW forum.


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W czerwcu na ebayu poszedł lekko używany (ale czarny) za 350 funtów. Na razie nic nigdzie nie ma, także na bazarku forumowym CW pustka. Będę go miał na oku, jakby ktoś sprzedawał na CW forum.

Super. Dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O widzę, że szukamy prezentu ;-) Ładny ten Coral! Ale chyba był tylko w kwarcu. Też sie nad nim kiedyś zastanawiałem. Mogę jednak dodać, że jeżeli kobieta nie jest bardzo, bardzo drobna to Trident 38ka tez potrafi ładnie i gustownie ozdobić damski nadgarstek.

 

Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O widzę, że szukamy prezentu ;-) Ładny ten Coral! Ale chyba był tylko w kwarcu. Też sie nad nim kiedyś zastanawiałem. Mogę jednak dodać, że jeżeli kobieta nie jest bardzo, bardzo drobna to Trident 38ka tez potrafi ładnie i gustownie ozdobić damski nadgarstek.

 

Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka

 

Yep! B) Rozważaliśmy białą Sporturę w ceramice, Tridenta 38 ale... padło na Corala. Niech tak zostanie, a przynajmniej do następnego... :rolleyes:  Biała ceramika, bransoleta i świetne wskazówki robią robotę. Przez lata zastanawiałem się dlaczego tak mało automatów damskich robią dopóki tego w praktyce boleśnie nie przećwiczyłem.

 

Tridenta w 38 pod pretekstem też chciałem kupić. Sam bym chętnie sprawdził na żywo jak to jest no ale z Generałem się nie dyskutuje. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trident GMT u mnie już 9 miesięcy i przez ten czas najczęściej gości na nadgarstku. Ostatni tydzień jest dość upalny więc znów idealny wybór przez mikroregulację bransolety. Co ciekawe w ciągu tygodnia zrobił +3 s, ale dziennych odchyłek nie mierzyłem.

95bcdad9095bded7e53fba348507de17.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też Trident bardzo często pojawia się na nadgarstku (zaskakująco często). Wersja 38mm, bo to ideał dla mnie - dzisiaj żegnaliśmy lato w nowym wdzianku. Skórzane nato, które kupiłem z myślą o Monsterze, ale najpierw poszliśmy do przebieralni z Tridentem i...na nim już pozostanie (nie chciał go zdjąć :D). Zdziwiłem się, jak bardzo mi się ta kombinacja spodobała.

 

ttRvexUh.jpg

Edytowane przez emiel

Ball, Casio, Citizen, Grand Seiko, Longines, Muhle, Orient, Orient Star, Oris, Seiko, Squale, Tissot, Vostok, Zodiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.