Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ledr

Christopher Ward - butikowy dżentelmen z aspiracjami

Rekomendowane odpowiedzi

On 12/27/2016 at 10:58 PM, ledr said:

Tomku, o ile pamiętam, to tak:  nr ref. 60520-11-101-11A.

Pozbyłem się dwóch ciężkich klocków, to musiałem sobie to zrekompensować następną cegłą ;)  A jeszcze na bazarku czeka na kupca Trident GMT...

Uuu! Aż dwa poszły pod młotek? Mocno. Pewnie niedługo do Twojego GMT na bazarku dołączy: 

 

 

Edytowane przez tts

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uuu! Aż dwa poszły pod młotek? Mocno. Pewnie niedługo do Twojego GMT na bazarku dołączy: 

 

attachicon.gifc60-42-auto-skvk_2_4.jpg

Pod młotek poszedł jeden, drugiego oddaję w dobre ręce bezgotówkowo. Twój nowy czarny zawsze za mną chodził ale tych Tridentów póki co mam za dużo...


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod młotek poszedł jeden, drugiego oddaję w dobre ręce bezgotówkowo. Twój nowy czarny zawsze za mną chodził ale tych Tridentów póki co mam za dużo...

Dużo? Poza wersją patriotyczną i tą na bazarku coś jeszcze Ci przybyło?

 

W tym czarnym niepokoi mnie matowy bezel i to czy przyzwyczaję się do postarzanej lumy (nie lubię takich przebieranek), ale kto wie... może nie będzie tak źle i się przyzwyczaję. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy ja klikałem to w wersji vintage był już tylko z kopertą pvd. Udało Ci się kupić w stali?

 

Malvern mi się bardzo podoba.. też jestem ciekaw pierwszych polskich recenzji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy ja klikałem to w wersji vintage był już tylko z kopertą pvd. Udało Ci się kupić w stali?

 

Malvern mi się bardzo podoba.. też jestem ciekaw pierwszych polskich recenzji.

Tak i nawet rozważałem zakup większej ilości. ;)

 

Cóż... Świetny jest, ale poczekam na wyprzedaż.  :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomku, o ile pamiętam, to tak:  nr ref. 60520-11-101-11A.

Pozbyłem się dwóch ciężkich klocków, to musiałem sobie to zrekompensować następną cegłą ;)  A jeszcze na bazarku czeka na kupca Trident GMT...

U nas na forum pewnie jeszcze nie, bo to nowy model, ale możesz poczytać trochę tutaj: http://www.christopherwardforum.com/viewtopic.php?f=5&t=40617&p=594163&hilit=C1+grand+malvern#p594163

Wiem ze to nowy model ,dlatego pytałem czy juz ktos z forum posiada ten model.

Info i recenzja z forum CW bardzo pobieżna .


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze to nowy model ,dlatego pytałem czy juz ktos z forum posiada ten model.

Info i recenzja z forum CW bardzo pobieżna .

A tę recenzję czytałeś? Ta pobieżna raczej nie jest (link był na forum CW): https://www.watchitallabout.com/christopher-ward-c1-grand-malvern-power-reserve-watch-review/


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczęściarz! :)

Szczęściarz to byłby ze mnie jakbym jednak się zdecydował na "hurtowy zakup". ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek, u mnie sprawa jest prosta, choć rozważałem przez chwilę GMT (tylko z powodu werku, bo jakoś zgrabniej, bez godzin na bezelu i dodatkowej wskazówki widzi mi się zwykły Pro). Pro się sprawdził w "warunkach bojowych", więc zamówiłem Pro, a że była okazja sprawdzić jak wygląda Pro  z matowym bezelem i bez fal na tarczy wyszło tak:

 

Btw, z okazji kolejnej "gó***-burzy" w wątku Omegi tak mnie naszło, jako że masz/miałeś i Tridenta i Seamastera zapytam jak wypada jakość Tridenta na tle Seamastera?

 

 

 

Tomek, wiadomo Trident to jednak nie Seamaster ale ten model CW, a przynajmniej egzemplarze z którymi miałem do czynienia, nie mają czego sie wstydzic. Moim zdaniem cena tych zegarków jest skandalicznie niska jak za to co oferują: wykonanie i technika: ceramika, 60ATM, GMT. Jedyny mały problem jaki widzę to te ciągłe przeceny. Fajnie bo można kupić w jeszcze lepszej cenie świetny zegarek ale też ciężej sprzedać. No i po co wtedy kupować cokolwiek jak nie ma wyprzedaży :-) Dla sportu?

Wracając do pytania. Wykonanie Seamastera bardziej mi się podoba. Ale czy to ojektywne zdanie? Raczej nie do końca. I na pewno Trident nie jest kilkakrotnie gorzej wykonany co sugerować mogłaby cena.

Ja miałem Trident już 3 razy i prawie na pewno do tego modelu wrócę.

 

A z tym Tridentem Vinatge to mnie ubiegłeś. :-) Miałem tego dnia na niego oko ale za dużo roboty miałem i odłożyłem zamówienie na później. Niestey na za długo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek, wiadomo Trident to jednak nie Seamaster ale ten model CW, a przynajmniej egzemplarze z którymi miałem do czynienia, nie mają czego sie wstydzic. Moim zdaniem cena tych zegarków jest skandalicznie niska jak za to co oferują: wykonanie i technika: ceramika, 60ATM, GMT. Jedyny mały problem jaki widzę to te ciągłe przeceny. Fajnie bo można kupić w jeszcze lepszej cenie świetny zegarek ale też ciężej sprzedać. No i po co wtedy kupować cokolwiek jak nie ma wyprzedaży :-) Dla sportu?

Wracając do pytania. Wykonanie Seamastera bardziej mi się podoba. Ale czy to ojektywne zdanie? Raczej nie do końca. I na pewno Trident nie jest kilkakrotnie gorzej wykonany co sugerować mogłaby cena.

Ja miałem Trident już 3 razy i prawie na pewno do tego modelu wrócę.

 

A z tym Tridentem Vinatge to mnie ubiegłeś. :-) Miałem tego dnia na niego oko ale za dużo roboty miałem i odłożyłem zamówienie na później. Niestey na za długo.

 

Piotrek, dzięki! Semastera nie mam właśnie min. przez Tridenta. "Bang for the buck" sprawia, że po prostu używam go na co dzień, a przeceny tylko temu sprzyjają. Dla mnie to dobrze. Nie boję się go używać. Pewnie Seamaster ma lepsze DNA (czy na pewno?) ale z moimi Tridentami mogę pisać własną historię i przede wszystkim mogą być ze mną wszędzie bez strachu i bez żalu. Dla mnie to jak SKX, tyle że twardszy zawodnik. Minusem niewątpliwym jest brak łatwego dostępu do części zamiennych, jak w SKX no ale coś za coś. W tym wypadku jednak wolę coś, co będzie miało blizny pomimo, niż gdyby sposób starzenia się i rany wojenne były poniekąd zaprogramowane przez producenta (tu piję do innej, podobno luksusowej marki). 

 

Kurcze, jesteś kolejny... Poważnie pisałem o tym, że rozważałem "zakup hurtowy" właśnie z takiego powodu. Chyba zaważyło to co pisałeś powyżej: kupię i co potem z tym zrobię jak nikt nie będzie chciał, bo ceny były bezczelnie niskie. Na przyszłość będę pamiętał, aby coś jeszcze poza sobą kliknąć. 

 

Głupia sprawa, im dłużej czekam na Vintage, tym bardziej doceniam tego, którego mam.  :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bart8

Czy ja dobrze widzę, że dużo modeli trident zniknęło ze strony producenty? Czyżby nowe divery na horyzoncie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja dobrze widzę, że dużo modeli trident zniknęło ze strony producenty? Czyżby nowe divery na horyzoncie?

Są na wyprzedaży, a że wyprzedaż na razie nieoficjalna (odnośnik wyżej), to zniknęły ze strony. Swoją drogą niewiele modeli dotrwa do oficjalnej...

 

Skoro wyprzedaż, to nowe Tridenty wkrótce.

Edytowane przez tts

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadałem pytanie obsłudze, robią miejsce dla modeli z nowym logiem.

 

Przy okazji bardzo miła sytuacja mnie spotkała, wysłano mi pasek bez klamerki.

 

Pani powiedziała że wyślę mi kolejny a ten mam sobie zachować jako zapasowy. Jakby nie patrzeć to prezent o wartości 50 £. Miło ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji bardzo miła sytuacja mnie spotkała, wysłano mi pasek bez klamerki.

Pani powiedziała że wyślę mi kolejny a ten mam sobie zachować jako zapasowy. Jakby nie patrzeć to prezent o wartości 50 £. Miło ;)

Bardzo miło. Dobrze trafiłeś. Ost. razem jak miałem kłopot z zamówieniem (wysłano niewłaściwy towar), trafiłem na tzw. "beton". 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest! Nareszcie Krzyśki w komplecie:

 

 

 

 

 

Coś w transporcie delikatnego na bezelu mu się przytrafiło, ale... wybredny nie jestem.

 

(dziś nie jest dobry dzień na robienie zdjęć, bo łapy się trzęsą...)

 

Btw, ciekawostka, wczoraj po pół roku zamawiania, w końcu doczekałem się swojego egzemplarza magazynu Loupe. Chyba na odczepne, przyszły aż trzy egzemplarze. ;)

Edytowane przez tts

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten Vintage. Gratulacje. A jak luma? Tak dobra jak w zwykłym Tridencie?

 

Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten Vintage. Gratulacje. A jak luma? Tak dobra jak w zwykłym Tridencie?

 

Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka

 

Dank! Jeszcze nie testowałem. Tyle co przytachałem przesyłkę. Skrócę bransoletę, ponoszę, sprawdzę, a potem trzeba podjąć męską decyzję... ;)

 

Edyta: więc tak... zostawili zieloną lumę na trójkącie zatem jest porównanie. W klasycznej wersji widać było, że luma cały czas pracuje (zielonkawy odcień), w Vintage kropa na trójkącie świeci, a wskazówki delikatnie zaczynają wpadać w biały. Po takim samym naładowaniu światłem widać, że świecą tak samo intensywnie. Czy ta samo długo, jeszcze nie wiem.

Edytowane przez tts

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graty, Panowie - Tomek i Meehoo! Oba piękne, trochę mnie korcił ten cały PVD, ale póki trzy CW się kręcą w rotomacie, trzeba dać sobie na wstrzymanie...


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dank! Jeszcze nie testowałem. Tyle co przytachałem przesyłkę. Skrócę bransoletę, ponoszę, sprawdzę, a potem trzeba podjąć męską decyzję... ;)

 

Edyta: więc tak... zostawili zieloną lumę na trójkącie zatem jest porównanie. W klasycznej wersji widać było, że luma cały czas pracuje (zielonkawy odcień), w Vintage kropa na trójkącie świeci, a wskazówki delikatnie zaczynają wpadać w biały. Po takim samym naładowaniu światłem widać, że świecą tak samo intensywnie. Czy ta samo długo, jeszcze nie wiem.

No to znaczy, że jest dobrze!  Może byłbym zainteresowany twoją męska dezyzją. Jeżeli nie ulegne innym pokusom w międzyczasie. A z tym może byc ciężko. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.