Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ledr

Christopher Ward - butikowy dżentelmen z aspiracjami

Rekomendowane odpowiedzi

Ha ha tu mowa o sekundach.Kolega miał taga i szedł ok 4minuty na dobę do tyłu i jakbym mu nie powiedział żeby sprawdził to by do dzisiaj spał spokojnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie C60 vintage 38mm to jak C65 tylko z ciekawszymi wskazówkami i ruchomym bezelem (nie licząc wr) :D

Przymiarka była by rozwiązaniem ale nie ma jak. Myślałem czy pro tak samo nada się na EDC jak C65.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkąd mam Pro, uzywam go jako EDC. Mowa o wersji 43mm. Komentarz na temat 38mm i większych nadgarstków masz na wcześniejszych stronach.

 

Powtórzę, wygodny twardziel. Wersja Vintage Pro jest nudna ;) przez matowy bezel i brak fal na tarczy ale bardziej stonowana. Wersja Pro blyszczy, a fale widoczne pod różnymi kątami dodają smaczku. Jeżeli bezel jest kolorowy, to ceramika zmienia odcień koloru i intensywność błyszczenia w zależności od światła.

 

Acha, przed tymi nowymi "patyczakami" jeszcze takie były Tridenty Classic: http://www.christopherward.co.uk/media/catalog/product/cache/4/image/300x/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/c/6/c65-rkr_2_1.jpg

Edytowane przez tts

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tts, mega zdjęcie!

Podobno następna premiera CW to regulator. Ja ostatnio choruję na chrono, ale lotnicze od CW nie mają sekundy czasu..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy aby na pewno jej potrzebujesz? Fajnie jak V775x ma wszystkie komplikacje na tarczy ale za dużo tego i robi się nieczytelnie. Tu masz tylko te funkcje, które mogłoby być potrzebne lotnikowi przedstawione w sposób czytelny i ladnie skomponowane. Po co Ci sekunda jak masz stoper?

 

 

Edytowane przez tts

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skrzywienie osobiste, lubię przy porannej kawie sprawdzić ile zabawka mechaniczna ma odchyłki od wzorca :)

Zawsze można tak:

9b93c8e36d6aab041517e4d294b77fd6.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skrzywienie osobiste, lubię przy porannej kawie sprawdzić ile zabawka mechaniczna ma odchyłki od wzorca :)

Zawsze można tak:

 

Ubiegłeś mnie. Nie chciałem tego wklejać ale dokładnie o to chodzi. Co więcej, tu dokładność w przypadku tarczy sekundnika masz w zakresie 5s, a przypadku tarczy godzinnej trzeba się wpatrzyć czy to już pełna godzina czy jeszcze połówka. Te problemy dobrze widać na tarczy X-Winda, gdzie zredukowano jeszcze bardziej ilość podziałek na tarczach. I tu człowiek zaczyna się zastanawiać, dlaczego prezentacja odczytu kłóci się z możliwościami werku.

 

Co prawda nie kupiłem pilota od ChW ale oglądając go zacząłem zastanawiać się dlaczego tak, a nie inaczej i chyba rozumiem, że chcąc stworzyć zegarek do realizacji konkretnego zadania (inną kwestią jest czy dzisiejszy pilot potrzebuje mechanicznego zegarka), nie zawsze można upchać wszystko.

 

Idąc dalej, można by w tzw. nurku pozbyć się daty. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to, że CW ma chyba najtańsze chrono w ceramicznej kopercie na tytanowym szkielecie. 1400€ bez promocji, minus kupony i może jakiś nearly new!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O którym mówisz? Nie wiem czemu zafiksowałem się na C1000.

 

Aż boję się kolejnej wyprzedaży... Tridenty tak się zadomowiły, że chyba innych zegarków będzie trzeba się pozbyć. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

C1000 właśnie.

Dobra. Ja patrzę na ceny w GBP, Ty w EUR. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś nie mogę kodów do EUR zastosować. Wychodzi 995 GBP , czyli tyle co przes podwyżką cen. Trzeba na wyprzedaż zaczekać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaką macie opinię o Sh21? Na forum ChW spotkałem kilka narzekań , a przymierzam się do c9ss i chciałbym wiedzieć czy czasem przypadłości wieku dziecięcego nie będą zbyt dokuczliwe.

Edytowane przez tomek123er

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaką macie opinie o Sh21? Na forum ChW spotkałem kilka narzekań , a przymierzam się do c9ss i chciałbym wiedzieć czy czasem przypadłości wieku dziecięcego nie będą zbyt dokuczliwe.

Nie mam żadnej, poza papką marketingową jaką mnie nakarmiono, tak że nie pomogę ale jak już kupisz, chętnie wysłucham opinii. ;)

Coś nie mogę kodów do EUR zastosować. Wychodzi 995 GBP , czyli tyle co przes podwyżką cen. Trzeba na wyprzedaż zaczekać :)

To raczej nie poprawi syt?

 

Use your exclusive customer voucher code 120SPRING17 in the promo code box at checkout for €120 savings on purchases of €600 or more, or use 60SPRING17 for €60 off purchases of €350 or more.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeglądam zdjęcia jakie pokazujecie, bardzo mi się podoba Trident,  ale zmiana logo i nazwa na godz 9, mieszane mam uczucia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
On 2/11/2017 at 12:51 PM, rafi87 said:

Przeglądam zdjęcia jakie pokazujecie, bardzo mi się podoba Trident, ale zmiana logo i nazwa na godz 9, mieszane mam uczucia.

Ja też, ja też...

 

Tymczasem, EDC...

 

 

 

 

Edytowane przez tts

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grawerowany bezel to jest to.

 

PS czy przyznawanie reputacji uzależnione jest od ilości postów? Chciałem przyznać na informację o promocji, ale nie ma jak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grawerowany bezel to jest to.

 

PS czy przyznawanie reputacji uzależnione jest od ilości postów? Chciałem przyznać na informację o promocji, ale nie ma jak.

Przedewszystkim ceramiczny... ;)

 

Nie wiem ale... sprawdź sobie, która cena czy w EUR czy w GBP jest bardziej korzystna. Jak się nie pali warto zaczekać na -15%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przedewszystkim ceramiczny... ;)

 

Nie wiem ale... sprawdź sobie, która cena czy w EUR czy w GBP jest bardziej korzystna. Jak się nie pali warto zaczekać na -15%.

Dzięki za info o -15 % :)

 

 

 

 

Na instagramie widziałem fotkę nowego Tridenta:

https://instagram.com/p/BQXZmzIAdAU/

Day Date COSC jakoś lepiej wygląda, choć ta luka na "12" gryzie.

Oglądałem na fb chw https://www.facebook.com/ChristopherWardLondon/ to fakt gryzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe logo to strzał w stopę, mam nadzieję, że pod presją opinii klientów ogarną się i wrócą do starego albo wymyślą lepsze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się ten niebieski maluszek :) ogólnie nowe logo w połączeniu z Tridentem to jakaś tragedia...;/ W tym malvernie na filmiku jakoś to się zgrywa.

https://www.youtube.com/watch?v=kEmKIu3dOgQ

Oj, mnie też.

Nowe logo to strzał w stopę, mam nadzieję, że pod presją opinii klientów ogarną się i wrócą do starego albo wymyślą lepsze...

W MkI to była tragedia na tarczy. W MkII jest dobrze ale namalowane logo na falach, przynajmniej w wersji czarnej nie wygląda najlepiej przez jej fakturę.

 

Z dwojga złego dobrze, że zmienili logo w Trajdencie, a nie zrobili mu takiej krzywdy jak w ostatnim Classic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bart8

Okropnie wygląda trident z nowym logo. Według mnie zaburzyli harmonię tarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie ma co marudzić, bo mi podnosicie przy okazji wartość w pudełku z zegarkami. ;)

 

I jeszcze jedno, jak ktoś szuka MkII "z jedynie słusznym" ;) logiem, to na bazarku nadal leży jeden, co prawda GMT ale z lepszym werkiem i świetnej cenie.

Edytowane przez tts

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.