Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ledr

Christopher Ward - butikowy dżentelmen z aspiracjami

Rekomendowane odpowiedzi

Nieźle żeście tych zamówień wyprzedażowych natrzepali :) Moje zamówienie z wtorku może zostanie wysłane w środę, w przyszłym tygodniu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieźle żeście tych zamówień wyprzedażowych natrzepali :) Moje zamówienie z wtorku może zostanie wysłane w środę, w przyszłym tygodniu...

Pochwal się co nabyłeś w drodze kupna? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już pisałem - złotego Malverna chrono dla żony. Myślałem jeszcze nad Jumping Hour ale została tylko wersja 40mm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I dobrze, Tridenty się sprzedają, nie ma co zmieniać. Może tylko AR lepszy, wersję 40mm i grubość do 12mm :D

Jeżeli jest faktycznie cieńszy, to jest szansa że wrócili do rozsądnej WR, a to oznacza że szkło może być cieńsze, co z kolei sprawi lepsze działanie wewnętrznego AR.

 

Z tego co widzę po wersjach do pracy, że one bazują na kopercie od 300. Jeżeli ludziom do pracy wystarczy 30 Atm, to co dopiero amatorom.

 

Ot, takie gdybanie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jest faktycznie cieńszy, to jest szansa że wrócili do rozsądnej WR, a to oznacza że szkło może być cieńsze, co z kolei sprawi lepsze działanie wewnętrznego AR.

 

Z tego co widzę po wersjach do pracy, że one bazują na kopercie od 300. Jeżeli ludziom do pracy wystarczy 30 Atm, to co dopiero amatorom.

 

Ot, takie gdybanie...

Niestety nie zanosi się na to. Nowa seria już na stronie. Day Date COSC na ETA2836 mi pasuje, ale nie dam za nią 5 tys.

https://www.christopherward.co.uk/watches/dive/c60-trident-pro-chronograph-600-1#

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, to chyba wolałem starego... day-date w diverze jakoś tak mi się kojarzy z tanim Seiko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, to chyba wolałem starego... day-date w diverze jakoś tak mi się kojarzy z tanim Seiko...

Tzw. stary jest również.

 

Zastanawia mnie grubość. Ze zdjęć wynika, że nowy dekiel jest cieńszy, z opisu że cały zegarek nadal ma tą samą grubość. Jedyne co mogło się zwiększyć przy ew. zmniejszeniu grubości dekla, to bezel (koperta jest taka sama)...

 

Nowe trzysetki niczego sobie. Szkoda, że tylko one mają okrągłe indeksy. Jakoś wskazówki bardziej mi do nich pasują.

 

 

 

Edytowane przez tts

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy widzieli zajawkę chrono?

Tyle widać, że uznajmy iż nie widziałem. Czego to zajawka, poza tym że "chrono"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

552830faedf6ae1e43767e8d2ae528ab.jpg

Bałem się, że nie będzie sekundy czasowej, a tu wygląda że CW robi Portugalczyka dla mniej zamożnych! Może wojskowe chrono będzie następne..

Kwarc :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bałem się, że nie będzie sekundy czasowej, a tu wygląda że CW robi Portugalczyka dla mniej zamożnych! Może wojskowe chrono będzie następne..

 

To ta nowa C3 MkIII z Instagrama? Bardzo zgrabna "bateryjka". Jak zrobią w automacie, cena może powalić. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten bardzo ładny klasyk - podoba mi sie. Powoli szukam zegarka dla Żony na 30 stke w rozmiarze 36 - 39 mm i ten staje sie mocnym kandydatem, ale moze z granatowa tarcza. Ma świetny profil.

post-12004-0-39441800-1485516520_thumb.png

Edytowane przez Michal84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten bardzo ładny klasyk - podoba mi sie. Powoli szukam zegarka dla Żony na 30 stke w rozmiarze 36 - 39 mm i ten staje sie mocnym kandydatem, ale moze z granatowa tarcza. Ma świetny profil.

 

Niebieskie wskazówki w połączeniu z białą matową tarczą z fakturą, to jest to. Jak widzę, cena też przyzwoita za ten automat.

 

Przy okazji, http://www.ablogtowatch.com/christopher-ward-c3-malvern-chronograph-mk-iii-c5-malvern-automatic-mk-iii-watches/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

Bałem się, że nie będzie sekundy czasowej, a tu wygląda że CW robi Portugalczyka dla mniej zamożnych! Może wojskowe chrono będzie następne..

Kwarc :(

Ładny Maurice...

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ten bardzo ładny klasyk

Bardzo ładny. Taki tańszy c1. Szkoda tylko tych wgłębień w tarczy. Też mi się z ML skojarzyło..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tu go nie kochać? :) Ostatnio mój ulubiony zegarek...

 

158f5cf52c98b.jpg

41a68f2c15299.jpg

26ad2caf03931.jpg

2c034842fe571.jpg

ac185a73958ac.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tu go nie kochać? :) Ostatnio mój ulubiony zegarek...

 

Myślę, że to dłużej potrwa niż tylko "ostatnio"... ;) Świetne zdjęcia. Masz coś jeszcze w zanadrzu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jak tu go nie kochać? :) Ostatnio mój ulubiony zegarek...

 

Gratuluję. Świetny zegarek i super zdjęcia.

 

Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetne detale Meehoo.


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super zdjęcia Meehoo!

U mnie minął właśnie miesiąc z Tridentem na nadgarstku. Ustawiony przed Sylwestrem bo chciałem coś wytrzymałego tak na wszelki ;)

Noszony codziennie, odkładany koronką do dołu w ciągu 31 dni złapał:

e5b55298ef603628408d0f0af0db1f4e.jpg

+28 sekund!

Teraz dam mu odpocząć, bo inne z pudełka krzyczą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie, mój pierwszy Ward ale chyba nie ostatni! Naprawdę świetne wykonanie jak za tą cenę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze chwila i to będzie model vintage. Rolki suby będą mu się kłaniać w pas ;)

 

Tridentcolor.jpgadult image host


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze chwila i to będzie model vintage. Rolki suby będą mu się kłaniać w pas ;)

 

Ciii... bo się zwiedzą, zlecą i zrobi się jak wątku pewnego "kisiela"... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.