Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ledr

Christopher Ward - butikowy dżentelmen z aspiracjami

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, michszy napisał(-a):

 

kurczę, uciekł mi dziś na chrono taki w dobrej cenie, i po co się było zastanawiać 😑

 

zaciekawiłeś mnie tym AR-em. rzeczywiście inny niż w c60?

PW


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Balansujący Na Osi napisał(-a):

 

Wygląda też na solidne wykonanie. Aż dziw że udało się znaleźć taki znaleźć w gąszczu oferty z Dalekiego Wschodu. Inna sprawa że do tej koperty i do tego zegarka To prawie wszystko pasuje dobrze :)

 

Dzięki. Najśmieszniejsze jest to, że wcale takiego paska nie szukałem 😉 Na tych listopadowych wyprzedażach na Ali brakowało mi kilku USD do kolejnego progu rabatowego i stwierdziłem, że kupię jakiś pasek. Ten mi jakoś podszedł po trzech minutach poszukiwań i zamówiłem. Jak w końcu przyszedł, to nawet nie pamiętałem, do jakiego zegarka go zaplanowałem. No ale szybko się okazało, że do żadnego innego nie pasuje tak jak do Tridenta. I rzeczywiście wykonany jest bardzo porządnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Balansujący Na Osi napisał(-a):

Ładnie tak na niebiesko.

I Świątecznie ;)

Dziękuję 😊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 13.12.2023 o 10:44, tommly napisał(-a):

A może rozważa sprzedaż niebieskiego manuala C65 na bransolecie?

 

Jak ktoś szuka takiego kompletu, to właśnie dzisiaj wpadł mi w oko na OLX:

 

https://www.olx.pl/d/oferta/christopher-ward-c65-trident-diver-CID87-IDXhpH1.html?reason=ip|delivery_to_vec_v2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Jak ktoś szuka takiego kompletu, to właśnie dzisiaj wpadł mi w oko na OLX:
 
https://www.olx.pl/d/oferta/christopher-ward-c65-trident-diver-CID87-IDXhpH1.html?reason=ip|delivery_to_vec_v2

Ja szukam. Rozmawiałem chyba w zeszłym tygodniu ze sprzedającym, poprosiłem o dodatkowe zdjęcia, obiecał że prześle wieczorem i cisza. Po 2 dniach zapytałem, czy dał radę coś pstryknąć i jest szansa na te fotki? i znowu pełen olew. Potem ogłoszenie zniknęło. Teraz widzę znowu się pojawiło. Jak dla mnie dyskwalifikacja sprzedającego.

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, tommly napisał(-a):


Ja szukam. Rozmawiałem chyba w zeszłym tygodniu ze sprzedającym, poprosiłem o dodatkowe zdjęcia, obiecał że prześle wieczorem i cisza. Po 2 dniach zapytałem, czy dał radę coś pstryknąć i jest szansa na te fotki? i znowu pełen olew. Potem ogłoszenie zniknęło. Teraz widzę znowu się pojawiło. Jak dla mnie dyskwalifikacja sprzedającego.

 

No to faktycznie słabo. Szkoda, bo ta oferta wydawała się całkiem sensowna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Perpetuum Mobile napisał(-a):

 

No to faktycznie słabo. Szkoda, bo ta oferta wydawała się całkiem sensowna.

Już się nauczyłem na błędach, nic na siłę. Skoro sprzedający nagle urywa kontakt, więc coś jest na rzeczy.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Jak zobaczyłem na Ali, to po prostu nie mogłem się oprzeć.
Podzielisz się linkiem? Z chęcią kupię taki do swojego Tridenta.
Kapitalne zestawienie.

Wysłane z mojego motorola edge 30 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, dawid_999 napisał(-a):

Podzielisz się linkiem? Z chęcią kupię taki do swojego Tridenta.
Kapitalne zestawienie.

 

Dzięki.

Oczywiście, że linkiem się podzielę 🙂

https://www.aliexpress.com/item/1005003532212136.html?spm=a2g0o.order_list.order_list_main.58.4aca1802XAKQYT

 

obraz.thumb.png.813f33a5848bd2c0c08dae38179e09ca.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie jak nowy model po zmianie paska. Bardzo niebieski albo pasek I zdjęcie razem dają taki efekt. Ale nieważne co, ładnie jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Balansujący Na Osi napisał(-a):

Zupełnie jak nowy model po zmianie paska. Bardzo niebieski albo pasek I zdjęcie razem dają taki efekt. Ale nieważne co, ładnie jest :)

 

Na tym zdjęciu akurat odpowiednie oświetlenie robi swoje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary rok zamknąłem z jednym Krzysiem, a nowy otwieram z drugim 😉

20240101_113816.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.