Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ziko739

GWG 1000 MUDMASTER

Rekomendowane odpowiedzi

A odnośnie wschodów i zachodów słońca w romku :) Gdzie znaleźliście dane do ustawień? Ja niby gdzieś kiedyś znalazłem ale Romek i tak pokazuje całkowicie inne czasy :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gdzieś o tym tu na forum wyczytałem.

Ale teraz pstrykam i nie pamiętam jak wejść w te ustawienia :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A odnośnie wschodów i zachodów słońca w romku :) Gdzie znaleźliście dane do ustawień? Ja niby gdzieś kiedyś znalazłem ale Romek i tak pokazuje całkowicie inne czasy :/

Dla Dzierżoniowa wpisujesz szerokość geograficzną (LAT) 50,7°N i długość (LON) 16,7°E.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A odnośnie wschodów i zachodów słońca w romku :) Gdzie znaleźliście dane do ustawień? Ja niby gdzieś kiedyś znalazłem ale Romek i tak pokazuje całkowicie inne czasy :/

Musisz Marcin wpisac dokładne współrzędne GPS. Nie jestem teraz przy kompie, bo miałem stronę która podaje dla wybranej lokalizacji takie dane. A może to było w filmie Mateja podane? Znajdziesz w googlu :)


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gdzieś o tym tu na forum wyczytałem.

Ale teraz pstrykam i nie pamiętam jak wejść w te ustawienia :/

Waldku, wchodzisz normalnie w ustawienia przytrzymując ADJUST, a następnie jeszcze raz krótko naciskasz ADJUST - wtedy przechodzisz do ustawień szerokości i długości geograficznej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już mam.

Przytrzymujesz adjust i jak masz city to wciskasz jeszcze raz adjust i tam wprowadzasz współrzędne swojego miejsca.

 

 

Edyta: :D

Edytowane przez Waldzior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki:) wiedziałem, że coś ustawiałem kiedyś, wyszło że zamiast N- 50.7 wpisałem wtedy 5.7 :P Teraz pokazuje prawie idealnie jak na stronach. Edytowane przez murcins

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki:) wiedziałem, że coś ustawiałem kiedyś, wyszło że zamiast N- 50.7 wpisałem wtedy 5.7 Teraz pokazuje prawie idealnie jak na stronach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki:) wiedziałem, że coś ustawiałem kiedyś, wyszło że zamiast N- 50.7 wpisałem wtedy 5.7 :P Teraz pokazuje prawie idealnie jak na stronach.

No i wyszła Szydło z worka :D

Piotrek dzięki.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i wyszła Szydło z worka :D

Piotrek dzięki.

Ano wyszła :P hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Tomek, widzę, że Mudmaster się "przyjął". :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi zaparował raz. Trochę sie wkurzyłem, ale później zobaczyłem, że mam niezakręconą koronkę. 8--))

 

pozdrawiam, Piowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi zaparował raz. Trochę sie wkurzyłem, ale później zobaczyłem, że mam niezakręconą koronkę. 8--))

 

pozdrawiam, Piowa

Tylko wiedz że co już wciągnął to tak łatwo nie odda spiteful.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Między innymi właśnie dlatego koronka w G jest nieporozumieniem. 

Edytowane przez murcins

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.