Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ziko739

GWG 1000 MUDMASTER

Rekomendowane odpowiedzi

Na tą chwilę jest gdzieś do dostania nówka taniej niż na eg?

 

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuj, szlufka jest poharatana :D

A tak serio: 1700 + przesyłka za używkę? A na EG, masz 6 dyszek drożej nowy i z gwarancją, roczną bo roczną i w Azji, ale zawsze jest.

Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już nie wyciągnie bo jakaś kanalia to zrobiła ! :blink:


GW-9400-1er GWN-1000B-1ber > Garmin Fenix 3 GW-9400-1er > GX-56-1bjf > GWG-1000-1a3er > GXW-56KG-3JF CUSTOM > GW-9400-1BER

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już nie wyciągnie bo jakaś kanalia to zrobiła ! :blink:

Trzeba było czekać dłużej z decyzją kupna.

 

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WookieWroc

 

Specjalnie dla Ciebie kupiłem u Adama Łępy nowy bezel :-)

Bierzesz ?

:-)

 

Chyba nie


GW-9400-1er GWN-1000B-1ber > Garmin Fenix 3 GW-9400-1er > GX-56-1bjf > GWG-1000-1a3er > GXW-56KG-3JF CUSTOM > GW-9400-1BER

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoje ogłoszenie ?


GW-9400-1er GWN-1000B-1ber > Garmin Fenix 3 GW-9400-1er > GX-56-1bjf > GWG-1000-1a3er > GXW-56KG-3JF CUSTOM > GW-9400-1BER

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisałem do niego ale cisza


GW-9400-1er GWN-1000B-1ber > Garmin Fenix 3 GW-9400-1er > GX-56-1bjf > GWG-1000-1a3er > GXW-56KG-3JF CUSTOM > GW-9400-1BER

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1780zł chce za używkę jeśli chcę na allegro bo innej mozliwosci nie widzę przy takiej kwocie no ale tam prowizja i dlatego taka cena, kosmos.


GW-9400-1er GWN-1000B-1ber > Garmin Fenix 3 GW-9400-1er > GX-56-1bjf > GWG-1000-1a3er > GXW-56KG-3JF CUSTOM > GW-9400-1BER

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Dziś dotarł do mnie mój Mudmaster zakupiony na EG. Po długim zastanawianiu i wertowaniu forum ekonomia wzięła górę... Tak jak większość użytkowników pisała, wszystko jest dobrze a wtopy to rzadkość. Więc dołączam do tych pechowców. Po rozpakowaniu sprzętu i opadnięciu pierwszej podniety zacząłem patrzeć, zaglądać, sprawdzać. Czytałem posty o tym, że sekundnik nie trafia. No i mój nie trafia. Ani w 12 ani w żadną inną wartość. Po prostu lata pomiędzy. Po Waszych opiniach stwierdziłem że idzie przywyknąć, choć trochę mnie to zagotowało. Drugi problem polega na tym, że wskazówka funkcji nie pokazuje centralnie tego co jest akurat włączone, dodatkowo podczas klikania i ustawiania kilkukrotnie wskazywała funkcję zupełnie inną niż była aktywna... Pomagała dopiero synchronizacja wskazówek. Pewnie bym to przeżył, bo z wymianą tudzież gwarancją będzie pewnie masa zachodu. Jakież było moje zdziwienie gdy po zrobieniu synchro z zegarem atomowym wskazówka sekundnika spóźnia się 5 sek do tego co mam na elektroniku. I tego już nie dzwignąłem. Napisałem do EG niech wymieniają albo oddają hajs. Piszę tutaj bo być może w przypływie swojej radości zrobiłem coś źle w obsłudze. Czytając forum nie trafiłem na podobny problem. Więc wnioskuję, że mam pecha i tyle... A tak to wygląda

post-107437-0-65101500-1543442349_thumb.jpeg

Edytowane przez Sawek88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No własnie... kochany eglobal...

 

a z ciekawości, chociaż nowy jest ? długo czekałeś od zakupu ?

Edytowane przez WookieWroc

GW-9400-1er GWN-1000B-1ber > Garmin Fenix 3 GW-9400-1er > GX-56-1bjf > GWG-1000-1a3er > GXW-56KG-3JF CUSTOM > GW-9400-1BER

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem 16.11 dostałem dziś. Płaciłem przez PayPal. Jest nowy przynajmniej nie ma żadnych śladów użytkowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem posty o tym, że sekundnik nie trafia. No i mój nie trafia. Ani w 12 ani w żadną inną wartość. Po prostu lata pomiędzy.

Miałem tak w jednym z Casio. Pomogła... wymiana na inny egzemplarz.

 

 Po Waszych opiniach stwierdziłem że idzie przywyknąć...

Nie idzie... przynajmniej ja ze swoim nasilonym OCD nie mogłem ;)

 

Drugi problem polega na tym, że wskazówka funkcji nie pokazuje centralnie tego co jest akurat włączone, dodatkowo podczas klikania i ustawiania kilkukrotnie wskazywała funkcję zupełnie inną niż była aktywna... Pomagała dopiero synchronizacja wskazówek. Pewnie bym to przeżył, bo z wymianą tudzież gwarancją będzie pewnie masa zachodu. Jakież było moje zdziwienie gdy po zrobieniu synchro z zegarem atomowym wskazówka sekundnika spóźnia się 5 sek do tego co mam na elektroniku.

 

Ale jak to "pomagała"? To znaczy, że po korekcie początkowej wskazówek znowu po chwili zaczynała się "motać"?

Po korekcie wskazówka sekundnika powinna chodzić równo z zegarem na wyświetlaczu. Pewnie nie będzie trafiała w indeksy, ale nie powinna być przestawiona o 5s.

 

Reklamuj, odsyłaj, walcz. Powodzenia.

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisałem do niego ale cisza

Ja z nim pisałem sms, podobno bezel ma widoczne ślady użytkowania, z odbiorem osobistym mi powiedział 1580 zł, więc pewnie do oddania za 1500/1550 zł. Mam do niego 50 km.

 

Brak papierów, po gwarancji, sama puszka.

 

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem tak w jednym z Casio. Pomogła... wymiana na inny egzemplarz.

 

Nie idzie... przynajmniej ja ze swoim nasilonym OCD nie mogłem ;)

 

 

Ale jak to "pomagała"? To znaczy, że po korekcie początkowej wskazówek znowu po chwili zaczynała się "motać"?

Po korekcie wskazówka sekundnika powinna chodzić równo z zegarem na wyświetlaczu. Pewnie nie będzie trafiała w indeksy, ale nie powinna być przestawiona o 5s.

 

Reklamuj, odsyłaj, walcz. Powodzenia.

 

Nie idzie... przynajmniej ja ze swoim nasilonym OCD nie mogłem ;)

 

Też byłoby mi pewnie z tym ciężko ????

 

Ale jak to "pomagała"? To znaczy, że po korekcie początkowej wskazówek znowu po chwili zaczynała się "motać"?

Dokładnie tak. Kilka kliknięć przesunięć i w pewnym momencie ląduje w dziwnym miejscu.

 

Po korekcie wskazówka sekundnika powinna chodzić równo z zegarem na wyświetlaczu. Pewnie nie będzie trafiała w indeksy, ale nie powinna być przestawiona o 5s.

 

U mnie już sama korekta jest błędna ponieważ wskazówka godzin i minut n końcu korekty jest na 12 a sekundnik na 11.55. I tak kończy się korekta

 

Reklamuj, odsyłaj, walcz. Powodzenia.[/

 

Napisałem im już wczoraj reklamację a właściwie żądanie zwrotu pieniędzy wraz z dokumentacją. Zobaczymy....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kur... za taką cenę to aż ręce opadają żeby sprzedawali taki szmelc, wiem że nie każdy egzemplarz ma problemy ale w zegarku za tą cenę nie powinno to mieć miejsca. Nie jest to wina Eglobal a samego Casio bo to oni to składają a nie Eglobal. Nie sa to zegarki za 50zł z placu.

 

Przez to wszystko zastanawiam się poważnie czy nie wyleczyć się z GWG1000 i kupić coś innego, tańszego, czego jeszcze nie miałem.


GW-9400-1er GWN-1000B-1ber > Garmin Fenix 3 GW-9400-1er > GX-56-1bjf > GWG-1000-1a3er > GXW-56KG-3JF CUSTOM > GW-9400-1BER

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie nie lecz się z GWG 1000 jak już go kupisz i założysz na rękę to nie będziesz chciał zdjąć a swoją sytuację tłumaczę, że „chytry 2 razy traci”. Shit happens. Mam nadzieję że uda mi się odzyskać pieniądze. A na kaktusie mają promo za 2600 chyba. I teraz w tę stronę bym poszedł. Ale jak to Polak mądry jestem po szkodzie. Ale za żadne skarby go nie odpuszczaj bo jest sztos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.