Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomaliusz

Casio do kwadratu

Rekomendowane odpowiedzi

Przełóż go na bransoletę od GW-M5610BC i nada się do biura. Ja się tam w każdym razie nie wstydzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co Ci ta kostka w biurze przeszkadza? Wysoka nie jest, pod mankietem się chowa - a jakbyś jak kolega Barry Bede radzi na bransoletę przerzucił to i fasonu by nabrał sikor.


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to, że jest niebiurowa... ;)

Chyba, że ktoś jest informatykiem w kraciastej koszuli i pamięta lata 80 :D

 

Przepraszam wszystkich, którzy to czytają i pasują do powyższego opisu, ale tak mi się kojarzy.


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zechciałby ktoś mojego gwm5610? Zrobiłem go pod siebie jakiś czas temu, ale ostatnio przeniosłem się do pracy biurowej i niestety nie mam go gdzie nosić i zbiera kurz... stan 10/10, gwarancja bo kupiłem jako nowy

 

 

 

 

 

 

Nie zechciałby ktoś mojego gwm5610? Zrobiłem go pod siebie jakiś czas temu, ale ostatnio przeniosłem się do pracy biurowej i niestety nie mam go gdzie nosić i zbiera kurz... stan 10/10, gwarancja bo kupiłem jako nowy

 

 

 

 

 

witaj jaka cena ? dasz rade przełożyć go na standardowy pasek ?

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarny85stw - prosisz się o bana? :)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Ostatnio po głowie chodzi mi jakiś klasyczny kwadraciak od Casio.

Myślałem nad FW91 W59;albo jakimś mniejszym g shocku.

Może ktoś chciałby podzielić się swoimi przemyśleniami na temat wyżej wymienionych i jakaś fotką?

Całkiem fajnie wyglada W-59B-1AVEF ale pasek jakiś tandetny.

 

Pozdrowienia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już tłumacze - na żywo zrobił się z niego lekki "bandzior". Fajnie się błyszczy, super fajnie lekko odstaje na tym pasku. Seryjny 5610 wygląda przy nim jak typowy zegarek na komunię. Obecnie nie chciałbym aby zwracał na siebie uwagę na nadgarstku w aktualnej pracy - jego miesce godnie zajmuje 5600c którego przywróciłem do żywych i udaje tani zegarek ;)

 

W sumie pasuje też bardziej do weekendowozu B)

 

0GDqwuF.jpg

Edytowane przez killme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie bardzo wytłumaczyłeś, "bandzior" bo błyszczy lub odstaje? Trochę bandziorski look może bullbar daje i dlatego w cywilizacji (ani w ogóle) bym go nie zakładał.

 

Dajcie spokój z tym "biurowy". Bo panienka z księgowości zachichota, bo myśli że jak wskazówki i tarcza to dobrze i z klasą, a jak ekranik to źle? Take a f******g stand, would you? Cudzym gustem się kierujecie zamiast swoim? To najwyżej będziesz oryginalny i będziesz siedział w biurze w niebiurowym zegarku. Rozwiązanie z adapterami też słabo się prezentuje, tylko bransa albo pasek od GW5000.

 

ps. mówię tylko o kwadratach z serii 5XXX.

W kwestii wszystkich latających spodków z guzami i innych transformersów zgadzam się z panienką z księgowości ;p

Edytowane przez Barry Bede

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie bardzo wytłumaczyłeś, "bandzior" bo błyszczy lub odstaje? Trochę bandziorski look może bullbar daje i dlatego w cywilizacji (ani w ogóle) bym go nie zakładał.

 

Dajcie spokój z tym "biurowy". Bo panienka z księgowości zachichota, bo myśli że jak wskazówki i tarcza to dobrze i z klasą, a jak ekranik to źle? Take a f******g stand, would you? Cudzym gustem się kierujecie zamiast swoim? To najwyżej będziesz oryginalny i będziesz siedział w biurze w niebiurowym zegarku. Rozwiązanie z adapterami też słabo się prezentuje, tylko bransa albo pasek od GW5000.

 

ps. mówię tylko o kwadratach z serii 5XXX.

W kwestii wszystkich latających spodków z guzami i innych transformersów zgadzam się z panienką z księgowości ;p

 

Akurat tutaj pasek prezentuje się słabo - jeśli ten z GW5000 jest tylko z delikatniejszego materiału i tego samego koloru, a raczej jest, bo komponuje się z kolorem oryginalnego bezela. Bezel - przy okazji też jest bardzo słaby bo odstaje przy łączeniu w wielu egzemplarzach jakie widziałem na zdjęciach i także w tym moim. Co ciekawe błyszczący z glx5600 nie ma tej wady...  

Nie będe się dalej licytować co mu lepiej pasuje, bo jak na mój gust na żywo z adapterami jest po prostu wiele lepiej niż w serii, a parciany pasek zapewnia świetny komfort latem.

Po czasie  dochodzę do wniosku że dla mnie 5600c(=wszystkie stare kwadratowe zakrętki) którego mam jest praktycznie na każdej płaszczyźnie lepszy od nowszych kwadratów - pasek, jego kolor, sprężystość bije na głowę nowsze modele

Co do specyfiki mojej pracy to też nie chce się więcej rozpisywać, bo nie pasuje do żadnego z typowych kanonów i nie ma się tutaj co dalej zastanawiać - ma nie przyciągać uwagi tyle i o żadną klasę tutaj nie chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Diego, jakieś refleksje, spostrzeżenia dot. stalówki? synchronizuje się bez problemu? wykończenie się nie 'palcuje'? nadaje się na co dzień?

 

Synchronizuje się bez problemu. Palcuje się polerowana część koperty ale to normalne. Jak najbardziej nadaje się na codzień.

 

Trochę nie podoba mi się że dolna część bezela jest wypolerowana bo nie licuje ze szczotkowaniem bransolety oraz nie rozumiem sensu zastosowania przerwy między kopertą a bransoletą.

Zegar ciężki, solidny, wygląda naprawdę ciekawie. Bardzo mi się podoba.

 

Plusy:

- wygląd

- stalowa konstrukcja

- waga

- nawiązania do protoplasty - płaski wierzch bezela bez podwyższenia jak w DW-5600E, ikona sygnału pełnej godziny (kropeczka) i alarmu

- opcja zmiany wyświetlania daty DD.MM lub MM.DD

- podświetlenie - bardzo dobre, ledowe

- większe przyciski

- panel solarny ukryty w cegiełkach

 

Minusy:

- polerowana część koperty

- przerwa między kopertą a bransoletą

- brak wskaźnika naładowania na wyświetlaczu

Edytowane przez Diego04

"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Raz na jakiś czas trzeba go przewietrzyć.

 

]

Wygląda jak nos. Piękna rzecz!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raz na jakiś czas trzeba go przewietrzyć.

 

Wietrzysz, czy też zakładasz? ;)

 

 

Wygląda jak nos. Piękna rzecz!

 

Wyobraź sobie, że czyta to ktoś kto nie zna tego określenia :D


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Sol wiem wiem, podobnie brzmią deklaracje 'dam Ci pomacać mojego Ryśka' czy 'ja mam 17,5 cm'

 

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile ma szerokości ta koperta?

 

Mój jest odpowiednich rozmiarów nawet jak na dzisiejsze standardy.

 

 

dopeman - znowu dobrze zabrzmiało, nie? :D


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.