Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
tomaliusz

Casio do kwadratu

Recommended Posts

i jeszcze takie :) zdjęcia telefonem robione więc poziom taki sobie. Po kliknięciu w zdjęcie otwiera się większe.

post-38269-0-07072000-1442921921_thumb.jpg

Edited by barteq891

Pasek od 6900 bardzo dużo daje :) Zegarek napewno lepiej się prezentuje...podstawowy pasek jest bardzo wąski i strasznie przylega do nadgarstka

Zapraszam do polubienia mojej strony >> G-shock Collection na FB lub Instagram   :D

Pasek od 6900 bardzo dużo daje :) Zegarek napewno lepiej się prezentuje...podstawowy pasek jest bardzo wąski i strasznie przylega do nadgarstka

Mamy identyczne odczucia :) dla mnie 5600/5610 na oryginalnym pasku są niewygodne

Potwierdzam, paski np od 6900 są szersze bardziej, odstaja od koperty dzieki czemu 5610 z takim paskiem trochę lepiej układa się na nadgarstku niż z tym fabrycznym.

SYGNATURA.jpg

Więc zamawiam chyba pasek od DW 6900BW Jak kolega podpowiedzial wcześniej i zaryzykuje z tym bezelem od 5610R :)

Zapraszam do polubienia mojej strony >> G-shock Collection na FB lub Instagram   :D

Pasek od tego BW będzie czarny mat, nie wiem czy on będzie pasował do bezela wersji z pozytywem - ale najwyżej domówisz sobie bezel inny :) 

To musze to sprawdzić dokladnie, albo zwykły podstawowy od DW....no musze się jeszcze a takim razie rozeznać dobrze...chcę żeby zapięcie było też czarne nie srebrne

Na pewno widziałem na allegro najbardziej podstawowy model DW-6900 z czarną klamerką, ale plastikową. Różne inne warianty mają metalową. Zegarkowy_pl taki zegarek sprzedaje. To zależy od modelu czy od jego wieku?

Przyjdzie do mnie DW6900MF to dziś jakąś fotę czy dwie wrzucę. On ma na szczęście metalową klamrę.

Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka

Edited by Admof

Może być plastikowa :) Czekać pewnie będzie trzeba z miesiąc jak zawsze :P Zamówię sobie odrazu nowy bezel na przyszłość do 5610BC

Jednak zostaje :)

...

Bartek, fajne zdjęcie profilowe..  :P   ;)

Edited by GitBit

SYGNATURA.jpg

Zmieniasz te zdjęcia ostatnio, że na początku nie wiedziałem kto mi odpisuje :P

Obiecane zdjęcia porównawcze ale na szybko z rana,  bezel fakt....mam w BC trochę wybłyszczony ale nie wszędzie...zamówię nowy to będzie wiadomo dokładnie:P 

https://www.dropbox.com/sh/vk73vhoyr8788sz/AACEdJsOI83ZfLNUcEhpN0NLa?dl=0

Edited by murcins

...

Bartek, fajne zdjęcie profilowe..  :P   ;)

Dzieki Maciek, ucze sie od najlepszych; )

Zmieniasz te zdjęcia ostatnio, że na początku nie wiedziałem kto mi odpisuje :P

Obiecane zdjęcia porównawcze ale na szybko z rana,  bezel fakt....mam w BC trochę wybłyszczony ale nie wszędzie...zamówię nowy to będzie wiadomo dokładnie:P 

https://www.dropbox.com/sh/vk73vhoyr8788sz/AACEdJsOI83ZfLNUcEhpN0NLa?dl=0

Juz nie przewiduje zmian :)

To musze to sprawdzić dokladnie, albo zwykły podstawowy od DW....no musze się jeszcze a takim razie rozeznać dobrze...chcę żeby zapięcie było też czarne nie srebrne

Pasek od dw-6900bw ma czarną metalową klamerke i jest stosunkowo nie drogi więc chyba lepszy jest metal niż plastik. Odcień czarnego jest chyba bardziej taki jak bezel od Gw-m5610BC. Choć sam nie wiem czy na prawdę jest jakaś różnica. Niestety nie mam już standardowego paska do porównania.

<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Przejrzałem i jednak zamówiłem jak pisałem czyli pasek od DW 6900BW i bezel 5610R zobaczymy co z tego wyjdzie ;p

Może ktoś ma jakiegoś  zalegającego  vintage kwadraciaka  najlepiej dw1000 albo dw1500 pre g-shock,  którego chciałby wymienić na nowego GW-M5610 ( założony kilka razy, wszystko działa perfekcyjnie , bateria cały czas na H gwarancja itp. ). Nie musi być w rewelacyjnym  stanie , ewentualnie mogę coś tam dopłacić za starocia  ;-) . 

chcialem wkleic dwa zdjecia z pewnego swojego tematu ale musze wkleic linka

-troche nie ladnie z mojej strony bo to moj teamat

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/42834-opinia-o-casio-g-shock-gw-5000/?hl=%2Bcasio+%2Bgw5000&do=findComment&comment=714049

Edited by mrovka

W-86 DW5600C(691J) DW5600E DW5000SL GW5000 G100 G1000D GS1000BJ GS1100B GS1400B DW6900TK GW810BD GW9010MB  G9300 GW9400 DW9900 GWF1000 GWF1000BS GW200MS GW200F GW204K GW206K GW205K + baby g BG169R BG1302 BG1201 BGD110 BG2200 oraz macane GX56 GA110 GS1100 GWM5630 G9330 GWA1130 GF8230 GF8250BS G9300GY

Guest liscak
Zdjęcie stare, ale niech będzie. Kwadraciak w matni, znaczy się w Szczelinie Wojcieszowskiej przed zaciskiem :)

post-69664-0-37451800-1433747844_thumb.jpg

Ostatnio coś podobnego było na bazarku bodajrze..

Dzięki !! :-)  dokładnie to taki mi chodziło, jakoś słabo przeglądałem bazarek.

Części zamówiłem do mojego GW M5610 :) nie mogłem się zdecydować co do paska więc zamówiłem dwa :P od GW 6900-1 i DW 6900BW-1DR.Któryś napewno kolorystycznie będzie pasować...a bezel od 5610R.

Jeden pasek zosytanie najwyżej do mojego starego DW 6900 z 1995r ...może będzie pasować

Dodatkowo bezel do mojego 5610BC ...będzie na przyszłość :)

Edited by murcins

Szczerze Wam powiem Panowie, że nie do końca rozumiem tą wymianę pasków na paski z 6900. Swojego 5610 mam od roku i uważam, że to najwygodniejszy G jakiego miałem. To, że pasek jest może węższy, dla mnie też tylko na plus, bo zachowane są proporcje z pierwowzoru. W kwadraciaku jest jakaś taka moc/klimat, dzięki czemu często wygrywa miejsce na moim nadgarstku nawet z Rangeman'em :)

Jak dla mnie głównym i chyba jedynym powodem zmiany paska na paski dedykowane do serii 6900 jest wygoda noszenia, która własnie z paskiem od 6900 jest (w mojej ocenie) o wiele większa - aktualnie mam pomarańczę na pasku od 6900 i oryginalny set w drugim m5610 który czeka na bransę i różnica w koszeniu jest jak dla mnie znacząca :)

Oczywiście wszystko zależy od perspektywy - jak nie spróbujesz to zdania sobie nie wyrobisz :)

Jak dla mnie głównym i chyba jedynym powodem zmiany paska na paski dedykowane do serii 6900 jest wygoda noszenia, która własnie z paskiem od 6900 jest (w mojej ocenie) o wiele większa - aktualnie mam pomarańczę na pasku od 6900 i oryginalny set w drugim m5610 który czeka na bransę i różnica w koszeniu jest jak dla mnie znacząca :)

Oczywiście wszystko zależy od perspektywy - jak nie spróbujesz to zdania sobie nie wyrobisz :)

Mam tez GW-6900 i jesli o mnie chodzi to wg mnie jest mniej wygodny niż 5610. Na pewno to kwestia indywidualna, jak kto lubi nosić zegarek, jaki ma nadgarstek. Zdecydowałem sie na kontr-wpis, żeby chętni zakupu kostki sie nie wystraszyli i przy zamawianiu kwadracika od razu nie zamawiali paska od 6900

Szczerze Wam powiem Panowie, że nie do końca rozumiem tą wymianę pasków na paski z 6900. Swojego 5610 mam od roku i uważam, że to najwygodniejszy G jakiego miałem. To, że pasek jest może węższy, dla mnie też tylko na plus, bo zachowane są proporcje z pierwowzoru. W kwadraciaku jest jakaś taka moc/klimat, dzięki czemu często wygrywa miejsce na moim nadgarstku nawet z Rangeman'em :)

dokladnie tak, moze i wieksza szerokosc jest dla niektorych wygodniejsza? ale to rozwala ogolne wizualne wrazenie, a w takim razie dla mnie, nie do przyjecia.