Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
tomaliusz

Casio do kwadratu

Recommended Posts

Jasne, ale czy przekładałeś kiedyś pasek z 6900 do kostki? Bo porównując wygodę dwóch modeli w oryginalnych zestawieniach to nie to samo :) 

Pewnie, że seria 56xx jest wygodna sama z siebie, zwłaszcza docenią to osoby o mniejszych/węższych nadgarstkach :)

Dla mnie też pasek z 5610 jest lepszy od DW-6900 (GW-6900 nie sprawdzałem a podobno jest lepszy od DW) choć najlepsza w wygodzie jest bransa  ;) .

Wcześniej właśnie pisano o zmianie paska z DW-6900 na 5600/5610  bo tak nie odstaje od nadgarstka, w Gw-6900 już to poprawili  ;)

Dla mnie też pasek z 5610 jest lepszy od DW-6900 (GW-6900 nie sprawdzałem a podobno jest lepszy od DW) choć najlepsza w wygodzie jest bransa  ;) .

Wcześniej właśnie pisano o zmianie paska z DW-6900 na 5600/5610  bo tak nie odstaje od nadgarstka, w Gw-6900 już to poprawili  ;)

Tak, ale przekładając ten pasek do 56xx daje nam to więcej miejsca na nadgarstek przez co - moim zdaniem - pasek lepiej się układa :)

Na szczęście jak to mówią "dla każdego, coś dobrego" :) 

Myślę że oryginalny pasek w gwm5610 będzie wygodny tylko dla osoby o bardzo wąskim nadgarstku.

Edited by gcze

Widzę, że nawet sygnowany pasek miałeś/masz :) Jak odczucia z 6900 na bransie ?

Kolega kupił laser do grawerowania i akurat wtedy miałem białego 6900 na łapie no i padł ofiarą testu :)

Bransoletę na 6900 załozyłem dosłownie do zdjęć.

Głównym powodem dlaczego kupuje pasek od 6900 to po to żeby zegarek optycznie powiększyć. ...bo na tym paseczku oryginalnym wygląda na moim nadgarstku biednie i odpustowo :) jak pisałem. ...już lepiej leży pasek w dw 5600e ...w tym modelu bym nie zmienil ale w GW 5610 wygląda tandetnie i chińsko :)

Zapraszam do polubienia mojej strony >> G-shock Collection na FB lub Instagram   :D

Głównym powodem dlaczego kupuje pasek od 6900 to po to żeby zegarek optycznie powiększyć. ...bo na tym paseczku oryginalnym wygląda na moim nadgarstku biednie i odpustowo :) jak pisałem. ...już lepiej leży pasek w dw 5600e ...w tym modelu bym nie zmienil ale w GW 5610 wygląda tandetnie i chińsko :)

A nawet Tajlandzko :P 

pytanie w kwestii bransolety, ogladajac te w/w zdjecia ma sie wrazenie,ze jest ona metalowa oksydowana, powlekana tworzywem, lakierem?

bylbym wzdzieczny za wyjasnienie, a pytam dlatego ze podoba mi sie , ale jestem alergikiem uczulonym na (gole) zwykle metalowe ogniwa w wzegarkach.

E tam "siara" :P

Bransoleta całkiem fajna - przynajmniej na zdjęciach :)

Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Bransa jest super, zdjęcia zdjęciami ale trzeba ją założyć na przegub aby poczuć fun factor :)

A jest z tworzywa a małe ogniwa łączące i zapięcie pokryte powłoką to chyba uczulenia nie złapiesz :)

Bransa jest super, zdjęcia zdjęciami ale trzeba ją założyć na przegub aby poczuć fun factor :)

A jest z tworzywa a małe ogniwa łączące i zapięcie pokryte powłoką to chyba uczulenia nie złapiesz :)

oo!! przywracasz nadzieje, dzieki.

Chciałem trochę ponosić tego nowego kwadrata ale bez małej zamiany nie mógł bym na niego patrzeć na ręce więc o to efekty :) za jakieś 2 miesiące dostanie normalny pasek

Czarnuch teraz nie nadaje się do noszenia na nadgarstku :P

post-64161-0-76880700-1443036612_thumb.jpg

post-64161-0-11090000-1443036626_thumb.jpg

Zapraszam do polubienia mojej strony >> G-shock Collection na FB lub Instagram   :D

Bransa jest węższa od paska i bardziej przylega do nadgarstka więc jak to jest że pasek Ci nie leży a bransa już tak?

Tapnięte z fona.

"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

No beznadzieja :) musi być na pasku ...miałem kiedyś GW-M5610-1BJ (wersja na pasku) sprzedałem tak szybko jak kupiłem :P

Tak jak pasek od 6900 odstaje od koperty zaraz na początku przy kopercie tak bransoleta tez, dzięki adapterowi a zarazem powiększa go optycznie :)

Edited by murcins

Dla mnie ta bransoleta prócz tego że fajnie wygląda i sprawia że zegarek wygodniej się nosi, ma jeszcze jedną zaletę.. Mianowicie bransoleta sprawia że zegarek jest bardziej cięższy i lepiej równoważy się z kopertą niż w przypadku paska.

SYGNATURA.jpg

oj..tutaj sie musze wtracic :P

trzeba dopowiedziec ze jezeli jest zakrecany dekiel i koperta z jakiegos stopu to zegarek tez za***iscie lapie rownowage i dobrze sie uklada,nawet na 'gumie' :)

-prawie jak jakis automat :P

Edited by mrovka

W-86 DW5600C(691J) DW5600E DW5000SL GW5000 G100 G1000D GS1000BJ GS1100B GS1400B DW6900TK GW810BD GW9010MB  G9300 GW9400 DW9900 GWF1000 GWF1000BS GW200MS GW200F GW204K GW206K GW205K + baby g BG169R BG1302 BG1201 BGD110 BG2200 oraz macane GX56 GA110 GS1100 GWM5630 G9330 GWA1130 GF8230 GF8250BS G9300GY