Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kchrapek

DYSKUSJE O WSZYSTKIM

Rekomendowane odpowiedzi

pokaż bebechy precyzyjnego ;)

Hmm do tego momentu się cieszyłem ...

60160718be37a5af555cf1dd000c8cb3.jpg

 

Lipa...

 

Dobrze, że nie przepłaciłem. Ktoś wyżej licytował.

Nic to trzeba szukać dalej :)

Edytowane przez gekoniasty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ciupkę lipa oba do serwisu i kompletowanie części - ta zapadka w ogóle trzyma naciąg?  w precyzyjnym liczyłeś że będzie złoty i niebieskie gwiazdki ? dużo posmarowałeś za nie ?

Edytowane przez Paweł Bury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ciupkę lipa oba do serwisu i kompletowanie części - ta zapadka w ogóle trzyma naciąg? w precyzyjnym liczyłeś że będzie złoty i niebieskie gwiazdki ? dużo posmarowałeś za nie ?

Zapadnie trzymają wachnik nakręca ale Rodina nie chodzi wachnik trze i ma jakieś dziwne luzy. Tak liczyłem na złoty mechanizm. Taki mam w kiepskiej Wołnie wiec mogę przełożyć ale liczyłem ze będzie złoty :(. Nie wiem czy ten jest przełożony czy takie też występowały. Czy dużo 250 zł z przesyłką?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i serwis trzeba dołożyć... ale tarcza w precyzyjnym ładna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i serwis trzeba dołożyć... ale tarcza w precyzyjnym ładna

No własnie w miarę ładna ale nie idealna jest też zarysowana :/ no cóż mam strasznie mieszane uczucia... Napaliłem się jak szczerbaty na suchary a tutaj lekka lipa, ale jakoś mam nadzieje uda się tematy powoli ogarnąć. W każdym bądź razie oferta średnio atrakcyjna jednak się okazała. No cóż nauczka na przyszłość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Czy dużo 250 zł z przesyłką? 

Raczej nie dużo - cena do przyjęcia - sprzedający wiedział o brakach bo wolał puścić taniej niż brać odpowiedzialność i zaliczyć negatywa - z tego co pamiętam było już chyba 300 w licytacji od krisa 

W precyzyjnym potrzeba jeszcze tego pizdryka do mikro regulacji bo nima

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeniosłem posty ponieważ jest tu sporo do omówienia.

1 - to co pisał Paweł - zdjęcie z aukcji - zegarki wyglądają zdecydowanie lepiej.

2 - cena i tak wygląda na przyzwoitą ale.... wg mnie oba zegaki mają mechanizmy do kapitalnego remontu albo wymiany.

3- wychodzi na to że sprzedający ( to moja interpretacja) mógł chcieć od początku sprzedać poza allegro i mieć spokój.

Co myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

.... No cóż nauczka na przyszłość.

Człowiek uczy się na błędach.

Pewnie nie pierwszy, OBY ostatni raz ;)

 

Na pocieszenie dodam, że oprócz mechanizmów cała reszta w znakomitym stanie. Trudno takie trafić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki mechanizm mam cały w bardzo zaniedbanej Wołni więc tu jest luz, pytanie czy mi jakiś mechanior ogarnie Rodine bo bardzo mi się zegarek spodobał. Pytanie mam jeszcze takie czy te precyzyjne występowały z takimi mechanizmami czy tylko ze złotymi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam poleciłem tą aukcję  :unsure:  coś mam pecha - kiedyś Agnieszce de luxa poleciłem to dopiero była kaszana  -_-  :(  

 

Ale na zdjęciach było pięknie  -_-

post-68206-0-43861600-1458677330_thumb.jpg

post-68206-0-62459800-1458677345_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

... Pytanie mam jeszcze takie czy te precyzyjne występowały z takimi mechanizmami czy tylko ze złotymi?

O ciekawe pytanie, o tym tez bym poczytał ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam poleciłem tą aukcję  :unsure:  coś mam pecha - kiedyś Agnieszce de luxa poleciłem to dopiero była kaszana  -_-  :(  

 

Ale na zdjęciach było pięknie  -_-

 

Spokojnie aukcję widziałem wcześniej już, ucieszyłem się jak dziecko, ale tak czułem, że coś może być nie tak ;) w realu niestety jest trochę gorzej, ale jest potencjał to jest ważne :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było kiedys o tym i niby wyszło że takie tez były 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Ciekawe, ale znane. ;) Nie ma pytań odnośnie konstrukcji, wad i zalet mechanizmów precyzyjnych, tak tych "srebrnych" jak i "złotych".

Ciekawi mnie tylko jedno. Czy "srebrne" mechanizmy były WYŁĄCZNIE w Wołnach, a "złote" w Wostokach ?

Jeśli tak to, dlaczego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, ale znane. ;) Nie ma pytań odnośnie konstrukcji, wad i zalet mechanizmów precyzyjnych, tak tych "srebrnych" jak i "złotych".

Ciekawi mnie tylko jedno. Czy "srebrne" mechanizmy były WYŁĄCZNIE w Wołnach, a "złote" w Wostokach ?

Jeśli tak to, dlaczego ?

:)

Bardzo chytrze zadane pytanie Jacku  :rolleyes:

Oczywiście że nie  :)

A co na ten temat piszą radzieccy/rosyjscy kolekcjonerzy?

Temat k-28 to temat rzeka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

:)

Bardzo chytrze zadane pytanie Jacku  :rolleyes:

Oczywiście że nie  :)

A co na ten temat piszą radzieccy/rosyjscy kolekcjonerzy?

Temat k-28 to temat rzeka.

Eee tam chytrze. Zwykła ciekawość ;)

Mam swoje zdanie na ten temat, ale ciekawi mnie również zdanie / opinia / teoria / przekonanie innych.

Najlepiej poparte "twardymi" dowodami, że było tylko tak, a nie inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Trochę informacji nt. zegarków wostok amfibia, niestety część zdjęć przedstawia składaki, ale rys historyczny wydaje się prawdziwy.

 

To nie składaki ;)

Autor filmu, chyba nieświadomie, użył zdjęć z rosyjskiego forum, z tematu o modyfikacjach Amfibii.

O stąd: http://forum.watch.ru/showthread.php?t=252378&page=261

Edytowane przez Yakovlev

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Grubo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spodziewałem się ok 5000 i wiele się nie pomyliłem. Dużo. Ale tak naprawdę taki zegarek nie ma ceny. Poczekajmy jeszcze kilka lat i ktoś z grubym portfelem gdy tych zegarków już w ogóle nie będzie wyłoży 10000 albo i więcej. To już jest biały kruk a co dopiero za jakiś czas..

Tak tylko myślę jako wielbiciel radzieckich że kilka z niedawnych nabytków Krisa dla mnie jest nieporównanie cenniejsze. O ich cenę nie śmiem nawet kolegi zapytać... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.