Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kchrapek

DYSKUSJE O WSZYSTKIM

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki wielkie, korzystam z wersji klasycznej.
Zaraz spróbuję.

Jak masz możliwość przejść do wersji klasycznej to tak jak na komputerze i obecnie juz bez zmniejszania mozna zdjęcia dodawać.

Edytowane przez DawPi
ż-> rz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zapomnij w klasycznej wcisnąć "more reply options"


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, to teraz ja mam pytanie z gatunku śmiesznych: jak nakręcić Komandirka? Bo nijak nie wiem jak się do tego pierunstwa zabrać..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, to teraz ja mam pytanie z gatunku śmiesznych: jak nakręcić Komandirka? Bo nijak nie wiem jak się do tego pierunstwa zabrać..

 

Odkręcić koronkę (obrót w lewo), nakręcić (obrót w prawo), zakręcić koronkę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, to teraz ja mam pytanie z gatunku śmiesznych: jak nakręcić Komandirka? Bo nijak nie wiem jak się do tego pierunstwa zabrać..

Kocham was za ta bezradność dziewczęta  :)  mamy możliwość się wtedy wykazać  ;)

Druga minuta i 30 sekunda filmiku 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaDaktarina

 

 

Kocham was za ta bezradność dziewczęta :) mamy możliwość się wtedy wykazać ;)

 

 

Mój Mąż też ;)

filmiku nawet nie oglądam - po co? ;) od pewnych rzeczy jest facet i już :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość liscak

 

Mój Mąż też ;)

filmiku nawet nie oglądam - po co? ;) od pewnych rzeczy jest facet i już :)

I o to chodzi - tak samo jest z odkręcaniem odkręconej butelki z wodą gazowaną :) Moja koleżanka zazwyczaj stosowała taki numer :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On się tak krótko nakręca?

Liscak - mąż wczoraj przyniósł mi Cole że sklepu. Chyba mu upadła po drodze, bo zalała mi pół kuchni... Chyba zacznę stosować metodę koleżanki...

Edytowane przez zajacagnieszka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu róbcie to na czym się najlepiej znacie moje Panie  ;)

Po odkręceniu koronki poczujesz jak odskoczy i potem normalnie nakręcasz aż do wyczuwalnego oporu - nakręcanie trwa dłużej w filmiku ledwo ruszył 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po odkręceniu koronki poczujesz jak odskoczy i potem normalnie nakręcasz aż do wyczuwalnego oporu

Pociągając mocniej odkręconą koronkę, ustawiasz wałek na przestawianie wskazówek.

Jeżeli po przestawieniu wskazówek chciałabyś nakręcać zegarek, to musisz najpierw zakręcić z powrotem koronkę i ponownie ją odkręcić


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Czy ktoś w naszym dziale zajmował się modyfikowaniem amfibii? To podobno bardzo popularna zabawa a u nas jakoś zupełnie nie widzę tego zjawiska :/.

Bo nowe części drogie.

Chyba, że chcesz przekładać z jednego trupka do drugiego prawie trupa, ale to raczej nie modyfikacja tylko kombinacja alpejska ;)

 

Tu można pooglądać trochę tych modyfikacji, jedne fajne inne odpustowe, ok. 300 stron:

http://forum.watch.ru/showthread.php?t=252378

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś w naszym dziale zajmował się modyfikowaniem amfibii? To podobno bardzo popularna zabawa a u nas jakoś zupełnie nie widzę tego zjawiska :/.

275265739eb666e9d4ba10b1fe5d7477.jpg kiedyś zrobiłem taką tarczę, nie mogąc znaleźć oryginału, i sekundnik mojej roboty :) obecnie czekam na tarczę i bezel z aukro :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, niestety to droga zabawa, części dostępne głównie na ebay, a tam sam bezel to wydatek jak u nas za całą amfibie :(. Myślałem, że może ktoś zna jakiegoś sprzedawce od nas z nizszymi cenami ;), jest dr. seikostain ale on handluje na ebayu - ma swietny przeszklony dekiel, ale też ze stowe kosztuje ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Tak, niestety to droga zabawa, części dostępne głównie na ebay, a tam sam bezel to wydatek jak u nas za całą amfibie :(. Myślałem, że może ktoś zna jakiegoś sprzedawce od nas z nizszymi cenami ;), jest dr. seikostain ale on handluje na ebayu - ma swietny przeszklony dekiel, ale też ze stowe kosztuje ;).

Przeszklone dekle, wskazówki w różnych kolorach, bezele, koperty, tarcze są u Meranoma, świetne bezele robi pers z rosyjskiego forum (do nabycia na ebay)..

Pojedynczy element jeszcze się opłaca, większy zestaw już niekoniecznie.

Ale kto bogatemu zabroni ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma jakiś katalog Rakiety gdzie znajdę Multikalendarze?


Szukam ładnej tarczy do złotego Kirowskiego. POMÓŻCIE!!

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Som na stronie www.raketa.comm :D

 

Przemek, miałem na myśli te 'z epoki'...

 

Tak czy tak, niewiele tego jest.  :(


Szukam ładnej tarczy do złotego Kirowskiego. POMÓŻCIE!!

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemek, miałem na myśli te 'z epoki'...

 

Tak czy tak, niewiele tego jest.  :(

Ja też :)

Na stronie rakiety są katalogi od lat bodajże 60, późniejsze na 100% są. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, może zapytam specjalistów. Czy wcześniej pokazywany Poljot Kirov Chronometr Okrętowy, to najbardziej dopracowana kieszonka na poziomie chronometrów A.Lange i Ulysee Nardin z czasów II w.ś? Marzy mi się chronometr okrętowy z pokładów okrętów wojennych I lub II wś, ale nie za 5k EUR ;)

Max. 1k EUR. Miał być niemiecki chronometr okrętowy, ale być może będzie rosyjski. Jeszcze piękniej by było gdyby zamawiano go jeszcze za cara i miał wojskowe oznaczenia(a'la IWC Mark X aka WWW).

Tutaj, przesadzono z ceną, rzecz jasna czy też nie: http://www.chrono24.fi/poljot/kirova--marine-b-uhr-ref-9011-bj-1971--id3511341.htm ?

Edytowane przez Jakub Mróz

IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co pokazał Marek to już szczyt radzieckiej myśli technicznej.

Oczywiście jest różnica między tym chronometrem i tym Krzyśka ale nie zmienia to faktu że oba miały służyć w tej samej sprawie tylko na troszkę inna skalę :)

Poljot Krzyśka to tzw. deck - watch.

 

Edycja

Jakub - ten z podanego linka można kupić znacznie taniej. Za taką kasę to już można szukać takiego jak Yoda pokazał.

Edytowane przez rk7000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.