Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kchrapek

DYSKUSJE O WSZYSTKIM

Rekomendowane odpowiedzi

Heh - zastanawiałem się na początku nad kupnem. Pomyślałem że jakby poszedł w granicach 3k to będzie fajna inwestycja z możliwością ewentualnej zamiany. 3k szybko pękło i mój plan też  :D

Krzysiek ma rację - te zegarki tańsze nie będą. Koledze pirx65 nie wiem czy gratulować rekordowej ceny czy współczuć rozstania z tak rzadkim zegarkiem.

 

Kilka nabytków Kris z ostatniego czasu jest dla nas wielu kolekcjonersko cenniejszych  :D Dla mnie chrono K-43 to obiekt z samej góry listy życzeń a "generalskie" chrono to już raczej sfera marzeń  :wub:  :wub:  :wub:

2802 też pewnie każdy chciałby mieć w kolekcji  :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roman, podpisuję się obiema ręcami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co sadzicie o tym poljocie wart 150 zł

post-88237-0-97169300-1459251066_thumb.jpg

post-88237-0-96934500-1459251133_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za tego Poljota cena akceptowalna. Mniej więcej w tej granicy "chodzą" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze pasek tylko nie teges :)

Edytowane przez rafio77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasek to drugorzędna sprawa. Przed zakupem zapytaj czy zegarek jest na chodzi i czy jest punktualny i ewentualnie czyszczony. Jeżeli nie, to mocno się przed zakupem zastanów to czyszczenie takiego zegarka w zależności od miasta to od 60zł w górę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten kolega już wszystkie informacje dostał - dostał zdjęcia ale zapomniał zapytać czy może je zaprezentować na łamach forum - zdjęcia robione były z partyzanta na szybko a co gdybym miał dziurę w skarpetce albo obok przechodziła naga żona ???? Eee  ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te winogrona dodają uroku zdjeciom, powinieneś częściej tak fotografować ;)

Ps. Żona też by dodała ;)

Edytowane przez 25kamil25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę to mało ładne zachowanie, prowadzić rozmowę na pw a potem pytać na forum, czy kolega nie naciągacz.... :( będąc na miejscu Pawła nie czuł bym się z tym zbyt miło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to zegarek od Pawła, a wszystko na to wskazuje (nie wiedziałem - Paweł przepraszam), to sprzedawca jak najbardziej sprawdzony i pewny. Rzeczywiście, kolega brzydko się zachował... czego to ludzie nie wymyślą :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chlopcy spokojnie czy ja pisalem ze ktos tu mnie naciaga

Czy jak kupujecie cokolwiek to nie chcecie sie poradzic innych

Czy nie wstawiacie linkow z roznych licytacji by sie upewnic

w temacie danego.towaru,niewiem skad to oburzenie.

Byc moze ze chodzi o kolege z forum,ale.moja.sprawa

ze chce sam sobie wyrobic opinie o sprzedawcy i jego towarze

wy to mozecie w ciemno kupowac wszystko jak idzie tylko dlatego

ze jest ktos z forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chlopcy spokojnie czy ja pisalem ze ktos tu mnie naciaga

Czy jak kupujecie cokolwiek to nie chcecie sie poradzic innych

Czy nie wstawiacie linkow z roznych licytacji by sie upewnic

w temacie danego.towaru,niewiem skad to oburzenie.

Byc moze ze chodzi o kolege z forum,ale.moja.sprawa

ze chce sam sobie wyrobic opinie o sprzedawcy i jego towarze

wy to mozecie w ciemno kupowac wszystko jak idzie tylko dlatego

ze jest ktos z forum

Wystarczyło prześledzić forum radzieckie. Nie mówiąc już o stażu i ilości postów co samo mówi za siebie.

Nie wiesz skąd to oburzenie - zdjęcia nie Twoje i wrzucone nie do odpowiedniego tematu, pytanie o wycenę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U Anutka (anoliego) to normalne. Janusz biznesu :D

 

Chlopcy spokojnie czy ja pisalem ze ktos tu mnie naciaga
Czy jak kupujecie cokolwiek to nie chcecie sie poradzic innych
Czy nie wstawiacie linkow z roznych licytacji by sie upewnic
w temacie danego.towaru,niewiem skad to oburzenie.
Byc moze ze chodzi o kolege z forum,ale.moja.sprawa
ze chce sam sobie wyrobic opinie o sprzedawcy i jego towarze
wy to mozecie w ciemno kupowac wszystko jak idzie tylko dlatego
ze jest ktos z forum

 

Jeżeli ofertę znalazłeś na Allegro, to wypadało podać link z zapytaniem. Nick sprzedającego dużo sugeruje, szczególnie forumowiczom. Jeżeli jednak zdjęcia dostałeś tutaj, na forum to Twoje pytanie co  najmniej nie było na poziomie. Nie zadałeś sobie trudu, aby sprawdzić kontrahenta tylko poszedłeś na łatwiznę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry winetou , ja czasem idę na skróty kiedy mogę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaDaktarina

sorry winetou , ja czasem idę na skróty kiedy mogę

I tak oto na skróty wyrobiłeś sobie opinię na forum...

 

 

Dyskusje przeniosę jak dotrę do kompa - chyba, że mnie koledzy uprzedzą.

Edytowane przez fankaDaktarina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na ma co komentować kopał z koniem się nie będę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten kolega już wszystkie informacje dostał - dostał zdjęcia ale zapomniał zapytać czy może je zaprezentować na łamach forum - zdjęcia robione były z partyzanta na szybko a co gdybym miał dziurę w skarpetce albo obok przechodziła naga żona ???? Eee  ??

No to nienajlepiej jest, jak sie na partyzanta fotografuje towar za w sumie niemala kaske. Podejscie do klienta, nawet potencjalnego powinno byc odpowiednie, bez wzgledu na ilosc lat w "biznesie", w koncu to tez z reguly jest wliczone w cene towaru.

 

A zupelnie powaznie, to ja tez nie rozumiem oburzenia towarzystwa. ale pewnie jakis inny jestem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy to dobry temat na tego typu sprawę, ale:

chciałem Was ostrzec przed użytkownikiem allegro o nicku: Buster61 (mieszkaniec Bielska Podlaskiego)

Kupiłem w lutym na jego aukcji Poljota 3133 i do dzisiaj nie mam zegarka, ani pieniędzy !!! Wiele razy obiecywał, że wyśle, potem, że zwróci kasę i nic.

Sprawa trafia jutro na Policję, bo kontakt po Świętach i wystawieniu negatywa się urwał, a na allegro oczywiście się loguje.

Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to nienajlepiej jest, jak sie na partyzanta fotografuje towar za w sumie niemala kaske. Podejscie do klienta, nawet potencjalnego powinno byc odpowiednie, bez wzgledu na ilosc lat w "biznesie", w koncu to tez z reguly jest wliczone w cene towaru.

 

A zupelnie powaznie, to ja tez nie rozumiem oburzenia towarzystwa. ale pewnie jakis inny jestem...

150 złotych to są "niemałe pieniądze"? Żartujesz? Ile Pawłowi zostało "na czysto" po tym wszystkim? 3 dychy? Inna sprawa, że zamiast rozkoszować się słodką autoironią, zacietrzewiłeś się :)


Najlepszym paliwem jest makaron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

autorionia mnie nie ruszyla, ale peany pod nia a i owszem.... i sposob w jaki potraktowano pytajacego.

 

Nie znam sie, ale dla mnie 150 zeta to nie sa male pieniadze.

Edytowane przez antyp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to nienajlepiej jest, jak sie na partyzanta fotografuje towar za w sumie niemala kaske. Podejscie do klienta, nawet potencjalnego powinno byc odpowiednie, bez wzgledu na ilosc lat w "biznesie", w koncu to tez z reguly jest wliczone w cene towaru.

 

A zupelnie powaznie, to ja tez nie rozumiem oburzenia towarzystwa. ale pewnie jakis inny jestem...

No ja by najmniej nie jestem oburzony - tak na poważnie to lata mi czy ktoś użył moich zdjęć bo fotografem nie jestem i nie zarabiam na tym tak że jak ktoś chce moje zdjęcia gdzieś sobie wydrukować to proszę bardzo :)

A jesli chodzi o zdjęcia z partyzanta to normalne są na bazarku ale bez paska bo tak zegarek sprzedaje natomiast kolega uparł się że weźmie ale chce jakikolwiek pasek - wiec dałem jaki miałem i podesłałem zdjęcie zrobione o 6.30 rano - jak kolega sam napisał no teraz to zupełnie inaczej po czym wziął dane do przelewu i zamilkł :lol:

Na nikogo się nie obrażam ani nie jestem zły sam zegarek jest nadal w ofercie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapialem sie pod Twoj post, bo on rozpoczal nagonke na kolege, ktory chcial kupic, a zanim podjal decyzje sie zapytal we wlasciwym miejscu na forum. Wg mnie to wszystko bylo ok, potem forumowicze na niego wsiedli, bo smial sie zapytac o towar wystawiany przez innego forumowicza.

A to uwazam jest bardzo NIE OK. 

 

Pomijajac juz teraz zupelnie kwestie transkacji...

Edytowane przez antyp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ją w ogóle nie rozumiem forumowiczów pytających czy warto kupić ten a ten zegarek ( a jeszcze zastanawianie się nad "pięknem" paska to już w ogóle mnie rozbraja). Jeśli chce coś kupić to kupuję jeśli mnie stać, a jeśli nie to czekam na lepszą ofertę. Po kiego grzyba te pytania? Co mnie obchodzi czy zegarek podoba się Pawłowi, czy Krzyśkowi, oni go nie kupują tylko ja i dla siebie i swojej a nie ich satysfakcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ antyp - ja chyba jestem z Twojej bajki, bo kilka razy przeczytałem o tej "aferze" i nie wiem czemu kolegę tak zjechano.......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.