Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kchrapek

DYSKUSJE O WSZYSTKIM

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Ale na co Cię naprowadzać. Przecież jesteś dorosły.

Mam na myśli, że napisałem to:

 

Biorę taką ewentualność, że jednak serwis mógł nie wykryć jakichś wad. Natomiast chyba mimo wszystko starego smaru nie powinno tam być ?

I nie chciałem, żeby ktoś moją opinię brał za "pewnik", więc zaznaczyłem fakt, że się na tym nie znam.Ty odpisałeś mi:

 

W zegarku "całkowicie sprawnym, po przeglądzie i konserwacji" nie ma prawa oderwać się żadna część starego smaru, bo tego smaru nie powinno tam być.

To jest dla mnie potwierdzenie mojego "wydaje mi się". Dzięki

 

Nie należy wierzyć w opisy aukcji, w razie wątpliwości dopytać sprzedawcę.

Pewnie masz rację. Natomiast, jeśli w opisie aukcji jest "całkowicie sprawny, po przeglądzie i konserwacji", to czy uprawnia mnie to do wystawienia negatywa lub neutrala, jeśli okazało by się, że w środku jest "stary zaschnięty smar"  ? Ja i tak wystawiłem pozytywa ze stosownym komentarzem, bo nie chciało mi się już drążyć tematu, więc już po fakcie. Natomiast pytam tak z ciekawości :) Edytowane przez laczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Połóż, go tarczą w dół po nakręceniu i niech pochodzi dobę, zobaczysz czy się zatrzyma. Jeśli to rzeczywiście jakaś drobinka, to powinien się rozruszać w tej pozycji. Też przeglądałem tę aukcję, zegarek wygląd na mało używany. Każdy zegarmistrz po otwarciu dekielka będzie w stanie stwierdzić, czy zegarek jest po konserwacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja takie cuś dostałem dzisiaj na PW od grubego Elfa  :D

 

Wysłano dziś, 12:12

Z wielka przyjemnością zapraszamy na forum Elfów.


http://www.rozmowy.w...inie-elfow.com/


To elitarne forum ,zrzesza tylko wybitnych i nietuzinkowych userow z kraju i zza granicy.


Chcielibyście sie przekonać ?

Nie tylko zostaniecie ciepło przyjęci ,ale nie będziecie spięci , bo u nas panuje przyjazna i ciepła atmosfera.

Szeroki wachlarz tematów , pozwoli Wam na wymianę poglądów , rozrywkę i dobra zabawę.


Z serdecznościami i przyjacielskim zaproszeniem -

Załoga Elfów .


BTW Nasze forum nie jest o elfach, tylko na kazdy temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co go Pawle skłoniło do napisania tej wiadomości właśnie do Ciebie? B)  :D  :P  ;)


Kupię: ---.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co go Pawle skłoniło do napisania tej wiadomości właśnie do Ciebie? B)  :D  :P  ;)

 

Cyt: To elitarne forum ,zrzesza tylko wybitnych i nietuzinkowych userow z kraju i zza granicy.

:D  :D  :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Też to dostałem ;) znaczy to zaproszenie do klubu elfów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszedłem tam na chwilę i nie wiem o co tam biega - zerwałem się szybko coby jakiegoś syfu sobie na kompa nie ściągnąć 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest zaproszenie do klubu elfów a nie krasnoludow.

A tak poważnie to zgłaszajcie takich spamerów. Dwie osoby są już zbanowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Ja dostałem od Joasi3 ;)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem od  "gruby1933"   :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Ja chciałem być Siewcą Wiatru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opisywany nieraz sprzedawca zegarków carskich między innymi słynnego kareciaka Pawła Bure,sztućców SS i tym podobnych tworów - rozumiem jak się coś takiego ma albo juz kupiło ale to jest typowy producent OSZUST !!!!! 

Od linka w górę 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/130239-breguet-a-paris/?do=findComment&comment=1749506

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opisywany nieraz sprzedawca zegarków carskich między innymi słynnego kareciaka Pawła Bure,sztućców SS i tym podobnych tworów - rozumiem jak się coś takiego ma albo juz kupiło ale to jest typowy producent OSZUST !!!!!

Od linka w górę

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/130239-breguet-a-paris/?do=findComment&comment=1749506

To może opisz dokładnie te i inne sytuacje i napisz do allegro. Niech zbanują oszusta bo ludzie majątek wydają na jego oszukanych aukcjach!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może opisz dokładnie te i inne sytuacje i napisz do allegro. Niech zbanują oszusta bo ludzie majątek wydają na jego oszukanych aukcjach!

 

Ja nie mam na to czasu i nawet ochoty - co mi to da?  

Chciał tez kupić mojego Khenrich Khan ten kieszonkowy ale powiedziałem NIE bo pewnie przeszedł by transformację i stał się Bóg wie czym 

To jest rosjanin który upodobał sobie Polski rynek widać znalazł podatny grunt na takie zabytki - szkoda niektórzy popłyną ale to juz nie mój problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ebayu widziałem takie bransolety ale ceny kosmiczne... Możesz też napisać do kolegi Zdziśka bo może takie mieć.


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.