Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

colector

którą koszulę wybrać

Rekomendowane odpowiedzi

Temat dla mnie totalnie nie znany ale po zakupie kilku nietrafionych koszul spytam o radę. Problem polega na tym ze jestem wysoki, w barkach szeroki a pas wąski. Każda koszula jest dla mnie zbyt krytyka i za szeroka. Podpowiedzcie proszę jakiej marki szukać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz w vistuli, maja koszule na sylwetki slim i super slim oraz na wzrost 188-194 moze akurat.


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osovski nie ma koszul w wybranych przeze mnie kolorach, no i to koszule wizytowe przeważnie. Omega ma podobno fajne, ale znów nie znalazłem tych kolorów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat dla mnie totalnie nie znany ale po zakupie kilku nietrafionych koszul spytam o radę. Problem polega na tym ze jestem wysoki, w barkach szeroki a pas wąski. Każda koszula jest dla mnie zbyt krytyka i za szeroka. Podpowiedzcie proszę jakiej marki szukać

Może zrób tak jak ja, bo też mam podobnie. Kupuję koszulę, aby w barkach i na długość była ok czyli często podwójną lub potrójną xl, a potem daję do krawcowej do zwężenia w pasie- działa ta metoda, choć jest trochę upierdliwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

Temat dla mnie totalnie nie znany ale po zakupie kilku nietrafionych koszul spytam o radę. Problem polega na tym ze jestem wysoki, w barkach szeroki a pas wąski. Każda koszula jest dla mnie zbyt krytyka i za szeroka. Podpowiedzcie proszę jakiej marki szukać

 

Spróbuj koszul "slim", "tailored".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś robiłem przegląd to wszystkie mi ze spodni wyskakiwały przy pierwszym przykucnięciu i w tym kontekście pisałem o trzymaniu - jakości nie znam.

Że dekolt hydraulika się objawiał? :D


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wykopki B)

Szukam koszuli casualowej, slim, w kolorze błękitnym lub jasnoszarym, i tylko te kolory.... Budżet do 200 zł, ale zależy mi na jakości.

Ktoś coś poleci ?

Jeśli chodzi o casualowe koszule to polecam polską firmę Recman. Bardzo dobre materiały, koszule się nie gną, nie przecierają szybko. W tej półce cenowej na pewno coś znajdziesz i pod względem kolorystyki też wybór jest spory

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyklarowały się - Omega bardziej wizytowa i Olymp droższa i uniwersalna. Na której firmie bardziej skupić uwagę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci zależy na świetnym kroju to może znajdź krawca który Ci uszyje koszulę na wymiar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W związku z planowanymi rodzinnymi spotkaniami muszę kupić elegancką koszulę.Przeglądałem ofertę Polo ralph lauren, Hilfiger, ted baker,nie wiem którą wybrać.Zależy mi na świetnym kroju, dobrym materiale.Co polecacie?może jakieś inne typy. Najbardziej odpowiada mi kolor navy blue.

Champion


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.