Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

colector

którą koszulę wybrać

Rekomendowane odpowiedzi

W związku z planowanymi rodzinnymi spotkaniami muszę kupić elegancką koszulę.Przeglądałem ofertę Polo ralph lauren, Hilfiger, ted baker,nie wiem którą wybrać.Zależy mi na świetnym kroju, dobrym materiale.Co polecacie?może jakieś inne typy. Najbardziej odpowiada mi kolor navy blue.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patriotycznie - Wólczankę (Lambert), a nie jakieś tam bzdety. Białą lub w prążki tudzież jodełkę. Kolor navy blue nie jest zbyt elegancki, choć bardzo ładny.

 

P.S. Żeby było bardziej zegarkowo, polecam koszule firmy OMEGA. Serio.


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat dziwny ale jako.że przerobiłem wiele firm koszulowych, polecam firmę joop. Dla mnie najlepsza.Krój do dla praktycznie każdej postury.Mam baaardzo nietypową budowę i znalazłem bez problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo koszule Da Vinci. Na miarę i nie tylko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walter_87 - kupiłem we Wrocławiu w Factory w Brandzie koszulę Omega z serii Vision i jestem ogromnie zaskoczony jej jakością. Materiał jest świetny, wykończenie i krój także. Kosztowała chyba koło 120-130 zł i w tej cenie nie ma szans dostać nic lepszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o koszulę bardzo elegancką to wybrał bym coś mankietami do spinek, np. Emanuel Berg - także patriotycznie :)

Ralph L, Hilfiger, Lacoste, Abercrombie są bardziej sportowe choć Lacosta ma świetne materiały i to moja ulubiona marka razem Ralphem

polecam także Claudio Campione mają fantastycznie wykończone detale, kołnierzyk czy mankiety ale te koszule aż proszą się o rozpięte guziki i podwinięte rękawy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie Wólczankę - szkoda pieniędzy. Rozchodzi się na szwach a ceny kosmiczne (to taki Polski trend - patrz Gino Rossi czy Kazar)

 

L.R. jest ok. Boss (robiony chyba w Łodzi) jest rozsądnym kompromisem.

Jeśli szukasz czegoś taniego i dobrego - iTailor.

 

Osobiście lubię Jaeger - kupuje je po każdym pobycie w Londynie. Nie wiem czy do nabycia w PL


nie spiesz się ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio kupiłem koszulę do garnituru w .......... nazwy nie wymienię aby nie było reklamy. Kosztowało zdaje się ok 160zł ale jest tak świetna że lepszej nigdy nie miałem a miałem wiele markowych koszul. Kolor to modny Ivory, czyli biel łamana przez kość słoniową ale bardziej biel, koszula ma w sobie nici jedwabne co nadaje jej delikatny połysk, jest długa i mocno taliowana, prezentuje się fantastycznie i wyszczupla, ale najważniejsze jest to że jest niesamowicie przyjemna w dotyku i dla ciała, jest mega delikatna w dotyku, nosi się ją tak komfortowo ze nie chce się jej ściągać i chciałoby się nosić ja na codzień.

Jak będziesz chciał firmę to napisz na pw. Mierzyłem wiele koszul i ta bije wszystkie na łopatki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oglądałem taką Ralpha,bardzo ładny kolor,materiał też bez zarzutu.Przejrze jeszcze Lacoste, może tam coś znajdę.

post-33544-0-93186700-1445725286_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W związku z planowanymi rodzinnymi spotkaniami muszę kupić elegancką koszulę.Przeglądałem ofertę Polo ralph lauren, Hilfiger, ted baker,nie wiem którą wybrać.Zależy mi na świetnym kroju, dobrym materiale.Co polecacie?może jakieś inne typy. Najbardziej odpowiada mi kolor navy blue.

Ceny eleganckich koszul mieszczą się w granicach 100-1500. Określ bardziej półkę cenową, rodzaj ubrania (garnitur, marynarka, smoking) z jaką będziesz ją użytkował i uroczystości na jakie chcesz ją ubrać-spinki czy guziki, rodzaj kołnierzyka itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marketing mój drogi :). A co do koszul polecam Bytom( ale nie każdą) i Lamberta. Włóczanka tak jak kolega wspomniał to jest tragedia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oglądałem taką Ralpha,bardzo ładny kolor,materiał też bez zarzutu.Przejrze jeszcze Lacoste, może tam coś znajdę.

Mam ten model, bardzo udana.

 

Szkoda kasy na org Laura, LaCoste czy inne Hilfingery...moim zdaniem przewartościowane rzeczy.

Jeszcze Paul&Shark. Przewartosciowane, ale prawda jest taka, ze rzeczy ktore kupilem np w 2008 (rl) dalej wygladaja jak nowe.

Gorsza sprawa jest taka, ze RL czy Lacoste zrobily sie "wiesniackie". Moze przez ilosc podrobek lub fakt, ze aspirujacy ida w tym kierunku i w bogatszych rejonach kraju jest tego masa. Pisze to z zalem i moze sie myle?

Cos ja z Roleksem w Warszawie, co drugi gogus ma na rece.

Co do koszul to w ciemno kupilem Vistule. Super, mam dwa metry i ciezko mi dobrac cos co ma odpowiednio dlugie rekawy, a w klacie nie wisi. Ta Vistula jest swietnie wytaliowana i nie mam przykrotkich rekawow.

W TKMaxie kupilem tez niedawni Jacques Britt (cos takiego) tez super dla mnie, jak szyta.

Ogolnie to warto czasem w TKMaxie pogrzebac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli teraz każdy kto nosi RL, Lacoste i Rolka jest wieśniakiem ? ponieważ są modne piosenki discopolo i w bogatych wsiach to noszą, bez przesady może jednak da się nas odróżnić chociażby po białych skarpetkach. Trochę generalizujesz, może jeszcze powiesz że każdy Polak to złodziej .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli teraz każdy kto nosi RL, Lacoste i Rolka jest wieśniakiem ? ponieważ są modne piosenki discopolo i w bogatych wsiach to noszą, bez przesady może jednak da się nas odróżnić chociażby po białych skarpetkach. Trochę generalizujesz, może jeszcze powiesz że każdy Polak to złodziej .....

Jestes delikatniejszy niz nastolatka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wręcz przeciwnie, tylko wkur..wia mnie taka logika i mówienie że teraz wstyd nosić Rolexa bo co drugi goguś nim się chwali, a croco na koszuli to już wieś totalna bo wszyscy na disco w Tłuszczu mają z nimi przepocone podkoszulki,

Myślę że najbardziej byłoby przykro Jean Rene Lacoste tenisiście z lat 20 o przydomku The Crocodile, oraz panu Hans Wilsdorf bo gdy tworzyli owe marki nie sądzili że ktoś będzie pier....lił takie głupoty na ich temat 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od około 3 lat kupuję koszule Kastor i jestem z nich zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolor, krój i detale koszuli którą pokazałeś klasyfikują ją jako sportową a nie elegancką.

Powiedz jaki nosisz zegarek to dobierzemy Ci koszulę ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bazant

Polecam koszule firmy Eton. Świetnie leżą, jeszcze lepsze materiały, najważniejsze że nie "biją" po oczach swoim logotypem jak w przypadku wielu firm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marketing mój drogi :). A co do koszul polecam Bytom( ale nie każdą) i Lamberta. Włóczanka tak jak kolega wspomniał to jest tragedia.

 

Mam(y) trochę Wólczanek i żadna nie puszcza na szwach. Poza tym Lambert, to też Wólczanka. Lepsza. ;)


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolor, krój i detale koszuli którą pokazałeś klasyfikują ją jako sportową a nie elegancką.

Powiedz jaki nosisz zegarek to dobierzemy Ci koszulę ;-)

w sumie to racja koszula raczej sportowa,aż tak oficjalnych spotkań nie planuje,tylko uroczystości rodzinne.Aczkolwiek dobrze skrojona koszula musi być, a na ręku noszę spidiego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.