Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
gcze

Casio-dział techniczny

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw go zatem pod silną lampką na parę godzin i zobacz, czy to pomoże. Jeśli nie, reklamuj u sprzedawcy.

ok dziekuje bardzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

od kilku tygodni mam zegarek Casio MTD1075BK-1A1. Dopiero teraz zauważyłem, że element zaznaczony na czerwono, mogę przekręcić w przeciwnym kierunku do ruchu wskazówek zegar. Czy to jest normalne? Nie powinien byc on na stałe przymocowany?

 

https://i.imgur.com/hw2SP8R.png

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może wie jak bezkolizyjnie ściągnąć i założyć bezel w PRW-2500? Może ktoś trafił na jakąś filmową instrukcję?


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A masz już jakiś na podmianke?

Jest film jak ściągnąć z prw-3000 ale to chyba inna bajka.

Edytowane przez GeRmAnOs

Mistrz edycji :lol:7FnFWZl.jpg

 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A masz już jakiś na podmianke?

Jest film jak ściągnąć z prw-3000 ale to chyba inna bajka.

 

Nie mam na podmiankę - w sumie to pytam czysto hipotetycznie żeby wiedzieć jakby co...  myślę o PRW-2500B-3 a one o ile w ogóle uda się upolować, mają "nieco wytyrane" bezele no i się zastanawiam czy jego wymiana mieści się w moich możliwościach manualnych, czy je przerasta... innymi słowy czy się w to bawić czy odpuścić.


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Jestem nowy w świecie g-shock'ów i może zapytam o coś oczywistego. Jak jest z paskami/bransoletami? Są uniwersalne, każdy model ma swoje mocowanie, uniwersalne wg rozmiaru w milimetrach itp?

Mam GAW-100 i zastanawiam się nad zmianą ale nie do końca wiem czego szukać. Szerokość mojego mocowania to coś kolo 29mm. Czy inne paski w tym rozmiarze będą pasować? Na coś mam zwrócić uwagę przy wyborze?

Dzięki za info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do GAW-100 podejdą Ci paski od wszystkich modeli GA-150, GAS-100, GAW-100.


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prośba o podpowiedź jak ściągnąć pierscienie/podkładki w po wewnętrznej stronie buzikow w 5610. Próbowałem ściągnąć penseta, ale nie szło. Wolę zapytać czy był to krok w dobra stronę zanim użyje więcej siły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypychasz delikatnie ale stanowczo pensetą. Zabezpiecz czymś kopertę z wierzchu, np. Schowaj ja do worka bo one lubią czasem odskoczyć po wypchnięciu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja używam szpilki do tablicy korkowej. Trafiam szpilką w jeden z otworów i w 90% przypadków seger ładnie schodzi. 10% to sytuacja gdzie seger odleciał :D

Na YT znajdziesz jakieś filmy z chałupniczej wymiany ;)


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wypycham płaskim śrubokrętem. Kiedyś zdemowałem pesetą zaciskową, ale najlepiej mi idzie wlaśnie płaskim.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Będę kombinował. Trochę obawiam się o panel solarny. Zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mozna kupic sama sprzaczke GX-56 / GXW-56? Zelki itp. sprzedawane sa bez sprzaczek niestety.


Kupie ciekawe kolorystycznie kwadraciaki DW/GXX-5XXX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samej sprzączki nie dostaniesz , jedynie cały pasek.

Tapniete z Mi5

Edytowane przez cam3ridge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostałem posiadaczem Casio EFE-503 niestety na moją łapę jest troszkę za mały, czy jest możliwość dostać gdzieś jedno ogniwo do bransolety? W centralnym magazynie Casio mają już tylko same bransolety. Może ktoś sobie skracał i ma coś takiego na zbyciu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Zostałem posiadaczem Casio EFE-503 niestety na moją łapę jest troszkę za mały, czy jest możliwość dostać gdzieś jedno ogniwo do bransolety? W centralnym magazynie Casio mają już tylko same bransolety. Może ktoś sobie skracał i ma coś takiego na zbyciu?

Napisz w dziale "sprzedam->poszukuję". Samego ogniwa raczej nie znajdziesz na rynku pierwotnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EFR-304D

 

Czas na świecie pokazuje kilka minut wcześniej niż normalny czas domowy. Jak skorygować rozjechanie wskazówek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoryguj położnie wskazówek zgodnie z instrukcją obsługi.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

G-5600A-9 i GW-M5630E - to ten sam odcien zoltego? Chcialbym ubrac na taki kolor GW-M5630.


Kupie ciekawe kolorystycznie kwadraciaki DW/GXX-5XXX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.