Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Yokaszin

CASIO G-9300 Mudman

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

@PiterM

Kombinujesz coś w tym stylu?

 

40829839483_f5e95bb9b8_o.jpg

 

Kiedyś zrobiłem taką małą przymiarkę z różnymi kombinacjami GW-9300CM i DC i ta powyżej wydaje się najciekawsza :)

 

40829839403_61a35f7734_o.jpg

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dostępne są tylko zwykłe g9300 i g9300gb


założyłbym pasek desert do któregoś z tych dwóch...tylko nie wiem w którym będzie lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tak, coś takiego. Tylko muszę moduł z radiem dorwać. Znaczy wolałbym z radiem, choć to byłaby podmiana tylko czasowa, na lato. Po pierwsze lepsza czytelność, po drugie można w nocy ‚przyświecić’ na metr a czasem to przydatne. A nie chcę zabierać oddzielnego G na noc... choć mam i używam czasem takowy, GD-350-8ER, ma alarm wibracyjny i świeci jak latarka ;)

Edytowane przez PiterM

Panerai... so much more than just a watch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Miszam

Ciężko powiedzieć. Moim zdaniem nieco bardziej do GB, ale tu znowu mniejsza czytelność. Z tym, że przy okazji bym wymienił bezel na ten od DC. Może jednak lepiej będzie się rozejrzeć się za jakimś oryginalnym DC, jeśli zależy Ci na tej wersji. Pasek CAMO swoje kosztuje, do tego bezel i sam zegarek i wychodzi kwota, za jaką można wyrwać na Olx na przykład używkę GW-9300DC (no może nieco trzeba by dołożyć, ale nie będzie to jakaś przepaść), a do tego masz "radio".

 

 

Przybliżone koszty składaka:

- zegarek 600

- pasek 500

- bezel 50

 

i wychodzi 1150 PLN

 

Tutaj masz za 250 USD: https://forums.watchuseek.com/f29/casio-g-shock-gw-9300dc-desert-camo-mudman-4947273.html

Sprzedający zgadza się na partycypację w kosztach wysyłki "overseas". Jak oznaczy Ci paczkę jako "gift", to jest szansa, że wyjdziesz na tym nawet lepiej niż w Polsce ;)

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Jeszcze przed naładowaniem.4ab30c13c348d657a9756dea1c98e840.jpg58610bd527d18991e520b9af4d1a0111.jpg2f2a657a518c5b14b7ffc91e83fa3917.jpg5b4bfab883ef0fda4501442be464ffb9.jpg6e183eccf26ef3efd2d00e890b344fcf.jpg1926430baae20608cb7bf62914c869c9.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od Adama czy legitna limitka ;>

Ani jedno, ani drugie - to w pełni legitny puzel. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, sam składałeś;) jeden z najładniejszych mudmanow według mnie zaraz obok smokey grey. A jak z czytelnością wyświetlacza? Bo właśnie przez bardzo słaby wyświetlacz mój mud GY powędrował w świat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kacprzak1991 Oczywiście, puzzle składane własnoręcznie, bardzo ładnie wyszedł. Czytelność zbliżona, jak w smoky'm, ale odcień cyfr bardziej wpadający w błękit. Zawsze można wrzucić jakieś pozytywowe LCD i wówczas będzie bajka, bo w tym zegarku detale koperty naprawdę robią robotę. Mi osobiście bardziej podchodzi ta wersja, niż smoky gray, chociaż smoky'emu na pewno nie można odmówić uroku.

 

Czuję, że ta limitka u mnie zagrzeje miejsce na dłużej. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomasz, super wygląda ta wersja, chociaż mnie się bardziej chyba smoky gray widzi. Jedynie ten zielony spód trochę mnie odstrasza - ta zieleń taka jakaś "stara" ;) Przy okazji, jak ma się czytelność obu do wersji CAMO? Jest dużo lepiej?

BTW, orientujesz się może jak jest z dostępnością części do GW-9300ER w ZIBI? Da się złożyć takiego "w oryginale"? Albo chociaż wyświetlacz z niego dostać, to można by wymienić w CAMO na bardziej czytelny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ktoś coś?

 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/176163-koperta-casio-g-shock-mudman-g-9300-1/


Tomasz, super wygląda ta wersja, chociaż mnie się bardziej chyba smoky gray widzi. Jedynie ten zielony spód trochę mnie odstrasza - ta zieleń taka jakaś "stara" ;) Przy okazji, jak ma się czytelność obu do wersji CAMO? Jest dużo lepiej?

BTW, orientujesz się może jak jest z dostępnością części do GW-9300ER w ZIBI? Da się złożyć takiego "w oryginale"? Albo chociaż wyświetlacz z niego dostać, to można by wymienić w CAMO na bardziej czytelny :)

 

Dzięki, mam w tym momencie zarówno smoky gray GW-9300GY-1, jak i rocznicówkę GW-9330B-1 i powiem szczerze, że bardziej mi się widzi ta rocznicówka, jest taka bardziej stonowana kolorystycznie. A w smoky gray'u zawsze przecież dolną osłonę dekla można zamienić na standardową szarą - to grosze kosztuje.

 

Odnośnie GW-9300ER-5 to są do niego wszystkie części do kupienia bez problemu, jak również można do niego kupić sam wyświetlacz - do wyboru, do koloru. Jak potrzebujesz poznać szczegóły, to napisz na priv.

 

Odnośnie czytelności to zarówno w GW-9300GY-1, jak i w GW-9300DC-1 siedzi ten sam moduł o kodzie 10401311, więc jest tam taki sam LCD. Zaś wyświetlacz w GW-9330B-1 ma bardziej błękitny odcień cyfr i wydaje się być minimalnie bardziej czytelny. Ale uczciwie trzeba przyznać, że żaden z nich mistrzem czytelności nie jest...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko po wymianie całego modułu miga cały czas CHG i nie chce sie załaczyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko po wymianie całego modułu miga cały czas CHG i nie chce sie załaczyc.

Po chyna 30 min powinien załączyć ;) jak dobrze złożone + reset to powinno śmigać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po chyna 30 min powinien załączyć ;) jak dobrze złożone + reset to powinno śmigać

Dokładnie. U mnie nawet dłużej to trwało ze dwie godzinki na słońcu.

post-101343-1567921589,3841_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@silva Reset to zwarcie punktu AC (All Clear) oraz masy na płytce - do tego musisz rozebrać zegarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@silva Na którymś z filmów ze składania na pewno to pokazywałem, tylko nie pamiętam, na którym. Chyba ze składania Kinga, ale nie dam sobie głowy uciąć. Nie jest to nic trudnego, tylko trzeba zdjąć na chwilę dekielek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@silva No to super, to zazwyczaj kwestia czasu. Zazwyczaj trwa to do pół godziny, ale jak widać, czasem bywa dłużej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki pomocy TomG80 i Matej...

„Mam i ja” :-)

 

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Cieszę się, że mogłem pomóc :)

Ja również serdecznie dziękuję

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.