Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Yokaszin

CASIO G-9300 Mudman

Rekomendowane odpowiedzi

Mam i ja :D

 

bd7f92899046e5e4med.jpg

 

Wybierałem między 9300 a 9400. Łapę mam wielką także z rozmiarem nie było problemu natomiast 9400 jakoś mi nie leżał za cholerę.... Fakt ma lepsze funkcje, których i tak nie wykorzystam :D Więc wybór padł na tego dziada :) Za dobre pieniążki i za 1zł przedłużenie gwarancji o kolejne 3 lata.

 

Wiecie gdzie można dostać bezel i pasek w jakiś innych kolorach ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość brachu

i za 1zł przedłużenie gwarancji o kolejne 3 lata.

 

Za 1 pln? Zibi pisze coś innego:

 

PRZEDŁUŻENIE GWARANCJI ZEGARKÓW CASIO

Standardowa gwarancja ulega przedłużeniu o kolejne 3 lata na warunkach określonych w gwarancji trzyletniej automatycznie, jeśli kupujący dokona wpłaty w terminie do 30 dni od daty zakupu.

Przedłużenie gwarancji obejmuje wyłącznie zegarki marki CASIO.

OPŁATA WYNOSI:

  • 20 zł dla zegarków w cenie detalicznej do 1000 zł
  • 40 zł dla zegarków powyżej 1000 zł (ceny detalicznej)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak za 1zl jakaś promocja była. Szczerze mówiąc nie interesuje mnie to 1zl nie majątek....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

Licha98 - staraj sie nie używac mokrych przycisków bo doczekasz sie czasów gdy będziesz musiał polubieć zaparowane szkiełko.

 

Miałem,używałem i napewno juz do niego nie wróce,no chyba ze bedzie jako ozdoba na półce - sorko panowie,ale mudman to jeden z nielicznych nieprzemyślanych wypustów Casio,gdzie pierwsze jest marketing,a dopiero później praktyka i fizyka

 

Dostałem kontrakt na jeden rok jako serwisant hydrantów,zaworów wodnych - jednym słowem błoto,woda i pot ludzki...z tego też powodu kupiłem G9300.

W moim przypadku parowanie było do tego stopnia uciążliwe że zostawiło trwały ślad w postaci delikatnej mgiełki miedzy szkiełkami.Na początku pomagało rozkręcenie zegarka i pozostawienie go na 2,3 dni w ciepłym i suchym miejscu,niestety,po trzecim razie nawet to juz nie pomogło

Ale też trzeba zauważyć że przez bite 11 miesięcy siedział mi na rece,a ja siedziałem w wykopach gdzie było pełno wody i błota

 

No niestety,jak woda wejdzie pod osłony przycisków to już sama nie wyjdzie

 

PS.Wiecie jaki zegarek dawał rade ? zwykłe Casio W-81 :)  -  pobytu w wykopach i wody po kolona nie wytrzymała tylko szlufka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mnie zmartwiles i to bardzo... Chyba wymienie go na 9400 lub coś innego tylko co??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

Az tak do d..y to on nie jest...poprostu miej to na uwadze że ten model nie schnie jak inne Casioki i bedzie git.

Głupio mi wyrażać takie zdanie opisując G-Shock'a..ale jak on będzie unikal wody to będzie więcej niż gites bo

system mudresist działa perfekcyjnie...po rozkręceniu widać było że zapylenie i zabrudzenie było wszędzie,ale główne przyciski które 'chowają' sie w kopercie byłyt czyste i lśniące nowoscia.

 

Czasami żartowałem sobie że on powinien być przeznaczony na rynek gdzie jest duże zapylenie i ciężko o wode

Np Australia,jakieś pustynne warunki itp.

 

 

 

Ps Pozwole sobie na małe porównanie G9300 do GW9400. Całkiem prywatne bo to raczej kwestia nadgarstka,ale w moim odczuciu,9300 dostarcza większego konfortu na nadgarstku niż GW9400.

W tym drugim bardzo często uaktywniałem sensor podczas ruszaniu nadgarstka i nie rzadko drażniły mnie te dwa wypusty obudowy,które miały za zadanie ochraniać przycisk od sensora.Ale jak pisze - to odczucie jest baaardzo inywidualne i np w Twoim przypadku może w ogóle nie zaistniec

Edytowane przez mrovka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie zegarek jeszcze taki i mam unikac wody, totalnie bez sensu. Wolę go oddać bo mam taką możliwość i kupić coś innego (mieć święty spokój).....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imo te nowsze wypusty Mudmana są pozbawione wady parowania.

Używałem na basenie GW-9300 i nigdy nie zaparował :)

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sprawdzić czy mam nowszy czy starszy ? Ewentualnie idzie jakoś szybko sprawdzić czy będzie parował ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sprawdzić czy mam nowszy czy starszy ? Ewentualnie idzie jakoś szybko sprawdzić czy będzie parował ?

Podaj ośmioznakowy kod z dekielka, to Ci powiem, kiedy był wyprodukowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mnie zmartwiles i to bardzo... Chyba wymienie go na 9400 lub coś innego tylko co??

Kiedyś mój pierwszy Romek też mi zaparował ale to raczej dlatego, że wduszałem przyciski pod wodą ;)

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/95642-gw-9400-rangeman/page-569?do=findComment&comment=2217192


GW-9400-1__GW-M5610-1__GD-X6900-1__GX-56BB-1__GW-M5610-1[MOD]__GW-6900BC-1__DW-6900NB-7[MOD]__GW-6900-1[MOD]__GXW-56-1B__GWN-Q1000-1A__GWG-1000-1A3__MTG-S1000D-1A4__GW-M5610-1__G-9300_1__GW-6900BC-1__GW-9300DC-1__GW-500U-1__GW-9430EJ-9__GW-5000-1__SBDC033__GW-9200-1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sprawdzić czy mam nowszy czy starszy ? Ewentualnie idzie jakoś szybko sprawdzić czy będzie parował ?

Wejdź pod gorący prysznic, a następnie do lodówki go włóż - i będziesz wiedział czy paruje ;) Parowanie jest spowodowane wytracaniem się pozostawionej w kopercie wilgoci na skutek zmiany temperatury. Aby wyeliminować ten efekt najczęściej wystarczy otworzyć zegarek pozostawić w suchym i ciepłym miejscu na jakiś czas i pozwolić wilgoci się ulotnić a następnie założyć dekiel.

 

A zegarek masz z 5.06.2017

Edit - znaczy dekiel tego dnia został wyprodukowany...

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymierzałem się jeszcze raz do 9400 za cholere nie wygodny.... Zostaje przy 9300. Będzie parował to oddam na reklamację.

Zastanawiam się nad zmianą paska i bezla na taki..

 

97f30c77102b806cmed.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna wersja kolorystyczna. Kiedyś Matej przebierał Mundka w te ciuchy, u niego na kanale znajdziesz filmik na ten temat, warto zobaczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem, bardzo mi się podoba. Teraz szukam gdzie taki zestaw najtaniej dostanę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna wersja kolorystyczna.

 

Ano prawda... ładna... :)

 

DSC02207.jpg

 

DSC02131.jpg


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz szukam gdzie taki zestaw najtaniej dostanę.

Tani ten zestaw to nie będzie - ponad połowę wartości zegarka. Od ręki masz tu https://www.swiatzegarkow24.pl/produkty/3669-bezel-g-9300-g-9300er-5.html , https://www.swiatzegarkow24.pl/produkty/10042-oryginalny-pasek-casio-gw-9300-gw-9300er-5.html , może w Zibi byłoby (niewiele) taniej ale u nich musiałbyś uzbroić się w cierpliwość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Mudman to tylko G-9000 i do takiego wrócę :D

I proszę zmienić tytuł wątku na Casio Mudman bez modelu ;)

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek z fotki którą umieściłeś jest na carbonowym pasku i taki też link umieściłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek z fotki którą umieściłeś jest na carbonowym pasku i taki też link umieściłem.

GW-9300ER-5JF jest na carbonowym pasku a G-9300ER-5 nie ale założę się że jeśłi zasłonię Ci napis to nie poznasz który jest który ;) z tym że urok tego zegarka to, moim zdaniem nie pasek, ale wyświetlacz...


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GW-9300ER-5JF jest na carbonowym pasku a G-9300ER-5 nie ale założę się że jeśłi zasłonię Ci napis to nie poznasz który jest który ;)

Moge się założyć - carbon rozpoznam ... po szlufce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.