Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Yokaszin

CASIO G-9300 Mudman

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś tu oddawał 9300 z racji parowania na gwarancję i uznali. W końcu ktoś przemycił w nim Tajlandzką parę wodną :rolleyes:


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbym miał zegarek z gwarancją to na pewno bym to oddał na naprawę

 

Taplaltakl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Temat na dzisiaj: Carbon Fiber

 

IMG_6095.JPG
Edytowane przez PiterM

Panerai... so much more than just a watch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś takie nieczytelne te Wasze Mudy cool.gif

Na tej stronie dwa negatywy i jeden zaparowany  :P

1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I chyba właśnie dlatego jeszcze nigdy nie kupiłem tak popularnego 9300 czy 9000...za dużo przypadków parowania, z tego co pamiętam to ktoś kiedyś pisał o jakiejś wadzie konstrukcyjnej? Coś ze szkłem? Nie pamiętam dokładnie... ktoś pamięta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeetam, żadna wada, to świeże wilgotne tajlandzkie powietrze gratis  :D

Przesiąknięte qpą słoni :D


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesiąknięte qpą słoni :D

:D  :lol:  :D


GW-9400-1__GW-M5610-1__GD-X6900-1__GX-56BB-1__GW-M5610-1[MOD]__GW-6900BC-1__DW-6900NB-7[MOD]__GW-6900-1[MOD]__GXW-56-1B__GWN-Q1000-1A__GWG-1000-1A3__MTG-S1000D-1A4__GW-M5610-1__G-9300_1__GW-6900BC-1__GW-9300DC-1__GW-500U-1__GW-9430EJ-9__GW-5000-1__SBDC033__GW-9200-1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I chyba właśnie dlatego jeszcze nigdy nie kupiłem tak popularnego 9300 czy 9000...za dużo przypadków parowania, z tego co pamiętam to ktoś kiedyś pisał o jakiejś wadzie konstrukcyjnej? Coś ze szkłem? Nie pamiętam dokładnie... ktoś pamięta?

Pamiętam że jedna osoba w 9000 robiła testy i dowiodła że nieszczelność była przy szkle. Zakleił to silikonem od wewnąrz i było git ☺ Edytowane przez Diego04

"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie na ile to wada fabryczna czy przypadek jednego egzemplarza. Mi mud nie parował

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaparowanych 9000 czy 9300 widziałem prawie tyle samo co GA100 :P

Edytowane przez murcins

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O 9000 słyszałem wiele ale o 9300 widziałem może z jeden przypadek. Mój także nie parował.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżę  :)

image.jpg

Edytowane przez lemonln

GW-9400-1__GW-M5610-1__GD-X6900-1__GX-56BB-1__GW-M5610-1[MOD]__GW-6900BC-1__DW-6900NB-7[MOD]__GW-6900-1[MOD]__GXW-56-1B__GWN-Q1000-1A__GWG-1000-1A3__MTG-S1000D-1A4__GW-M5610-1__G-9300_1__GW-6900BC-1__GW-9300DC-1__GW-500U-1__GW-9430EJ-9__GW-5000-1__SBDC033__GW-9200-1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie wakacyjnie też Mudman...

 

IMG_7101.JPG


Panerai... so much more than just a watch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć mam na imię Piotrek.

Właśnie się zarejestrowałem na forum więc chciałem się przedstawić :)

Właściwie to chciałem również podziękować bo dzięki waszym wpisom kupiłem swojego pierwszego G-Shock.

Wybór padł na wersję Mudman 9300.

Zegarek super cieszę się jak dziecko :)

Udało mi się go kupić u dystrybutora po bardzo fajnej cenie, nie wiem może dlatego, że w tym roku 35 urodziny tej marki.

Mam jedno pytanie jako, na zdjęciach reklamowych na wyświetlaczu pokazuje się literka "P" po lewej stronie godziny.

Co ona oznacza i jaka kombinacja przycisków ja wywołuje?

Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek możesz ustawić w tryb 24 godzinny lub w 12 godzinny i litera "P" oznacza zapewne PM. Jeśli ustawisz tryb 24h, to litera P się nie będzie wyświetlała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam 

Jestem nowy na forum, kilka dni temu nabyłem drogą kupna w sklepie g9300, czy ktoś umie rozszyfrować cyferki na kopercie?

202A353G , z Tyłu jest napisane że wersja modułu to 3261 a na wyswietlaczu w "trybie testowym" pojawia się w miejscu gdzie jest

dzień tygodnia wersja 3260, na dole wersja 0 06 

IMG 0329

IMG 0330

Zegarek testowałem na parowanie szybki poprzez wystawienie go na balkon i rozgrzanie na słońcu po czym do zamrażalnika, od wewnątrz nie było parowania tylko z zewnętrznej strony była woda. 
Jedyne czego mu brakuje to może radiowe nastawianie czasu ale chodzi idealnie jak do tej pory.
Do zakupu tego modelu przekonało mnie podświetlenie iluminator bo te diodowe to jakoś nierównomiernie świecą.

IMG 0336

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Witam 

Jestem nowy na forum, kilka dni temu nabyłem drogą kupna w sklepie g9300, czy ktoś umie rozszyfrować cyferki na kopercie?

202A353G , z Tyłu jest napisane że wersja modułu to 3261 a na wyswietlaczu w "trybie testowym" pojawia się w miejscu gdzie jest

dzień tygodnia wersja 3260, na dole wersja 0 06 

202A353G to masz 202A - kod fabryki która Ci zegarek zrobiła, 353G to jest data kiedy to się w tej fabryce stało czyli 353 dzień roku  G oznacza rok 2017 czyli 19 grudnia 2017 roku urodził się Twój sikor.

3261 na deklu to numer modelu modułu/mechanizmu który jest w Twoim zegarku. Co do 3260 i 06 na wyświetlaczu to już ktoś inny musi wytłumaczyć bo ja nie mam pojęcia ;)

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

202A353G

 

202A - kod fabryki

353G - zegarek z 353 dnia 2017 roku

 

Różnicą w numerze modułu się nie przejmuj, nie jest to coś niezwykłego.

 

Natomiast nie robiłbym takich eksperymentów jak rozgrzewanie zegarka do 40-50 stopni i nagłej zmiany temperatury otoczenia na -20. Wprawdzie nie powinno się nic stać, gorzej jakbyś zegarek nagle polał lodowatą wodą lub lodowaty - gorącą, ale mimo wszystko...

 

 

EDYTA:

Daito był szybszy, zacząłem odpowiadać, ale mi żona wróciła do domu i musiałem udawać, że robię coś pożytecznego ;)

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

EDYTA:

Daito był szybszy, zacząłem odpowiadać, ale mi żona wróciła do domu i musiałem udawać, że robię coś pożytecznego ;)

 

Ależ robisz.  :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za odpowiedzi.

W związku z tym że naczytałem się o parujących szybkach musiałem zaryzykować takim eksperymentem, bo chodziłbym niespokojny, a tak już wiem że mam dobry egzemplarz.

Jak jest z żywotnością pasków w tym zegarku? widziałem gdzieś w necie paski carbon ale ich cena jest zaporowa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.