Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

el.p

Paski Unique

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Co myślicie o czymś takim?

http://ubirds.eu/

Wyrób polski i wkrótce pojawi się na rynku.

Szkoda tylko, że planowana cena taka, że hu hu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze się stanie, że takie rozwiązanie się pojawi

i do w Polsce wymyślone i zrobione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mocno przyzwyczailiśmy się do Chińskich tanich produktów robionych przez ludzi którzy zarabiają 1$ dziennie, powinniśmy być dumni z tego, że powstają dobre rzeczy wytworzone od początku do końca w naszym kraju i wspierać to tak jak robią to w innych krajach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Interaktywne paski, współpracujące z iOS i Androidem. Świetny pomysł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój pasek JFS Pay, świeżo skończony i zamontowany na Seiko 6309.

 

Pasek posiada hardware i soft dostarczony przez uBirds producenta Unique, dzięki czemu możliwie jest płacenie paskiem za zakupy.

 

Tak prezentuje się sam pasek:

 

9E03PDO.jpg

 

iMXno8R.jpg

 

Z Seiko 6309:

 

Or6aECS.jpg

 

A to test płacenia, udało mi się kupić piwo :D - z tym że jeszcze nie wyczułem najlepszej pozycji do płacenia, filmik dostępny pod linkiem:

 

https://www.instagram.com/p/BCqDpsHGiCZ/?taken-by=jfs.leather


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie nie patrzyli jak na wariata? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem tylko ja i pani ekspedientka.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I o to właśnie w  tym pomyśle z paskami chodzi
żeby fajnym mechanicznym zegarkiem z duszą

móc podobne rzeczy jak smartwatchem robić,

zwiększając funkcjonalność nie zmieniając przy tym wyglądu na plastikowy  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też na to wpadłem, znaczy się coś nieco innego, a mianowicie pamięć usb.


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój pasek JFS Pay, świeżo skończony i zamontowany na Seiko 6309.

 

Pasek posiada hardware i soft dostarczony przez uBirds producenta Unique, dzięki czemu możliwie jest płacenie paskiem za zakupy.

 

A to test płacenia, udało mi się kupić piwo :D - z tym że jeszcze nie wyczułem najlepszej pozycji do płacenia

 

Możesz napisać coś więcej o pierwszych wrażeniach i testach?

Jak działają inne funkcje poza płaceniem?

Co z ładowaniem?

Jak z jakością i funkcjonalnością softu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zastanawiałem się już jakiś czas temu nad przyklejeniem taga nfc/rfid do dekla zegarka, albo właśnie do wewnętrznej części paska, albo wklejenia go do zapięcia bransolety. W sumie gotowe rozwiązanie, ale zajęty innymi sprawami zapomniałem i w końcu nie zrobiłem nic.

 

Zastanawiało i w sumie dalej mnie zastanawia jednak jaki wpływ będzie miało regularne przykładanie mechanizmu do czytników, pole które one generują nie jest specjalnie mocne, ale jednak więcej niż sprzęt rtv. Niby wszystko jasne, iso które sprawdziłem mówi o 7 A/m ale jak to porównać z zegarkiem, nie jest on jednolitą anteną, pełno małych części, na każdej będą się inne ładunki odkładać.

 

Ma ktoś z was jakiś zręb wiedzy w tym temacie? Bo argument że w życiu co chwilę gdzieś jakieś pola jest słaby, są, ale to nie jest przykładanie kilka razy dziennie praktycznie do samej anteny nadawczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa sprawa z tym polem. Jeśli faktycznie wpływa na zegarek i prace mechanizmu to pomysł mocno chybiony - no chyba że na elektronicznych zegarkach i kwarcach. Czy ktoś może rozwiać wątpliwości ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Team uBirdsowy prężnie działa i naprawdę fajnie, że idą do przodu i są zauważani na arenie światowej. Nasze zegarkowo - dizajnerskie ;) środowisko jest fajnym miejscem do promowania tego rozwiązania lokalnie. I nawet nie koniecznie mi tu chodzi o bezpośrednią reklamę tylko ogólne wspieranie i szerzenie ciekawej technologii, która jest rodzima.

 

Zasugeruję twórcom żeby się tu pojawili, to może bezpośrednio odpowiedzą.

 

Wg mojej wiedzy testerów może niebawem przybyć ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł, niech zawitają na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysłowy gadget. Gratuluję ciekawego paska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Team uBirdsowy prężnie działa i naprawdę fajnie, że idą do przodu i są zauważani na arenie światowej. Nasze zegarkowo - dizajnerskie ;) środowisko jest fajnym miejscem do promowania tego rozwiązania lokalnie. I nawet nie koniecznie mi tu chodzi o bezpośrednią reklamę tylko ogólne wspieranie i szerzenie ciekawej technologii, która jest rodzima.

 

Zasugeruję twórcom żeby się tu pojawili, to może bezpośrednio odpowiedzą.

 

Wg mojej wiedzy testerów może niebawem przybyć ;)

Poprawcie mnie co jest ciekawego czy innowacyjnego w "wszyciu" modułu w pasek od zegarka? Rozumiem że chyba tylko to że nikt przed nimi na to nie wpadł.

Dla mnie już sama technologia zbliżeniowa jest ok ale upychanie jej wszędzie to już szukanie dziury w całym.

Niedługo językiem będzie można płacić bo będzie implant zbliżeniowy.

I tak uważam że już ludzie wymyślają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Placenie to jest tylko jeden moduł. Drugi moduł łączy się z tel, można odbierać i kasowac rozmowy i jeszcze inne funkcje.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie pasek ze skóry stanie się multitoolem :)

Tak jak pisałem niedługo po wszczepieniu implantu w odpowiednie miejsce można będzie zbliżeniowo zapłacić za zbliżenie, z automatyczną funkcją upload-u bazy wirusów i historii kredytowej konsumenta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że technologia postara się dogodzić nawet wymaganiom konsumenta opisanym powyżej. Mi na razie wystarczy możliwość szybkiego płacenia za inne usługi. Tak jak Filip napisał to jest jedna z paru funkcji tego rozwiązania jest ich więcej. W dużym skrócie jest to alternatywa dla smartwatcha z tą różnicą że tutaj ma się swój zegarek a nie brzydactwa produkowane przez wiodących w sektorze elektroniki.

 

M.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, dziwnie to brzmi: zapłaciłem zegarkiem. Ponoć to koniec mężczyzny, kiedy musi sprzedać zegarek. Z jednej strony widzę dużą podatność na "kradzież zbliżeniową" z drugiej strony, złodziej musiałby być wyjątkowo bystry żeby zauważyć kombinację 'smart strapa" ze starym altanticem po dziadku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu też zapodam bo w końcu jest wątek dedykowany. Filip i Bartek też wrzućcie niech rośnie ;)

 

Dwa smart kajmany 24/22 z przycięciem w uszach do 22

 

4.JPG?i=1434149188

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety nie mam obfotografowanych, bo było sporo pracy przed targami, na szczęście ostatnie dwa wykonywane wpadły pod obiektyw:

 

uRCZT2X.jpg


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wymagania terminowe są ;).  Robiłem dziś zakupy swoim paskiem i terminal błyskawicznie odpowiedział bez kręcenia nadgarstkiem, chyba jeszcze podbili sygnał. Co prawda wiem że terminale też różnie mają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak różnie bywa. Mój za drugimi kolejnym razem jak placilem działał błyskawicznie. Mina gościa który stał za mną przy paczkomacie bezcenna ;)


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to i ode mnie. Smart koza w nubuku, podcięcie w uszach jak u Mateusza i Filipa do 22 mm. Czekam na rozwiązanie bezprzewodowego ładowania ;)

 

av6owt.jpg

 

81E0Oa.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.