szuwar1978 72 #326 Posted January 28, 2018 Z tego co czytalem na innych forach zegarki są OK... szkoda tylko że nie wysylają do Polski 0 Share this post Link to post Share on other sites
Zibi8 445 #327 Posted January 28, 2018 Ale to jest ich strona, więc B-grade jest raczej pewne, pytanie jest jedno-czy to tylko pudełko ? Trochę lipa żeby przez brak pudełka oznaczali produkt jako B Wysłane przy użyciu TapatalkaW zeszłym tygodniu zamowilem MTG (cena 264 funty),zegarek nówka z folią na bransolecie, niestety pudełko uszkodzone.Aktualnie czekam na dwa Frogi.Z tego co czytalem na innych forach zegarki są OK... szkoda tylko że nie wysylają do Polski Zawsze możesz dać znać, że coś potrzeba od nich 0 Share this post Link to post Share on other sites
murcins 35976 #328 Posted January 29, 2018 Za 264 funciaki sam bym przytulił MTG, z ciekawości bo przypuszczam, że poszedł by dalej po jakimś czasie 0 Share this post Link to post Share on other sites
Klik Klak 14 #329 Posted February 1, 2018 "A swoją drogą dziwne bo skoro wysokość i głębokość, a do tego "alarm wynurzeniowy" ma to pewnie ma dość zaawansowany sensor ciśnieniowy wbudowany"Sensor do mierzenia ciśnienia atmosferycznego ma wykrywać zmianę mniejszą niż 1 hPa w zakresie powiedzmy 500-1050 hPa.Sensor do mierzenia głębokości od 1 do powiedzmy 10 barów co 0,1 bar.Jeden bar to 1000 hPa.Trochę spory zakres jak na jeden sensor przy oczekiwanej rozdzielczości.Klik Klak 0 Share this post Link to post Share on other sites
Kiniusz 17 #330 Posted February 1, 2018 słuszna uwagajeden sensor tego nie ogarnie 0 Share this post Link to post Share on other sites
Daito 6793 #331 Posted February 1, 2018 Trochę spory zakres jak na jeden sensor przy oczekiwanej rozdzielczości. Klik Klak Racja - o tym nie pomyślałem 0 Share this post Link to post Share on other sites
DamianDe 127 #332 Posted February 1, 2018 To ta sama sytuacja co próba odczytu głębokości na rangemanie, do 1m można by wykalibrować ale na oko też się oceni 0 <p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000 Share this post Link to post Share on other sites
fesou 8 #333 Posted February 8, 2019 Trochę czasu minęło więc pytania:- rozkręcał ktoś już GWF-D1000? Szczególnie mi chodzi o wyjście z koperty głębokosciomierza - ile tam jest czesci, jakieś uszczelki? Patrze na spis częsci i sie połapać nie mogę. I drugie: czy bezel jest przykrecany jakimiś śrubkami ? Czy przyciski 2h 4h są prostokatne, metalowe czy to jest jakas nakladka? W GWF-1000 z tego co pamietam to były takie pięciokatne metalowe. Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka 0 Share this post Link to post Share on other sites
ziko739 44 #334 Posted November 13, 2019 Mój nowy nabytek 0 Share this post Link to post Share on other sites
Jogi 11049 #335 Posted November 13, 2019 Mój nowy nabytek Jak duży masz nadgarstek ziko? Wygodnie leży na ręce? Miałeś chyba kiedyś GWG-1000, mógłbyś porównać wygodę noszenia? 0 Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata. Share this post Link to post Share on other sites
ziko739 44 #336 Posted November 13, 2019 Mam nadal gwg napewno dużo wygodniej nosi się MM ale frog jest mega około 19cm 0 Share this post Link to post Share on other sites
Jogi 11049 #337 Posted November 14, 2019 Dzięki, początkowo go odrzuciłem ze względu ma rozmiar, ale widzę, że u Ciebie na ręce wygląda bardzo dobrze, a nadgarstek mam podobny. 0 Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata. Share this post Link to post Share on other sites
tomaliusz 23274 #338 Posted November 14, 2019 Kamil, to nie jest mały zegar Na moich 18 cm. w dwóch perspektywach 0 Share this post Link to post Share on other sites
Jogi 11049 #339 Posted November 14, 2019 Kamil, to nie jest mały zegar Na moich 18 cm. w dwóch perspektywach Kurczę, bez przymiarki w takim razie się nie obejdzie. Na pierwszej fotce wygląda dobrze, na drugiej już zdecydowanie gorzej. 0 Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata. Share this post Link to post Share on other sites
tomaliusz 23274 #340 Posted November 14, 2019 Od zawsze to powtarzam że można zrobić zdjęcie i zdjęcie 0 Share this post Link to post Share on other sites
Mav 259 #341 Posted December 6, 2019 Ten zegarek chodzi za mną od jakiś 7 lat. Przechodziłem już jakieś 10 G-shocków włącznie z ostatnimi Masters of G Mudmasterami. Za każdym razem to nie było to. Dzisiaj się złamałem - klimat świąt i te sprawy, cena 2,7K kupiony z zegarowni jedzie do mnie. I dopiero teraz czytam że on jest gigantyczny, że pasek za długi, a ja mam 17cm (nadgarstek;)). Także tego .. są dwie opcje, albo zakup na 15 lat albo we wtorek na forum będzie okazja do wyrwania cdn... 0 PAM01087 Share this post Link to post Share on other sites
Guest mrovka #342 Posted December 6, 2019 Czy to będzie Twój jedyny zegarek ?Bo zawsze moze być jako ''perełka'' na półce - ja tak używam froga GWF Fajny zegar,ale mnie zawsze raziła ta ramka gdzie wyswietla sie wykres ciśnienia - i jaka wersja by nie była to zawsze jest jakoś kolorystycznie odróżniona od reszty 0 Share this post Link to post Share on other sites
Mav 259 #343 Posted December 6, 2019 Ma być jako jedyny - za wyjątkiem okazji garniturowych Wizualnie mega mi się podoba. Nie tak przekombinowane jak te teraz cyfrowe ze wskazówkami (imo) Czytam teraz Watchuseek i jednak nie powinno być tragedii. Mudmaster mi rozmiarowo nie przeszkadzał a ten za długi pasek o ile nie będzie mi się zawijał na ekran Nie będe płakał. 0 PAM01087 Share this post Link to post Share on other sites
floyd 3211 #344 Posted December 6, 2019 Ma być jako jedyny - za wyjątkiem okazji garniturowych Wizualnie mega mi się podoba. Nie tak przekombinowane jak te teraz cyfrowe ze wskazówkami (imo) Czytam teraz Watchuseek i jednak nie powinno być tragedii. Mudmaster mi rozmiarowo nie przeszkadzał a ten za długi pasek o ile nie będzie mi się zawijał na ekran Nie będe płakał.Na 17cm będzie ostro, u mnie na 18,5 nie jest za ciekawie 0 Wiele się musi zmienić, aby wszystko zostało po staremu. Share this post Link to post Share on other sites
Glaza 2 #345 Posted December 7, 2019 Zegarek jest super. Używam na codzien od ponad roku. Brakuje trochę ciśnieniomierza ale jest to do przeżycia. Dla mnie frogman jest super miałem kilka na ręce i wszystkie(GW,GPW,GWG..) mają wystający guzik z prawej strony ktory przy codziennym użytkowaniu co chwila bezwiednie się aktywował. We frogu odstające przyciski są po przeciwnej stronie.Jeśli chodzi o pasek to faktycznie na 17cm będzie słabo. Zostaje dokupić adaptery Jaya&Kays i wtedy pasek NATO lub kompozytowa bransoleta. 0 Share this post Link to post Share on other sites
Toczny 1 #346 Posted December 7, 2019 Ten zegarek chodzi za mną od jakiś 7 lat. Przechodziłem już jakieś 10 G-shocków włącznie z ostatnimi Masters of G Mudmasterami. Za każdym razem to nie było to. Dzisiaj się złamałem - klimat świąt i te sprawy, cena 2,7K kupiony z zegarowni jedzie do mnie. I dopiero teraz czytam że on jest gigantyczny, że pasek za długi, a ja mam 17cm (nadgarstek;)). Także tego .. są dwie opcje, albo zakup na 15 lat albo we wtorek na forum będzie okazja do wyrwania cdn...Tez jestem nim zainteresowany od daaawna. Jak nie będziesz Ci pasował to daj znać na priv. Pozdrawiam 0 Share this post Link to post Share on other sites
tajson1 15 #347 Posted December 7, 2019 Tez jestem nim zainteresowany od daaawna. Jak nie będziesz Ci pasował to daj znać na priv. PozdrawiamMam na selllll jak coś niebieski jeszcze rok gwar i stan wzorowy. Tapnięte - Notem 10+ 0 Share this post Link to post Share on other sites
tommly 13109 #348 Posted December 7, 2019 Ten zegarek chodzi za mną od jakiś 7 lat. Przechodziłem już jakieś 10 G-shocków włącznie z ostatnimi Masters of G Mudmasterami. Za każdym razem to nie było to. Dzisiaj się złamałem - klimat świąt i te sprawy, cena 2,7K kupiony z zegarowni jedzie do mnie. I dopiero teraz czytam że on jest gigantyczny, że pasek za długi, a ja mam 17cm (nadgarstek;)). Także tego .. są dwie opcje, albo zakup na 15 lat albo we wtorek na forum będzie okazja do wyrwania cdn...Będzie za duży...zawsze możesz zwrócić do sklepu (zakup na odległość), niż wystawiać na bazar. Zapłacisz tylko za przesyłki. 0 ..."Wszystko jest możliwe. Niemożliwe po prostu wymaga więcej czasu"... Dan Brown Share this post Link to post Share on other sites
Mav 259 #349 Posted December 10, 2019 No i dziś przyszedł ten Frogman, jest za***isty! Duży, masywny, ale podoba mi się. Pasek przydługi, ale solidny i nie telepie się. W zał zdjęcia na wypadek gdyby ktoś w przyszłości miał podobny dylemat w przypadku 17cm nadgarstka. 0 PAM01087 Share this post Link to post Share on other sites
MariuszA 1140 #350 Posted December 11, 2019 Gratuluję żabyWygląda ok na nadgarstku 0 Share this post Link to post Share on other sites