Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Krzysiek_W

KUPIĘ, SPRZEDAM, ZAMIENIĘ, ODDAM

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kwiatek

Z racji że nie zbieram radzieckich, to kupię taką Kame w stanie dobrym, bardzo dobrym lub jeszcze lepszym.

 

Zdjęcie zapozyczone od Wojciecha. Mam nadzieję że się nie obrazi?

 

d3c3f18928254a5e81d550d872b9a405.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupisz? myślałem, że sprzedaż, bo już bym się zapisał po nią :D


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wostok 2605. Przeleżał w szufladzie u mnie 2 lata. Po nakręceniu zaczyna pracować. Nie mam pewności jak długo i dokładnie pracuje, bo nigdy mu się nie przyglądałem. Cena 35 zł + przesyłka

DSCF2688_zpsjuj89gh9.jpgDSCF2692_zpsa09nclml.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

kupisz? myślałem, że sprzedaż, bo już bym się zapisał po nią :D

Gdybym miał to bym na pewno nie oddał ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do szybkiej sprzedaży. Wszystkie po 55zł/szt z wysyłką poleconym priorytetem. Sprawne.

nr 1. Kirowski

attachicon.gifkirowski.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpeg

nr 2. Lucz

 

 

Bez sensu. 13 lutego w zapytaniu poprzez prywatną wiadomość (gdy jeszcze wisiał po 80 zł), proponowałem Ci za Kirowskiego 60 zł z wysyłką. Odpowiedź była odmowna. A teraz poszedł taniej. :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Życie :D kolego

johndeacon

życie.

Nie takie cuda już widziano...


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Bez sensu. 13 lutego w zapytaniu poprzez prywatną wiadomość (gdy jeszcze wisiał po 80 zł), proponowałem Ci za Kirowskiego 60 zł z wysyłką. Odpowiedź była odmowna. A teraz poszedł taniej. :o

Jak to mawia klasyk..... życie! ;)

 

Edit. 

Kolega mnie uprzedził ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu. 13 lutego w zapytaniu poprzez prywatną wiadomość (gdy jeszcze wisiał po 80 zł), proponowałem Ci za Kirowskiego 60 zł z wysyłką. Odpowiedź była odmowna. A teraz poszedł taniej. :o

Tak to jest denerwować Nightdreama Tak się to kończy

Ale zobaczcie jak się wątek ożywil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu. 13 lutego w zapytaniu poprzez prywatną wiadomość (gdy jeszcze wisiał po 80 zł), proponowałem Ci za Kirowskiego 60 zł z wysyłką. Odpowiedź była odmowna. A teraz poszedł taniej. :o

Była odmowna, bo widząc Twoje niezdecydowanie, nie sądzę, żeby jakakolwiek transakcja dobiegła końca. 


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piłkarze zarezerwowani dla Romka.


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piłkarze zarezerwowani dla Romka.

Artur, dla mnie też byś coś "spod lady" zostawił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artur, dla mnie też byś coś "z pod lady" zostawił

Dawaj...lubię zdecydowanych kupujących :) 


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artur, dla mnie też byś coś "spod lady" zostawił

Jak to "spod lady"???

Przecież napisałem w wątku żeby mi Artur zostawił ten zegarek.

 

Co do Kirowskiego to 13 lutego kosztował 80 zł a dziś kosztuje 55zł. To chyba tylko i wyłącznie sprawa sprzedającego kiedy i jakie obniżki robi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do szybkiej sprzedaży. Wszystkie po 55zł/szt z wysyłką poleconym priorytetem. Sprawne.

nr 1. Kirowski

attachicon.gifkirowski.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpeg

nr 2. Lucz

attachicon.gifDSC_0009.jak-zmniejszyc-fotke_pl-2.jpeg

nr 3. Poljot

attachicon.gifpoljot.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpeg

nr 4. Wostok

attachicon.gifDSC_0002.jak-zmniejszyc-fotke_pl-3.jpeg

nr 5. Łucz kwarc

attachicon.gifDSC_0039.jak-zmniejszyc-fotke_pl-6.jpeg

 CDN

Lucz nr 5 rezerwuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Co do Kirowskiego to 13 lutego kosztował 80 zł a dziś kosztuje 55zł. To chyba tylko i wyłącznie sprawa sprzedającego kiedy i jakie obniżki robi.

 

Nasciturus1976

Ja nie wiem czy sprzedający uznaje rezerwacje. Przecież On lubi konkretnych, zdecydowanych kupujących :lol:

 

Co do wypowiedzi rk7000 jasna sprawa, że jest to tylko i wyłącznie decyzja sprzedającego kiedy i w jakiej cenie sprzedaje swój zegarek.

 

Śmieszy mnie tylko to tłumaczenie, że Jego decyzja była wówczas odmowna ponieważ był przekonany, że transakcja nie dojdzie do skutku z powodu mojego niezdecydowania.

 

Trzeba mieć odwagę spojrzeć prawdzie w oczy i napisać, że na tamtą chwilę liczył na wyższą cenę sprzedaży (i ja tego nie neguję bo to każdego indywidualna sprawa), a nie zasłaniać się moim niezdecydowaniem.

 

To, że nie zawsze jestem pewnie swoich wyborów, to nie znaczy, że jeśli komuś proponuję daną cenę za zegarek to będę sobie robił z gęby cholewę. EOT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może ma ktoś RAKIETĘ BIG ZERO na zbyciu, ale tylko w bardzo ładnym stanie.

Taką jak na zdjęciu:

post-33253-0-05039800-1426353008_thumb.jpg


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nasciturus1976

Ja nie wiem czy sprzedający uznaje rezerwacje. Przecież On lubi konkretnych, zdecydowanych kupujących :lol:

 

Co do wypowiedzi rk7000 jasna sprawa, że jest to tylko i wyłącznie decyzja sprzedającego kiedy i w jakiej cenie sprzedaje swój zegarek.

 

Śmieszy mnie tylko to tłumaczenie, że Jego decyzja była wówczas odmowna ponieważ był przekonany, że transakcja nie dojdzie do skutku z powodu mojego niezdecydowania.

 

Trzeba mieć odwagę spojrzeć prawdzie w oczy i napisać, że na tamtą chwilę liczył na wyższą cenę sprzedaży (i ja tego nie neguję bo to każdego indywidualna sprawa), a nie zasłaniać się moim niezdecydowaniem.

 

To, że nie zawsze jestem pewnie swoich wyborów, to nie znaczy, że jeśli komuś proponuję daną cenę za zegarek to będę sobie robił z gęby cholewę. EOT.

to skoro nie lubi rezerwacji: zamawiam Lucz nr 5 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nasciturus1976

Ja nie wiem czy sprzedający uznaje rezerwacje. Przecież On lubi konkretnych, zdecydowanych kupujących :lol:

 

Co do wypowiedzi rk7000 jasna sprawa, że jest to tylko i wyłącznie decyzja sprzedającego kiedy i w jakiej cenie sprzedaje swój zegarek.

 

Śmieszy mnie tylko to tłumaczenie, że Jego decyzja była wówczas odmowna ponieważ był przekonany, że transakcja nie dojdzie do skutku z powodu mojego niezdecydowania.

 

Trzeba mieć odwagę spojrzeć prawdzie w oczy i napisać, że na tamtą chwilę liczył na wyższą cenę sprzedaży (i ja tego nie neguję bo to każdego indywidualna sprawa), a nie zasłaniać się moim niezdecydowaniem.

 

To, że nie zawsze jestem pewnie swoich wyborów, to nie znaczy, że jeśli komuś proponuję daną cenę za zegarek to będę sobie robił z gęby cholewę. EOT.

Kolego....zachowujesz się od dłuższego czasu jak dziewica, która chciałby a boi się ;) To jaką cenę proponowałem za zegarek, to moja sprawa, tym bardziej, że dałem za niego dwukrotność obecnej ceny wcześniej. Nawet gdybyś proponował 2 paczki za tego Kirowskiego, to odmówiłbym. Powody znasz dobrze. 

Nie napisałem, że nie dopuszczam rezerwacji, więc nie próbuj ingerować w treść ogłoszenia i go dowolnie interpretować. Nie każdy potrafi rezerwować na cały dzień, prosić o zdjęcia pod różnymi kątami, zajmować kilka godzin na udzielanie odpowiedzi, potem negocjować cenę, a na końcu "przepraszam...jednak odpuszczam". Po takim zachowaniu nie chce się sprzedać komuś takiem nawet za wielokrotność oczekiwanej ceny. Teraz jest EOT i skończ tą dyskusję, bo to nie temat do tego.


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł....przecież się skończyło właśnie :)


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie zaczęło. EOT z mojej strony, EOT ze strony Nightdream i kropka. Chyba, że jak zwykle tony osób zaczną komentarze jak to niektórzy mają w zwyczaju. Wyraziłem swoje zdanie, forumowicz swoje i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł....przecież się skończyło właśnie :)

No i bardzo super - kiedyś miałem nawet frajdę ze śledzenia takich sparingów ale przestały mi się podobać - parę razy nawet dałem się wciągnąć w dyskusję nie wiem po co 

Niepotrzebne spinki i tyle warto wtedy wejść na PW i tam sobie dokończyć  :)

A żeby nie było nie na temat to ..... Sprzedam rower tanio .........a sorry pomyliłem fora  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.