Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Krzysiek_W

KUPIĘ, SPRZEDAM, ZAMIENIĘ, ODDAM

Rekomendowane odpowiedzi

W prawdzie nie od ruska ale w desperacji postanowiłem poprosić i tu o pomoc. Zagląda tu sporo osób mających przeróżne zbiory, więc może akurat trafię.

 

Szukam kompletu wskazówek do Delbany Recordmaster na ETA 1100, które wyglądają tak:

 

post-57210-0-51711300-1426594365.jpg

fotka zapożyczona z forum

 

Wymiary wskazówek powinny być mniej więcej takie:

 

wymiary mierzone od osi do końca
minutowa około 14mm
godzinowa około 11mm
sekundowa: wskazówka około 15mm i przeciwwaga około 5mm z fasolką na końcu zamiast koła

Pisze około, ponieważ pomiary robiłem jedynie na podstawie foto i własnej tarczy.

Jeśli ktoś miałby taki komplecik to ja bardzo chętnie...

A może ktoś ma możliwość, tak zupełnie przy okazji popytać zegarmistrzów w swojej okolicy to również chętnie przyjmę taką pomoc. Niestety jestem na dość długo uziemiony po operacji kręgosłupa i sam nie bardzo mogę.

 

Z góry dziękuję za wszelką pomoc.


Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poljot niesprawny, koperta podrapana , szkło porysowane i złocona koperta do wostoka

- realizacja

de2efaef-578c-4d8a-a025-799db6780f02_zps

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość arc76

poljot niesprawny, koperta podrapana , szkło porysowane i złocona koperta do wostoka

- za 22 zł z wysyłką

http://i989.photobucket.com/albums/af20/

bogdanp2/de2efaef-578c-4d8a-a025-799db6780f02_zpsbfohuhfj.jpg

Biorę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam - 40 zł sztuka plus wysyłka

 

DSCN4394.jpg

DSCN4284.jpg

DSCN4409.jpg


Dobre, bo сделано в CCCP

Goral35: "arbuz do ubioru dojrzalego FACETA nijak mi nie pasuje !! chyba ze gosc sobie torebeczke jak teletubis od razu zafunduje ! arbuzy sie je albo wklada do skrzynek :)"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. 

Wyciągnęłam dwa staruszki po ojcu i szukam tarczy do takiego wostoka. Chyba kiedyś była cała fioletowa ;) ale przyznam, że nie za bardzo wiem czy inna by pasowała. Jeżeli to istotne to mechanizm 2414, tarcza ma ok. 28 mm

 

wo.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość liscak

Poszukiwane szkiełko do Poljota 55g, może komuś zbywa oryginalne. A jeśli nie to czy można gdzieś dostać podobne współczesne z rantem? Ponoć są praktycznie "nie do zdobycia", a dostępne obecnie jedynie sferyczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukiwane szkiełko do Poljota 55g, może komuś zbywa oryginalne. A jeśli nie to czy można gdzieś dostać podobne współczesne z rantem? Ponoć są praktycznie "nie do zdobycia", a dostępne obecnie jedynie sferyczne.

Możesz prześledzić wątek ze stycznia, na pewno Cię to uspokoi, znaczy nabierzesz pewności że nie jesteś osamotniony w temacie  :D

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/13244-kupię-sprzedam-zamienię-oddam/?p=1379086


"Czas jest zbyt cenny żeby go odmierzać byle czym"

  Omega Speedmaster Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość liscak

Dzięki, spokój jest i radość też.W końcu trafił się jasny Poljot w ładnym stanie, tarcza idealna, tylko szkiełko pęknięte, prawie że zbite ale ORYGINAŁ :) Ten kancik faktycznie wygląda ładnie. Ale każde nowe i całe szkiełko, będzie cacy. Jak sądziecie lepiej zwykły plastik czy faktycznie kombinować z mineralnym?

 

(przepraszam za lekki OFF TOP, ale przewiduje że to ostatnie marudzenie nt. szkiełka)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat szkiełka do 55g wraca co chwila :blink: Postanowiłem i ja posmęcić na ten temat  :rolleyes:  Posiadam jedno takie szkiełko, sierotkę bez domku ;)post-46446-0-52218000-1426880996.jpg post-46446-0-85705800-1426881632.jpg które jak myślę wymaga delikatnego odświeżenia :o

Od razu zaznaczam, że nie interesuje mnie jego sprzedaż jednak dla najbardziej zdesperowanego poszukiwacza odstąpię w drodze wymiany w zamian za sprawny werk do Poljota budzika lub ładną kopertę do Sygnała, a najlepiej żeby w środku siedział sprawny werk ;) dopuszczam jakieś rozmowy wyrównawcze, ale tylko w podanym zakresie :D

Wiem jestem zdziercą i wyzyskiwaczem :angry: i już sam udzieliłem sobie słownej nagany i dla tego wnoszę o potraktowanie tej oferty z uśmiechem  i zaniechanie linczu :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tajtek- oto człowiek, który od dzisiaj jest na pierwszym miejscu mojej jedno pozycyjnej czarnej listy. <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat szkiełka do 55g wraca co chwila :blink: Postanowiłem i ja posmęcić na ten temat  :rolleyes:  Posiadam jedno takie szkiełko, sierotkę bez domku ;)attachicon.gif20150320_203901.jpg attachicon.gif20150320_203918.jpg które jak myślę wymaga delikatnego odświeżenia :o

Od razu zaznaczam, że nie interesuje mnie jego sprzedaż jednak dla najbardziej zdesperowanego poszukiwacza odstąpię w drodze wymiany w zamian za sprawny werk do Poljota budzika lub ładną kopertę do Sygnała, a najlepiej żeby w środku siedział sprawny werk ;) dopuszczam jakieś rozmowy wyrównawcze, ale tylko w podanym zakresie :D

Wiem jestem zdziercą i wyzyskiwaczem :angry: i już sam udzieliłem sobie słownej nagany i dla tego wnoszę o potraktowanie tej oferty z uśmiechem  i zaniechanie linczu :rolleyes:

podaj rozmiar, już szykuje werk ;)  


"Czas jest zbyt cenny żeby go odmierzać byle czym"

  Omega Speedmaster Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

skoro takie perełki wyskakują to ja się przypomnę

poszukuję:

ring do lodówki złoty i srebrny

tarcze do sławy pancernej lodówki

tarczę do rakiety Word timer

oraz bezel do wotoka beczki w stanie dobrym lub bdb

dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś chce przygarnąć taką Pobiedę centralną z 2-57.. Czyszczona i smarowana około pół roku temu. Na w miarę przyzwoity chodzi ok. 1 min/24h. Tarcza to chyba zamienni ma skazy, koperta ma otarcia z borku i delikatne ryski na całości. Koronka chyba od Czapy :)

 

Cena to 50 zł z poleconą przesyłką po mojej stronie. Ewentualnych zainteresowanych zapraszam na PW.

 

Edit: Dopiero teraz zauważyłem. Na zdjęciu nr 2 między 1-a 4 i na 8 wygląda jakby było odbarwienie. Normalnie go niema, gdzieś światło miało się załamać na szkle. Skazy w centrum już są.

 

di-CXE94Y5P.jpg
di-8ZU5CBDO.jpg
di-SYS9RGBA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

skoro takie perełki wyskakują to ja się przypomnę

poszukuję:

ring do lodówki złoty i srebrny

tarcze do sławy pancernej lodówki

tarczę do rakiety Word timer

oraz bezel do wotoka beczki w stanie dobrym lub bdb

dzięki :)

Jaka wersja tych ringów do lodówki ? Eksportowa czy rosyjska?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka wersja tych ringów do lodówki ? Eksportowa czy rosyjska?

CCCP :)

foto poniżej

post-71797-0-79194900-1426945223_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mógłbym dołączyć się do koncertu życzeń potrzebuję ring srebrny do wersji eksportowej. Oczywiście lodówki. :D


Są tacy, co mają rozum, a są tacy, co go nie mają, i już.  Kubus Puchatek

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 60 zł. z wysyłką  . Nie sprawdzałem go dokładnie - amplituda ok 200  , opóżnienie ok 60 s.  Więcej zdjęć pytania na PW

post-41508-0-80039800-1426963403_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypomnę się, szukam RAKIETY BIG ZERO i ewentualnie jakieś chrono 3133 :D


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie :D

W pierwszym przypadku to jak kupić całą paczkę, żeby zjeść jednego cukierka, raczej słabo opłacalna inwestycja.

Ta druga z zatoki chyba lepsza alternatywa.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Ale stan słaby, zjedzona koperta i te sprawy :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale stan słaby, zjedzona koperta i te sprawy :)

Tak tak widziałem, kopertę można wymienić ;) kwestia ceny końcowej. Sama przesyłka to 4 dychy.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.