Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Krzysiek_W

KUPIĘ, SPRZEDAM, ZAMIENIĘ, ODDAM

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Rafał75

Szukam TANIEJ kieszonki dla 11-sto latka. 50/60 zł góra. 4 maja ma urodziny więc może uda się coś dla niego znaleźć.  :) Efekt wizualny przede wszystkim, jak to u dzieci.  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wostok na 18stu kamykach w przeciętnym stanie. Koperta złocona, mocno poprzecierana na krawędziach. Tarcza rzadsza, ale tez ze skazą na środku - plamą czy co to ta jest. oraz na 11 przybrudzona, ale tego nie widać tak bardzo. Zegarek po serwisie, na przyzwoitym chodzie,

 

Cena 45 zł z wliczoną przesyłką.

 

DSC_0191.jpg
DSC_0192.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.............Uciekł ładny 55g  :( , dlatego też z chęcią kupię  :)

pozdr.

R/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przygarnę:

 

Białą tarczę do naręcznego K-43 w możliwie najlepszym stanie - może być z lumą lub bez, jeśli z lumą to w kpl. potrzebuję też do kompletu wskazówek dedykowanych do lumy, jeśli bez to przydałyby się wskazówki oksydowane, najlepiej na pyszny niebieski / granat (tu również im lepszy stan tym lepiej).

 

Wymienione części mogą być luzem lub na werku (tak sprawnym jak i niesprawnym).

 

W ramach rekompensaty mogę zaoferować zarówno barter (a myślę, że będę w stanie zadowolić nawet wybrednego kolegę w ramach "machniom") jak i podobizny królów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypomnę się, że kupię sprawny mechanizm 3055 do łucza mechaniczno-kwarcowego lub dawcę, stan tarczy i koperty obojetny.  Płacę "każde pieniądze"  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam poliot de luxe lub łucz de luxe (ew. sekonda). Interesuje mnie biała tarcza, najchętniej niechętnie w polerowanej stali.
Edit: (Po sugestii kol. kchrapek 2 posty niżej drobna edycja :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się podepnę. Szukam tych samych zegarków (Poliot de luxe lub Łucz, Sekonda) w polerowanej stali, tyle że tarcza w kolorze niebieskim/granatowym. Cena do 200zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się podepnę. Szukam tych samych zegarków (Poliot de luxe lub Łucz, Sekonda) w polerowanej stali, tyle że tarcza w kolorze niebieskim/granatowym. Cena do 200zł

Łucze i Sekondy były tylko w chromie. Poljot de luxe występował w stali ale w tym przypadku zapomnij raczej o cenie do 200zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kopertę , chyba do poljot de luxe w stali ,muszę sprawdzić .

 

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie nabędę szkiełko do takiego Poljota jak ten:

 

337912643_2_644x461_poljot-26142h-17-kam ?

 

I czy w ogóle takie da się dostać ( na aukcjach alledrogo widziałem tylko okrągłe)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie nabędę szkiełko do takiego Poljota jak ten:

 

 ?

 

I czy w ogóle takie da się dostać ( na aukcjach alledrogo widziałem tylko okrągłe)

a polerka ?? najpierw papier wodny 2000/2500 a później pasta polerska i powinno być jak nowe 


KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a polerka ?? najpierw papier wodny 2000/2500 a później pasta polerska i powinno być jak nowe 

 

Jak nie wyjdzie polerka to pare mam

 

Polerka na pewno nie wyjdzie, bo w moim brakuje tego szkiełka to tylko przykładowe zdjęcie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierwsza partia idzie do Mnie w przyszłym tygodniu . 

Jednak koszt przesyłki generuje bardzo duze koszta i nie gwarantujey pakujacego jak i niedelikatnego obchodzenia się  firm przewozowych bardzo duzo delikatnych rzeczy idzie do nieba.

 

Moge powiedziec ze w paczce bedą na pewno orginalne koronki stozkowe/szpica do Poljotów  5.8 mm oraz najbardziej poszukiwane 5 do sygnałow .

Jeżeli wszystko pujdzie ok cena nie powinna przekroczyć 8 pln za sztuke 

 

attachicon.gifP220416_12.10.jpg

 

jezeli ktos jest zainteresowany koronkami do polyot wysyłka listem poleconym na koszt odbiorcy 

1 szt 8 pln  

przy zakupie 10 szt 70 pln 

prosze w PW podanie adresu do wysyłki oraz fi i ilosci koronek 

Sukcesywnie bedę udostepniać zawartośc nadwyżek ;)


zegarmistrz norbert żukowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poljot biały - 40zł ,    Poljot złocony- 75 zł, Wostok złocony , Wostok biały- 45zł, Sława automat- 75zł,  sława złocona   Wszystkie zegarki w ładnym stanie i na chodzie .

post-77386-0-39817800-1461695009_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dekielek do komandira automata Kupię, z jednym ząbkiem, do koperty jak w starych, zwykłych komandirach 2414. Tylko wypukły, pod automat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamienię!

 

Dwa takie werki w 100% sprawne (oba po czyszczeniu i smarowaniu, na dobrym chodzie)

 

Poljot_2409.jpg

 

na dwa takie - bez antiszoka. Interesują mnie 100% sprawne, mogą być do czyszczenia.

 

mov_poljot2408.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, czy ktoś chciałby taki bezel do Komandira? Nieco podniszczony jak widać, bez sprężynki. W cenie znaczka pocztowego.
Bezel znalazł już swój nowy dom :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dekielek do komandira automata Kupię, z jednym ząbkiem, do koperty jak w starych, zwykłych komandirach 2414. Tylko wypukły, pod automat.

Dodatkowo jeszcze dwa szkiełka do rakiet jak na foto :)

post-68064-0-67402900-1461765818_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię 2 dekielki i 2 szkiełka do starej molniji 15j ;) bardziej zależy mi na dekielkach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oddam w dobre ręce w zamian za podobizny władców polskich (i w zasadzie one mnie interesują, ale w pewnych specyficznych wypadkach zgodzę się na barter za interesujące mnie zegarki lub części).

 

Wostok Amfibia Oficerski

 

Oficerskie to jedyne (znane mi) Amfibie "zakaz mo zsrr".

 

2c8936415a95.jpg 05e683a87f6d.jpg c5e3a98fc8b8.jpg
ff06cf206471.jpg
90b0250867a3.jpg
1fe5652ab5ad.jpg
 

więcej (pełna oferta):

 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/133972-wostok-amfibia-oficerski/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Męczyło mnie paru chłopaków, więc dokupiłem jeszcze trochę tanich pasków Alfa skórkowych i NATO
Zapraszam chętnych. :)
Paski Skórzane Alfa

Tanie NATO


Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.