Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość Yakovlev

Zakup grupowy gratów z Aukro

Rekomendowane odpowiedzi

Tajemnica tych bezelków polega na tym że kołnierzyk bezelka stykający się z kopertą jest nieco grubszy od oryginału przez co rowek na sprężynkę nie znajduje się na tym samym poziomie co rowek w kopercie. A więc trzeba podjechać spód bezelka , ja zrobiłem to na tarczy z papierem, do tego uciąłem od sprężynki dwa zgięcia i śmiga elegancko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba Wam aukro zdechło na Ukrainie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że to nie jest przeszkodą w tego typu interesach, kontakt ze sprzedawcami się nie urywa, tylko przenoszą się na inne portale ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

i bigl.ua ale cholernie nieprzyjazny w obsłudze

Dlaczego ? Przyjemniejszy w użytkowaniu niż crafta.

Najgorsze jest to, że trzeba śledzić dwa serwisy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy kto zna cyrylice to sobie poradzi i tu i tu  - ja troszkę pamiętam ale jak wszedłem na chwilę na bigl to mnie odrzuciło.

Ci co cyrylicy nie znaja,  po aukro poruszali się intuicyjnie tak jak po allegro - tu nie ma szans.

 

Jutro się może zmierzę choć z jednym serwisem  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev
...

Jutro się może zmierzę choć z jednym serwisem  :D

Koniecznie, najlepiej z dwoma ;) jest kilka gratów do zakupu. Trzeba pomyśleć o nowej akcji zakupowej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jest chęć to jest dobrze :)  

Daj nam troszkę czasu na oswojenie sie z nowymi portalami i może podpowiedz co jest ciekawego w jakiś linkach.

Tak zawsze łatwiej wejść w temat i dalej szukać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wchodzicie na jakąś stronę to korzystajcie z tłumacza w prawym górnym rogu na pasku do wklejania linków (ja przynajmniej tutaj go mam) klikam i wszystko jest po Polsku czasem trochę łamaną polszczyzną ale czyta się normalnie 

 

 

kolekcjonerów jest teraz na platformie Crafta.ua

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się przymierzam, ale  z tego co widać, muszę założyć konto na ich stronach. Szkoda, że nie działa opcja logowania tak jak w aukro, no ale to już nie jest z tej grupy wyszukiwarek aukcyjnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

No dobra, można przymierzyć się do kolejnego razu ;)

 

To strony z przedmiotami sprzedawcy z byłego aukro, u którego robiliśmy zakupy. Pooglądajcie i zastanówcie się.

 

Przyjazna wersja: http://bigl.ua/s2496865-oduvanchik111

 

Mniej przyjazna wersja (dla znających cyrylicę, trzeba poklikać, ale asortyment lepiej uporządkowany): http://oduvanchik111.prom.ua/

 

Na razie na tym koniec ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy jeśli to jest ten sam sprzedawca to czy jest szansa dopytać sie o bezelki czarne do amfy, bo w obecnej ofercie chyba ich nie ma?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Mam pytanie czy jeśli to jest ten sam sprzedawca to czy jest szansa dopytać sie o bezelki czarne do amfy, bo w obecnej ofercie chyba ich nie ma?

Jest szansa ;)

Dzięki Yako, szkoda że do cienkiej mam już kraba, myślałem że może coś z innymi uszami będzie.

 

ed. Taka a'la Panerai mi się marzy teraz :P

Po zalogowaniu ceny spadają ;)

http://manbushijie.com/47mm-polished-cushion-case-fit-6497-6498-st3600-movement_p1559.html

http://manbushijie.com/45mm-steel-hand-winding-case-for-unitas-6497-free-shipping_p1887.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki jak coś czekam na info odnośnie bezelków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja bym sobie dokupił jeszcze jeden taki bezelek do amfy.  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yakovlev - nadal obowiązuje to co napisałeś wcześniej, czyli maksymalnie 5 przedmiotów na osobę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.