Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
piowa

Liczymy "GiePeeSy" czyli GPW-1000

Rekomendowane odpowiedzi

Waldek, narzekał forumowy drwal, kolega Daito :D

A koronka rzeczywiście może przeszkadzać jak się nosi dość luźno i zegarek zsuwa się na dłoń a koronka ma dość ostre krawędzie ;)

W GWG ten problem nie występuje bo koronka jest jak pupa niemowlaka :)

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeee ja tam zawsze nosze zegarek luzno bo lubie jak mi krew dochodzi i mam czucie w palcach i nic mi się tam nie wbija ani nie uwiera...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nosiłem GPW z 2 dni i to po domu ale już wtedy dał mi się we znaki.

Rzeczywiście w GWG tego problemu nie ma i nosi się spoko jakkolwiek bym go nie założył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widać, do GPW, trzeba mieć odpowiednio wyprofilowany nadgarstek i na całe szczęście mi pasuje idealnie :D


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Urodzić się z odpowiednio wyprofilowanym nadgarstkiem, aby móc nosić GPW - bezcenne.

 

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Urodzić się z odpowiednio wyprofilowanym nadgarstkiem, aby móc nosić GPW - bezcenne.

 

:D

 

Trafiłeś dobrą dziurę i tyle :D

C'nie :D


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej nie, bo za przesyłkę zapłacę więcej niż za winko ;)

 

A tak w temacie: jak oceniasz bransoletę z perspektywy czasu?

Ja sobie chwale bransolete ,tyle że ja lubię luzno zapiete.

Wiadomo ,że po kilku dniach noszenia KINGa, lub ROMANa potrzeba chwili na "przyzwyczajenie" się ,ale jak miałbym wybierać jednego ,to napewno bransoleta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Pytanie jak włączyć rc ?

GPW 1000RD 4AER

Niesamowite jak szybko ten zegarek się synchronizuje, dzięki gps + waveceptor trwa to dosłownie kilkanaście sekund

Witam. Jak sprawdzić czy rc jest włączone? Pytam bo u mnie nie ma synchronizacji :-(((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Pytanie jak włączyć rc ?

GPW 1000RD 4AER

Witam. Jak sprawdzić czy rc jest włączone? Pytam bo u mnie nie ma synchronizacji :-(((

Z tego co pamiętam, nie włączysz rc, to jest aktywne cały czas jako swego typu rezerwa nocna, gdy nie ma sygnału gps. @Sol czy mam rację ?

Jak nie ma synchronizacji ? Zegarek nie łapie sygnału w nocy ?

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam, nie włączysz rc, to jest aktywne cały czas jako swego typu rezerwa nocna, gdy nie ma sygnału gps. @Sol czy mam rację ?

Jak nie ma synchronizacji ? Zegarek nie łapie sygnału w nocy ?

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

To co zrobić jeśli nie aktualizuje mi czasu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałeś ręcznie na Time albo Time+Place ?

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Tak. Ręcznie aktualizuje bez problemu. Ale np w gwg MM samo w nocy bez problemu się aktualizuje , a tu nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustawienia masz poprawne?

Bateria naładowana?

Jeżeli tak, to może chodzi o miejsce gdzie go odkładasz.


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Mam taki sam zestaw 1992d62d07b0f5a01d3bc95c9421c9eb.jpg

Ustawienia masz poprawne?

Bateria naładowana?

Jeżeli tak, to może chodzi o miejsce gdzie go odkładasz.

Mam go na ręku przez całą noc. Bateria naładowana na maxa. Pytanie jakie powinny być ustawienia?

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może zacznijmy od instrukcji.

Jak nie masz po polsku to daj znać.

Warto przeczytać.


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapoznać się nie zaszkodzi, ale wiele filozofii tu nie ma. W tym zegarku waveceptor nie wymaga żadnych ustawień. Jest aktywny domyślnie w naszej strefie czasowej (a skoro działa GPS to powinien sam ustawić strefę). Opcja żeby nie działał to włączenie trybu samolotowego albo funkcji  stopera, timera, alarmu (co widać na powyższym zdjęciu... ;-)

Jeśli nie synchronizuje w trybie wskazywania czasu to albo należy poszukać lepszego miejsca, albo jest uszkodzony.

 

U mnie pobiera czas bez zająknięcia każdej nocy. O ile oczywiście zostawię go na parapecie.

Edytowane przez Banalny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie podpowiedzieć, gdzie na chwilę obecną można kupić bransoletę do GPW? Chyba że ktoś posiada, a się z nią nie polubił :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.Muszę ponosić chociaż jeden dzień, jeśli się przyjmie, to się dokupi bransę, jak nie, to pójdzie na bazarek :) .

Zanabyłem, bo był w pobliżu, a chciałem sprawdzić, jak się ma do Mudmastera.

 

 

b9f6f5498334897bd597cdf52631af0e_orig.jp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz wszyscy będą mieli wersję -1B, czy jak?  :blink:  :lol: 


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieprawda ! Ja mam jeszcze parę innych  :D


GW-9400-1ER, MTG-910DA, GD-350-1BER, GWG-1000-1A3ER, G-9000-1VER, GW-3500B-1AER, G-9300-1ER, GWN-1000B-1BER, MTG-960DE-2VER, GWG-1000-1AER, GX-56-1AER, GW-6900A-9ER, GW-7900RD-4ER, GW-4000-1A3ER, GW-M5610BC, DW-003H-4T, PRW-3500-1JF, G-7800-1ER, GW-7900-1ER, SPF-60D-7AVER, GW-9300CM-1ER, OC-108D-1A, GST-W100D-1A4ER, GDF-100-4ER, GW-A1000, GXW-56-1BER, GW-3000M-4AER, GW-A1100R-4AER,  GX-56-4ER, GX-56GB-1ER, GWF-D1000-1ER, GWN-1000-2A, GD-X6900-1ER, GW-9400-DCJ, GD-X6930E-9ER, GPW-1000GB-1AER, GW-A1100-1A3ER, GB-6900B-1ER, GW-9200-1E, GWF-D1000B-1ER, GD-400-4ER, GD-X6900SP-1, GWX-8900C-3ER, GD-X6900SP-1JF, GD-X6900 SUPRA, MTG-S1000BD-5AER, GD-X6900FB-8, GW-M5610-1ER, MTG-G1000D-1A2ER, GWF-1000-1C, GWN-Q1000-1AER, GF-8250CM-2ER, GX-56BB-1DR, GA-100ST-2AER, GWX-8900B-7ER, GAW-100-1AER, MTG-S1000D-1AER, GPW-1000-4AER, GPW-2000-1AER, GPW-1000-1BER, GD-X6900CS-7CR, MTG-S1000D-1A4ER, GW-6900BC-1JF., GPW-1000TBS-1AER, MTG-S1000BD-1AER, MTG-S1000V-1AER, GD-X6900MH, GR-B100-1A3ER, GPR-B1000-1ER.

Instagram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.