Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jash

Skusiłem się po raz drugi...

o.9389.jpg

Na chłodniejsze dni, w tej cenie zapach bezkonkurencyjny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu doszly długo wyczekiwane Hermesy, i... dałem je

tacie :) Co trzeba im oddać, to to, że faktycznie są typowo męskie, ale jednak to nie jest to, czego szukałem. Natomiast zamówiłem kolejną butelke bleu de Chanel, bardzo się polubiliśmy :)

dla mnie to jest super zapach od czasu do czasu... tak jak piszesz..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj sobie sprawiłem D&G The One Sport :

 

post-27475-0-39654500-1384190599.jpg

 

Naprawde bardzo fajny zapach, przypadł mi do gustu :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

używałem mnóstwo perfum, od jakiegoś czasu używam tylko Thierry Mugler A Men, mistrz świata dla mnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A których perfum używaliście najdłużej ? Ja chyba nieśmiertelnych szarych Hugo Bossów, a poźniej Chanel Platinum Egoiste, byłem od nich uzależniony :D Zwłaszcza od tej starszej serii.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba od ponad piętnastu lat używam ciągle szarego, klasycznego Jil Sandera. Co jakiś czas próbuje dokonać zmiany ale nic tego nie wychodzi. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 15 lat używam granatowego Dolce Gabbana i niedawno dowiedziałem się że zaprzestali je produkować, jedynie wysprzedają z magazynów :(

 

ale Carlito natchnął nadzieją na przyszłość :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od ok 10 lat używam Hugo Boss Baldessarini. Jak dla mnie mistrz. Uzywam zazwyczaj wieczorowo.

 

Tapnięte z SGS3

 

Edytowane przez Diego04

"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja najdluzej uzywałem Jordan By michael (ten blekitny) .. szary Hugo na 2 miejscu. 


  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też chyba najdłużej szarego bossa używałem, później kenzo homme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

używałem mnóstwo perfum, od jakiegoś czasu używam tylko Thierry Mugler A Men, mistrz świata dla mnie :)

 

Ale chyba nie latem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio nabyłem YSL Live Jazz. Zapach chodził za mną od kilku lat. Teraz myślę o Kouros'ie. Parę lat temu też mi się podobał, ale chciałbym się upewnić - niestety, chyba jest to niemożliwe, bo popularne perfumerie nie mają go w sprzedaży.

post-35535-0-03121300-1384641605_thumb.jpg


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

popularne perfumerie nie mają go w sprzedaży.

 

Witam,

tak, to bardzo ciekawe (jakieś embargo :) ), bo inne produkty YSL są ogólnie dostępne.

Pzdr.

 

P.S. Coś ostatnio zmienili - w buteleczce nie ma elementów metalowych, mam nadzieję, że zapachu nie popsuli.


 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P.S. Coś ostatnio zmienili - w buteleczce nie ma elementów metalowych, mam nadzieję, że zapachu nie popsuli.

 

Też mnie zdziwiło, że są dwie wersje opakowania i (nie wiem czy słusznie) doszedłem do wniosku, że to bez metalowych elementów to tester.


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ja obecnie posiadam kilkanaście próbek, odlewek zakupionych w sieci.

 

Amouage - Epic Men

Lubin - Le Vetiver

L’ARTISAN PARFUMEUR Piment Brûlant

Z czasem zakupię kilka innych odlewek z tych firm. Jak dla mnie to orginalne pachnidła :)

 

Z Caroliny Herrery po testach 212 vipa, sexy itd....kupiłem,  Chic for Men dla mnie świetny zapach i  Yves Saint Laurent Opium.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ja obecnie posiadam kilkanaście próbek, odlewek zakupionych w sieci.

 

Amouage - Epic Men

Lubin - Le Vetiver

L’ARTISAN PARFUMEUR Piment Brûlant

Z czasem zakupię kilka innych odlewek z tych firm. Jak dla mnie to orginalne pachnidła :)

 

Z Caroliny Herrery po testach 212 vipa, sexy itd....kupiłem,  Chic for Men dla mnie świetny zapach i  Yves Saint Laurent Opium.

 

 

Z Amouage mam XXV- moc ma niezłą, ale lubię go tylko mroźną zimą.

Lublin- Idole ogrzewa fajnym rumem.

L'aristan- Tea for two- super herbata.

YSL- Opium był dla mnie ciut za intensywny, ale mam M7, Body Kouros, L'home, la nuit.  Chyba najbardziej lubię L'Homa, Body Kouros ma swój urok. M7 tak średnio.

 

 

Ja natomiast czaje się na Chic'a też :) lub CH Men...

 

Ch Men, mój faworyt. Do pracy. Świetny zapach, jeden z najlepszych ze starych mainstreamów.

W podobnym stylu jest Michael Kors, poprawny ale to już nie te same wysokie loty. 

Sprawdź jeszcze Guerlain l'instant- masz dwie wersje edp i edt, ciut inaczej pachną.

 

Jak szukasz CH Men to oprócz allegro bywa w dobrych cenach w Rossmannie.

Sprawdź jeszcze budżetowego Zirh Ikon.

Nawiązuje do niezapomnianego Gucci Envy (flakon "zamurowałem" w szafce), a kosztuje chyba 70zł.

Edytowane przez Remy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Remy za jakieś typy :) pewnie sprawdzę :) W Rossmannie mówisz... zajrzę ;)

 

Zirh niuchnąłem przelotnie zrobię to ponownie :)

 

Ogólnie ciekawe propozycję, które chętnie sprawdzę, bo akurat skończył się 212 VIP ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robił ktoś może zakupy w iperfumy_pl?


AT vs. PO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja, ze dwa lata temu. Odbierałem osobiście.

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koleżanka kupuje tam i nie ma zastrzeżeń.

 

Tapnięte z SGS3

 

 


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja miałem/mam wątpliwości co do jakości sprzedawanych tam perfum.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu? Podejrzewasz, że są nie oryginalne? U mnie w tym roku mikołaj miał dawać prezenty - perfumy i pomyślałem, że mogę to wszystko kupić trochę taniej, ale przysłowie, że chytry dwa razy traci, ciągle dźwięczy mi w głowie..


AT vs. PO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.