Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

Któregoś dnia, odwiedziłem perfumerię Quality. Czułem się, jakbym był w zupełnie innym świecie. Miałem zaledwie chwilę, ale udało mi się powąchać kilka zapachów. Najbardziej do gustu przypadł mi Menard Authent. Dostałem próbkę, myślę, że zapach kupię. Muszę znaleźć wolną chwilę i przetestować jeszcze Amouage. Coś czuję, że zakupy w innych perfumeriach będą bardzo rzadkie.


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Któregoś dnia, odwiedziłem perfumerię Quality. Czułem się, jakbym był w zupełnie innym świecie. Miałem zaledwie chwilę, ale udało mi się powąchać kilka zapachów. Najbardziej do gustu przypadł mi Menard Authent. Dostałem próbkę, myślę, że zapach kupię. Muszę znaleźć wolną chwilę i przetestować jeszcze Amouage. Coś czuję, że zakupy w innych perfumeriach będą bardzo rzadkie.

 

Stary, jak zaczniesz z niszą to wpadniesz po uszy, ja już od dawna nie robię zakupów, w Daglasach i innych Syforach, co ja Ci będę zresztą pisał posmakujesz, to sam ocenisz.

Koniecznie przetestuj "Amłaże", głownie Epic, Jubilation i Interlude, doskonałe zapachy, stworzone z najwyższej jakości składników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapachy są świetne, ceny są sporo wyższe aniżeli w syforze ale wydaje mi się, że warto. Niejednokrotnie było tak, że w perfumerii byłem i nawet 10 minut i żadna pani do mnie nie podeszła, zresztą nawet ich wiedza nie jest zbyt duża. Gdy szedłem w stronę perfumerii już wyczuwalny był piękny zapach. Wszedłem i już powitała mnie sympatyczna sprzedawczyni, co kilka sekund czułem kolejny zapach, jeden ładniejszy od drugiego :). Muszę się przejechać na spokojnie, bez pośpiechu bo mając zaledwie kilka minut to co ja mogę zawojować? ;)


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj po raz kolejny spryskałem się YSL kouros.Pierwsze spotkanie z tym zapachem było odpychające,teraz po kilkunastu próbach ten zapach jest coraz piękniejszy.Może sie skuszę na flakonik.

 

Witam,

a jednak  :)  ... a co z Żoną ? :D

Pzdr.

 

P.S. Mówimy o tym ? - ten zapach ma moc, na rynku od ponad 30 lat.

 

M140232K.jpg?1361818626


 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odważny jesteś.

 

Witam,

czy jest jakieś zagrożenie ? ;) ,czy tylko pamiętasz deklarację partnerki Kolegi colector.

Pzdr.


 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio, podczas zakupów, postanowiłem sprawić sobie kilka nowych zapachów:

 

Guerlain Vetiver, o którym wspomniał kolega stronę wcześniej - moim zdaniem nie jest to typowa wetiwera (z która mi osobiście kojarzy się Coeur de Vetiver Sacre), mocno wyczuwalne nuty tytoniowe, lemonkowe, bardzo słodki zapach. Oryginalny, choć nieco nużący, z pewnością przed zakupem trzeba 'sprawdzić na sobie'.

 

31CZAMEjz3L.jpg

 

Jean Paul Gaultier Tension & Viril, czyli zapach Le Male, w pięknym opakowaniu (niczym nie różni się od klasycznej wersji Le Male)

Dla mnie pełna klasyka, słodki zapach, bez wyraźnej nuty przewodniej, świetna mieszanka bergamotki, lawendy i cynamonu, długo utrzymuje sie na skórze, polecam w ciemno :)

Jean-Paul-Gaultier-Le-Male-Silver-My-Ski

 

 

Lanvin L'Homme, świeży, ciekawy zapach, dość neutralny, fajny na wiosenną pogodę, średnia trwałość, ale biorąc pod uwagę na prawdę niską cenę można śmiało polecić (kupiony w Superpharm, 100ml - przeceniony na 99pln).

 

lanvin_l_homme_m.JPG

 

 

Issey Miyake L'eau Bleue D'issey

 

Po prostu nie wiem jak ocenić ten zapach, na mnie rewelacyjna trwałość, wyjątkowy zapach, nie potrafię przyrównać tej nuty do niczego, co wcześniej używałem, bardzo polecam wypróbować ! Spokojny, zrównoważony, zmysłowy - coś czego dawno nie znalazłem w stosunkowo 'słodkim' zapachu.

 

o.7407.jpg

 

 

 

Davidoff Champion, staram się unikać perfum produkowanych przez COTY, jednak po 'mocnych reklamach w telewizji' oraz  po wypróbowaniu zdecydowałem się dać szansę temu zapachowi. Start cytrusowy, później przechodzi w korzenno/drzewny, kolejny typowo świeży zapach (innych, z małymi wyjątkami nie toleruję), jednak nieco różniący się od typowego 'cytrusa', gdyż po pewnym czasie na skórze, nabiera nieco innego, bardziej 'eleganckiego' charakteru. Miłe zaskoczenie. 

pol_pl_Davidoff-Champion-perfumy-meskie-

Edytowane przez lukasz91rze

"Ten wie, tamten wie tylko ja nie wiem

Może coś przeoczyłem a może nie znam sam siebie"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

a jednak  :)  ... a co z Żoną ? :D

Pzdr.

 

P.S. Mówimy o tym ? - ten zapach ma moc, na rynku od ponad 30 lat.

 

M140232K.jpg?1361818626

tak to ten,najdłużej utrzymuje mi się na ciele- prawie 12 godzin,a na ubraniach ponad tydzień.Kobieta mówi stanowcze nie!Pogrzebowy zapach wg niej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tych którzy lubią korzenne, ciepłe zapachy polecam Spicebomb . Fajny i trwały zapach. w 100% męski

Ano prawda, rowniez polecam :)

Bardzo oryginalny zapach, szczegolnie sie sprawdzi w chlodniejsze dni.


Adrian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gorąco polecam ...

Tom_Ford-Tom_Ford_Noir.jpg

"Głównymi nutami są tu wanilia, bursztyn, paczula, drzewo sandałowe i piżmo ... "


Dowcip jest bronią, ale nie należy karać za nielegalne posiadanie dowcipu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Toma Forda to mi osobiście tylko Tobacco Vanille się podoba, ten Noir tak średnio.


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Toma Forda to mi osobiście tylko Tobacco Vanille się podoba, ten Noir tak średnio.

Tak, to prawda,TV od Forda jest zjawiskowy, ciekawy jest jeszcze Oud Wood, też z prywatnej kolekcji, ale TV to inna liga, to imo jeden z ciekawszych zapachów w ogóle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj niestety nie na moją kieszeń zapachy Patom ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś opinie o perfumach John Varvatos... szczególnie Artisan, Black Artisan i Platinum ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Perfumki z internetu prosto z Turcji :P :P :P


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano prawda, rowniez polecam :)

Bardzo oryginalny zapach, szczegolnie sie sprawdzi w chlodniejsze dni.

Zapach świetny ale czy oryginalny to bym sie kłócił :)

Moim zdaniem mocno czerpie z One Million

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio powróciłem do mojego ulubionego zapachu sprzed kilkunastu lat - Cerutti Image.

 

Ponadto postanowiłem spróbować tradycyjnych polskich zapachów i zaopatrzyłem się najpierw w Przemysławkę (produkowana od ok. 1925r.), następnie Derby i Consul (płyn po goleniu i woda kolońska - świetnie się sprawdza po goleniu maszynką na żyletki "z epoki") i muszę powiedzieć, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczony, zwłaszcza Consulem (wprowadzonym do sprzedaży w 1973 roku) - nawet w pracy kobitki pytały się, czym tak ładnie pachnę :)

post-35535-0-32159300-1378837813.jpg

post-35535-0-91736200-1378838204_thumb.jpg

post-35535-0-15192100-1378838214.jpg

post-35535-0-15572400-1378838223.jpg


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapach świetny ale czy oryginalny to bym sie kłócił :)

Moim zdaniem mocno czerpie z One Million

Czy my na pewno o tym samym piszemy? :)

Spicebomb czerpie z PR One Million??


Adrian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy my na pewno o tym samym piszemy? :)

Spicebomb czerpie z PR One Million??

Jeśli piszesz o Wiktor & Rolf Spicebomb to tak moim zdaniem te zapachy są bardzo podobne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli piszesz o Wiktor & Rolf Spicebomb to tak moim zdaniem te zapachy są bardzo podobne.

:

 

Spicebomb przy One Million wypada blado, moim zdaniem również 'baza' jest podobna, ale znacznie mniej wyraźna. Ogólnie napisałbym, że to mniej udany klon Paco Rabbane w podobnej cenie.

 

Za to trzeba oddać, że damski Flowerbomb jest świetny :)


"Ten wie, tamten wie tylko ja nie wiem

Może coś przeoczyłem a może nie znam sam siebie"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zdecydowałem się na klasyka ;)

 

5o9n.jpg
Walter_87 gdzie można dostać te polskie produkty? ;)
Edytowane przez Czino

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:

 

Spicebomb przy One Million wypada blado, moim zdaniem również 'baza' jest podobna, ale znacznie mniej wyraźna. Ogólnie napisałbym, że to mniej udany klon Paco Rabbane w podobnej cenie.

 

Za to trzeba oddać, że damski Flowerbomb jest świetny :)

 

 

Nie no chłopaki...  :D

To, że w obu czuć cynamon, czy ewentualnie jeszcze jedno podobieństwo to nie znaczy, że ktoś tu kogoś podrabia czy klonuje. To nie ta liga  ^_^

To tak jakby mówić, że pierre cardin podrobił hugo bossa bo w sukience użyli pomarańczowych akcentów tj. w HB.

To co łączy oba zapachy to nie wielce wyszukane i opatentowane ekstrakty tylko popularny cynamon  B)  (ta nuta - jak zdecydowana większość w perfumerii - też występuje w różnych wersjach).


Adrian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.