Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś tak. Dziwny, ale ciekawy. 

 

 

DSC_0405.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może się komuś przyda :) 



comment_1601558695ONS5QF2cGS1u9JX31inGuC.jpg

Edytowane przez Masu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dior Homme 2011, Bentley Absolute, Banana Republic Oud Mosaic, Gucci Guilty Absolute, Valentino Uomo Acqua, Lalique ENALE i kilka flakonów oraz odlewek (Amouage, Lutens, Creed i inne) do oddania za przelewek. Ktoś coś? PW :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łukaszu pozbywasz się GGA? Boga w sercu nie masz😁😁😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze sprawdzić piwnice i tez sprawdzić co mogę sprzedawać bo mam tego od chu....steczki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem sprawdzanie próbek ze sporej paczuszki od Missali. Na początek poszedł MONTALE Sensual Instinct.

 

Muszę powiedzieć, że niezły zapach - ale prawdziwie niezła była trwałość, a jeszcze bardziej niezła reakcja znajomych pań: dawno nie usłyszałem tylu komplementów jednego dnia. ;)

 

https://www.perfumeriaquality.pl/produkt/?product=montale-sensual-instinct-edp-100ml


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, loco50 napisał:

Łukaszu pozbywasz się GGA? Boga w sercu nie masz😁😁😁

Boga w sercu i piniendzy na koncie. :lol: Cóż... Nowe nabytki trzeba jakoś finansować, ale zapewniam, że cel jest szczytny i wcale nie mniej męski. 😁 A może uda się kapkę tego GGA uszczknąć przed wysyłką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No obowiązkowo trzeba siodłem pachnieć 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co, a co? Pochwal sie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero zamówione, to nie ma się czym chwalić. Ale lecą do mnie Amouage Epic i Beaufort London Iron Duke.

 

Amouage jak to Amouage, wiadomo. Jakoś się wstrzymywałem z poznaniem tego zapachu, ale jak już powąchałem, to w sumie od razu fajnie zagrało, a i żona pochwaliła. Może bez jakichś porażających fajerwerków, ale obecnie mam jazdę na skórzaki.

 

Natomiast ten Beaufort kompletnie wytarł mną podłogę. :D Dostałem próbkę w jakiejś perfumerii i gdy tylko powąchałem, wiedziałem, że mój ci on. Zapach czarny i intrygujący, proch strzelniczy (niby, ale jestem w stanie w to uwierzyć), alkohol i zwierzęca skóra. W nutach jeszcze tytoń, ale jakiś skryty, bo średnio go wyłapuję. Niektórzy twierdzą, że Iron Duke pachnie wyczesanym koniem, który przy siodle ma świeżo przestrzelone pistolety. :D

 

A co do GGA, to parę mylylytrów udało się zachować. Nasz pewien forumowy kolega był bardzo uprzejmy przy zakupie. ;)

Edytowane przez brz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbkę epica mam. Jakoś nie zagadał do mnie. A ten Duke to skąd? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A do mnie nawet nawet. Z jakiegoś powodu czuję w nim nieco Bottega Veneta (skóra z iglakami) i echa nielubianego Memoir, które tu mi akurat pasują. Nie ma na razie euforii, ale liczę, że romans będzie rozwojowy. ;)

 

Poza tym, jak baba mówi „oooo, dobry”, to się nie dyskutuje. 🤷‍♂️

 

A Beaufort to już nisza nisza, więc trzeba korzystać z „normalnej” dystrybucji typu Galilu czy Lulua.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak myślałem, bo znalazłem na tych stronach w necie. I spróbuję odkopać bo gdzieś jest ta próbka epica i jeszcze raz niuchnę. Ciekawe jak każdy inaczej czuje. Mam Bottegi dwie, w tym jedną od Ciebie 😁 i jakoś nie kojarzę podobieństwa, ale zobaczę jeszcze raz.Mam też Memoir, który z kolei uważam, że jest super w odróżnieniu od "kultowego" Interlude. Ten mnie dusi😁, podobnie jak Beach Hut, myślałem, że skórę będę darł pumeksem. Nie wiem co mnie tak w nim drażniło. 

Edytowane przez loco50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TF Noir Athracite, w ciemno sie czaje kupic. Ktos to moze porownac do jakiegos pospolitego zapachu?

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kosma, poniuchaj gdzieś. Ja chyba w D sprawdziłem. Mocno specyficzny, na dzień dobry popielnica pełna petów. Mnie zniechęcił. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na wsi nie ma takiego sklepu, w necie pozytywne recenzje. Kumpel z pracy kupil na powrocie z roboty teraz i pisal, ze petarda. Prosze nie smiac ale podobny w jego relacji do złotego adidasa, uwielbiam ten zapach. Mocny, korzenny, przyprawy, ma swoj charakter. Za te grosze petarda.

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba go sprawdzałem w D. i mi też się nie podobał, ale nie mam pewności. Tak czy inaczej opinie są mocno skrajne, jeśli dobrze kojarzę.

 

Jeśli kolega ma, to niech Ci przyniesie. W ciemno raczej bym go nie kupował.

Edytowane przez brz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś tak 

 

 

DSC_0425.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się kojarzy z OR Masculin Bourjois.

Z ubiegłego wieku oczywiście😳

Dotyczy TF Noir Anthracite.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chyba go sprawdzałem w D. i mi też się nie podobał, ale nie mam pewności. Tak czy inaczej opinie są mocno skrajne, jeśli dobrze kojarzę.
 
Jeśli kolega ma, to niech Ci przyniesie. W ciemno raczej bym go nie kupował.
No nie przyniesie, mieszka 400km ode mnie :)

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pracujemy na jednym statku, kupil sobie na lotnisku.

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.