Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Guest JUSUP

Perfumy

Recommended Posts

Tak, to rzekomo bardzo podobna kompozycja. Autor ten sam. Historia szemrana. Następny w kolejce jest podobno Paapyrus Oud 71 od Parle Moi de Parfum.

U mnie dziś opary gorzały i piwa oraz stany lękowe. 🥳

Do czego porównałbyś tego brudnego angola? Widzę, że dość często używasz, a kiedyś zatanwiałem się nad szarpnięciem pewnego używanego flakonu. ;)

Łukaszu, słodko przyprawowy. Męski, ale dość słaba trwałość i chyba bliskoskórny. 

Wczoraj było męskie granie😁

Taaa, z przerzutami, bo właśnie przy kieliszku siedzę. ;)

Co do JC, to zdaje się, że chyba te opinie o mizernych parametrach mnie ostatecznie odstraszyły. To taki klimat Benka Intense?

Wąchałem dziś Encre Noire i... Matko Boska cóż to za dziwny zapach! Najpierw coś jakby wypalona trawa, dym z ogniska, ziemniaki z popiołu, potem wilgotna piwnica, ciemny las, wnętrze starego kościoła, kadzidła, mrok, mrok i jeszcze raz mrok. Niezwykły, przejmujący zapach. Doskonale nadaje się na grzyby, albo do trumny, no i chyba już nigdzie indziej.

Ale ten zapach mi się podoba! Przywołuje wspomnienia z dzieciństwa, gdy ze spodniami umazanymi trawą i ziemią, biegalem z kumplami po lasach. Chętnie sobie czasem ten zapach powącham, ale raczej nie chcę nim pachnieć...

Mam dokładnie takie same odczucia , gdy wącham EN moja wyobraźnia odrazu pokazuje mi obraz średniowiecznego wiezienia w mokrych ciemnych lochach 🙂

Uniwersalny, całoroczny zapach do 200 zł:

Acqua di Gio Profumo
Dior Sauvage
Dolce & Gabbana Pour Homme
Montblanc Explorer
Tom Ford For Men
YSL Opium - no może oprócz lata

Gdybym miał wybrać jeden z powyższych to byłby to $$ Gabbana ale myślę, że Sauvage też dobrze by się wkomponował między Twoje EN i L'Instant.

Baldessarini Concentrate
Lalique Hommage L'Homme
Mugler Cologne
Acqua di Parma Colonia Pura

Czy polecacie sklep stylemania.pl ? Moja sobie upatrzyła tam jakieś perfumy w dobrej cenie a ja nie znam tego

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ja nie kojarzę tej stronki. A o jakie perfumy chodzi, że tak spytam z ciekawości? Sprawdź sobie w tych porównywarkach cen, są tam tylko sprawdzone sklepy.

Perfumehub.pl
Perfumomaniak.pl

Ja dostałem na ostatnie urodziny Burberry London - jak ktoś lubi ciężkie, męskie zapachy to polecam - ideolo na zimę - do swetra, choinki i szklanki whiskey.

Ja nie kojarzę tej stronki. A o jakie perfumy chodzi, że tak spytam z ciekawości? Sprawdź sobie w tych porównywarkach cen, są tam tylko sprawdzone sklepy.

Perfumehub.pl
Perfumomaniak.pl

Chodzi o Mancera Black Vanilla.

I kolejna próbka: EIGHT&BOB "Original".

EIGHT & BOB został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Albert Fouquet.
Nutami głowy są imbir, kardamon, cytryna i bergamotka; nutami serca są cedr, orzech laskowy, labdanum i drzewo gwajakowe;
nutami bazy są paczula, drzewo sandałowe, ambra i wanilia.

https://fimgs.net/mdimg/perfume/375x500.16295.jpg

Subiektywnie: jakiś taki galeriowo-douglasowy przeciętniak jakich wiele. Zupełnie nie rozumiem wcale nie tak nielicznych zachwytów - dla mnie wali chemią z Rossmanna. Trwałość i projekcja większa niż byśmy chcieli. ;)

WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

Czy polecacie sklep stylemania.pl ? Moja sobie upatrzyła tam jakieś perfumy w dobrej cenie a ja nie znam tego

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Stylemania jest ok. Na allegro tez mają konto

Napiszcie mi proszę co myślicie o perfumach 1 Milion i 1 Milion Prive. Coraz bardziej mi się zaczynają podobać...

Mogę potwierdzić, że wybór Łukasza jest bardzo przyjemny, blisko tematu. Szwagier złapał się na GIT'a, jak na kiść bananów (Łukasz ), chce na spółkę kupować, więc jak coś, to jestem zainteresowany jakimś używanym flakonem albo odlewkami

21 godzin temu, brz napisał:

Creed Green Irish Tweed

Ja osobiście wolę Aventus :)

Krystian "KriSu"

Bardzo mnie to cieszy, ale nie o konkurs popularności tu chodziło. :)