Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

Do Jana Miodka nie potrzebuje kontaktu. Znamy się ;)

Mam tę przyjemność.

Nie chciałem Cię urazić i nie wiem po co te osobiste wycieczki od razu. Nos to mam nawet dość mały, ale Twoje ego łatwo nadwyrężyć ;)

Po prostu po wpisaniu tego słowa w Google wyświetla się dokładnie to co napisałeś z wyjaśnieniem że to ewidentnie nieprawidłowa forma. I tyle. Peace.

Edytowane przez Adi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Nie chciałem Cię urazić

Kłamać to Ty nie umiesz Adrian, a forma nie jest "ewidentnie" nieprawidłowa. Zadzwoń do Pana Profesora. Peace.

 

Wróćmy do meritum.

Czy ktoś z kolegów używał zapachów Jimmy Choo? Chodzi mi o trwałość.

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość GCE

Kłamać to Ty nie umiesz Adrian, a forma nie jest "ewidentnie" nieprawidłowa. Zadzwoń do Pana Profesora. Peace.

 

Wróćmy do meritum.

Czy ktoś z kolegów używał zapachów Jimmy Choo? Chodzi mi o trwałość.

 

Podłączam się do pytania. Jacek próbowałeś Lalique EN Sport...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Próbowałem Sport i Extreme, ale nie podobają mi się tak, jak zwykła wersja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze staram się nie urazić ludzi, których darzę sympatią. A Ciebie darzę :)

 

A w temacie - zamawiając coś z kosmetyków dla żony - jakoś dokliknął mi się do zamówienia CK Eternity. 

Edytowane przez Adi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Fajny zapach, kiedyś często kupowałem. Teraz cenę mają tak dobrą, że szkoda nie kupić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio dopadlem na wyprzedaży w TK'M Pecksniff's Cedar za grosze i szczerze mówiąc całkiem całkiem. Trochę lżejszy Lalique Hommage, przynajmniej tak mi się kojarzy zwłaszcza początkowo. Trwałość też ok. Jak na to, że koszt to niecałe 50pln za 100ml to naprawdę ok. Zwłaszcza na teraz:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Święta tuż tuż, więc przymierzam się do zakupu dobrego pachnidła. Wybor chyba padnie na cartier santos albo tom ford noir. Panowie lubicie santosa?

Szczerze mówiąc, po ostatnim flakonie "unowocześnionego" Santosa chyba już nigdy nie sięgnę po ten produkt.  :(

Święta tuż tuż, więc przymierzam się do zakupu dobrego pachnidła. Wybor chyba padnie na cartier santos albo tom ford noir. Panowie lubicie santosa?

Szczerze mówiąc, po ostatnim flakonie "unowocześnionego" Santosa chyba już nigdy nie sięgnę po ten produkt.  :(


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie używam Amouage opus VI najlepszy moim zdaniem z opusów, nawet przed legendarną IV. Zapach kojarzy mi się z gumą balonową. Odnośnie jakości perfum z perfumerii wysyłkowych,to często jest zauważalna zdaniem moim i mojej dziewczyny, różnica w jakości na niekorzyść. Niby opakowanie oryginalne, ale zapach zdecydowanie mniej trwały.

Podejrzewam, że gorsza jakość wynika stąd, że są to wieloletnie, przegrzane halogenami "leżaki" wycofane ze stacjonarnych perfumerii. Perfumy z reguły kupuję za granicą, żeby uniknąć rozczarowania jakością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie używam Amouage opus VI najlepszy moim zdaniem z opusów, nawet przed legendarną IV. Zapach kojarzy mi się z gumą balonową. Odnośnie jakości perfum z perfumerii wysyłkowych,to często jest zauważalna zdaniem moim i mojej dziewczyny, różnica w jakości na niekorzyść. Niby opakowanie oryginalne, ale zapach zdecydowanie mniej trwały.

Podejrzewam, że gorsza jakość wynika stąd, że są to wieloletnie, przegrzane halogenami "leżaki" wycofane ze stacjonarnych perfumerii. Perfumy z reguły kupuję za granicą, żeby uniknąć rozczarowania jakością.

 

Ciekawostka - bo ilośc opakowań w sieciowych sklepach jest tak ogromna, że perfumerie stacjonarne powinny być po 3 w każdej gminie i każde opakowanie powinno stać pod halogenem - bo inaczej skąd ich tyle miało by być w sieciowych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To taka moja luźna hipoteza. Czasami jak w perfumerii weźmie się opakowanie perfum - to jest aż gorące od nagrzanego halogenu. To na pewno dobrze im nie służy.

Ale jak wyjaśnić, często występującą słabą jakość perfum z perfumerii internetowych ?

W swojej opinii na temat często występującej niższej jakości nie jestem odosobniony - wystarczy poczytać opinie klientów, którzy kupowali kosmetyki w perfumeriach internetowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Ja kupuję w iperfumy i zawsze, wszystko jest OK. Ostatnio kupiłem żonie jakiegoś Bossa w stacjonarce i twierdzi, że podróba bo krótko pachną, a to był w miarę nowy zapach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ja po dokonaniu wielu zakupów, po ostatnich kilku i przeczytaniu opinii w sieci, już w iperfumy nie kupuję :).

Pzdr.


 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie rozczarowałem się zakupami w perfumeriach stacjonarnych, natomiast naciołem się na zakupach w znanej krajowej perfumerii internetowej. Lalique equus - zapach był "rozcieńczony" krótko się trzymał. YSL opium - obca syntetyczna, "plastikowa" nuta, w perfumach pływające mikrodrobiny widoczne pod światłem.

Więcej razy już nie ryzykowałem - szkoda pieniędzy.

Moja dziewczyna kupowała kilkukrotnie w znanej perfumerii internetowej, z połowy zakupów jest zadowolona, z połowy nie. Suma sumarum wolę zapłacić 2x tyle i mieć pewność, że to co kupuję jest ok. O ile kupując dla siebie można zaryzykować, kupując komuś prezent, w razie niepowodzenia, można się skompromitować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

 i przeczytaniu opinii w sieci, już w iperfumy nie kupuję :).

Pzdr.

 

 

Ja już nie czytam opinii, bo zwariować można, ale z ciekawości co takiego negatywnego przesądziło o rezygnacji?

Ja mam od nich kolejny flakon Lalique, trzymają13-14 godzin, zapach ten sam co w Douglasie, bo tam też raz kupiłem, ale że nie jestem specjalnie fanem perfum, wolałem tym razem wydać 102zł zamiast 350zł. W Empiku kosztują podobnie co iperfumy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że mamy podobny gust, o jakim Lalique piszesz ?

Lalique equus, który ja kupiłem w znanej krajowej perfumerii internetowej,  trzymał się 3-4 godziny i nie miał tak intensywnego, przestrzennego zapachu jak ten kupiony w sklepie stacjonarnym.

Ja mam od nich kolejny flakon Lalique, trzymają13-14 godzin, zapach ten sam co w Douglasie,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) co takiego negatywnego przesądziło o rezygnacji?

 

 

Chyba już o tym pisałem ... chodzi o małą trwałość zapachu > mi.in.  DKNY women EDP, Lalique Satine EDP i ...Lalique Encre Noire :).

BTW, np. Oud Touch F. Oliviera za ~65 zł. czuję cały dzień. Dostałem niedawno YSL Kouros ) też z iperfumy, nie otwierałem, bo mam jeszcze z UK z 2009r. - ciekawe czy będzie się bardzo różnił.

Pzdr.


 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że największa pułapką dla klientów znanej krajowej perfumerii internetowej, jest to, że to są perfumy jak najbardziej oryginalne. Jednak wiele z nich, z jakiegoś trudnego do określenia powodu, ma bardzo, ale to bardzo daleko do zapachu właściwego pierwowzorowi.

Nie chodzi o reformulację, czy subiektywne odczucie (przecież tego samego) zapachu. Zbyt wiele osób stwierdza, że coś jest nie tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

To ja z tym nie miałem u nich nigdy problemu. Wszystko co kupiłem u nich trzyma u mnie bardzo długo, no ale może to kwestia mojej skóry, nie wiem.

Perfumy kiedyś sprawdzałem u koleżanki, potwierdziła że OK. Znajomy zaopatruje się tam hurtowo, więc też OK. Wiem, że mają kilkuletnie leżaki z których wycinają kody, a to już nie OK. Trzeba sprawdzać. Ile ludzi, tyle opinii. Na perfuforum też większość opinii z tego co pamiętam pozytywnych. Ja tam nadal kupuję plus perfumeria.pl i kiedyś perfumesco.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To taka moja luźna hipoteza. Czasami jak w perfumerii weźmie się opakowanie perfum - to jest aż gorące od nagrzanego halogenu. To na pewno dobrze im nie służy.

Ale jak wyjaśnić, często występującą słabą jakość perfum z perfumerii internetowych ?

W swojej opinii na temat często występującej niższej jakości nie jestem odosobniony - wystarczy poczytać opinie klientów, którzy kupowali kosmetyki w perfumeriach internetowych.

za mało zapłacili to musi być gorsze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, że "musi", ale przyznam, że sam też miałem kilkakrotnie wątpliwości. Na przykład zamówiłem z E-Glamour po bardzo atrakcyjnej cenie tester L'Artisan "Tea For Two". Miałem ten zapach wcześniej dwukrotnie, po ZNACZNIE wyższej cenie (fakt) z Missali. I kompozycja niby ta sama, ale trwałość... cóż... raczej nie....  :rolleyes:


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Tester - słowo klucz. Wedle mitów i legend mocniejszy niż normalne perfumy ;) w praktyce, cholera wie gdzie i ile leżał. Ja testery omijam z daleka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.