Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Lincoln Six Echo

Użytkownik
 • Content Count

  15,489
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  100

Everything posted by Lincoln Six Echo

 1. Coś mu tam wyszło na jednym jajku w USG, a że lepiej ciachnąć niż czekać na ewentualne przerzuty (pewność zyskuje się i tak dopiero po zbadaniu histopatologicznym), to stracił co nieco na wadze.
 2. Szeryf na stare lata postanowił zostać psem transseksualnym.
 3. Ależ ja się niczego nie "czepiam". Po prostu użyłeś dość jednoznacznie identyfikowanego symbolu i tekstu. Co do samej nazwy już się wypowiadałem. Mnie bardziej podobała się poprzednia. Ale teraz jestem właśnie w trakcie rozmowy z posiadaczem MV, który na mojej grupie na FB wyraża, jakby to powiedzieć, "żal i rozczarowanie". Cóż, jako sprzedawca, a nie współwłaściciel marki, również wolałbym, żeby firma nie podejmowała decyzji mogących skutkować wkurwem części klientów, co z kolei może mieć dla mnie także skutki negatywne. Ale wpływu na to żadnego nie mam. Natomiast wrażenia estetyczne odnośnie nowej nazwy to jedno, a powielanie nieprawdziwych informacji o upadku/bankructwie firmy, itp., to już coś zupełnie innego. Dla klienta nie zmienia się, de facto, zbyt wiele. Wszelkie zobowiązania gwarancyjne pozostają w mocy. Właściciele są ci sami. Siedziba firmy ta sama. Nawet identyfikacja kolejnych serii modelowych się nie zmienia - jest już NEREIDE, za chwilę będą kolejne REDENTORE i ARSENALE. Padł w rozmowie na FB argument: "A kto je teraz od nas odkupi?" Nie wiem. Kupowanie zegarka z myślą o tym, kto kiedyś tam go odkupi od nas lub nie i za ile, to (to moja prywatna opinia), co najmniej poważne ograniczenie swojego spontanicznego i pełnego pasji podejścia do zegarków. Nie takie marki, jak MV ulegały i ulegają najróżnorodniejszym "fluktuacjom". Oczekiwanie dozgonnych gwarancji zachowywania wartości i rentownej zbywalności wobec mikrobrandu uważam za nieco "oryginalne". Nie tylko zresztą wobec mikro.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.