Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Lincoln Six Echo

Użytkownik
 • Content Count

  13,859
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  76

Everything posted by Lincoln Six Echo

 1. https://monochrome-watches.com/longines-spirit-green-dial-time-and-date-40mm-42mm-introducing-price/?fbclid=IwAR0DWOyKSkboOIweRhZEyJ40v6oLbHgNHY5V6qpPy7X6psidfZ8HwhX85OE
 2. https://monochrome-watches.com/longines-spirit-green-dial-time-and-date-40mm-42mm-introducing-price/?fbclid=IwAR0DWOyKSkboOIweRhZEyJ40v6oLbHgNHY5V6qpPy7X6psidfZ8HwhX85OE
 3. Jeden odważny się pokazał z Casio (brawo!) i nikt inny nic "nie teges"..?
 4. https://www.ablogtowatch.com/hands-on-bell-ross-br-01-cyber-skull-watch/
 5. Połowa forum to Narodowy Front Antyortograficzny, a Ty jeszcze próbujesz wypaczyć sens mema! Kreatorzy tegoż (no bo przecież nie zwykli tam "twórcy") musieli się tak strasznie podjarać tym, co wymyślili, że zapomnieli o "ojczyźnie-polszczyźnie".
 6. https://www.timeandwatches.com/2021/05/norqain-freedom-60-39mm-new-model.html
 7. No i tu się uwidacznia kolejna przewaga szarego. Jak dowalisz filtrów, to zrobisz z niego czarny - a z czarnego szarego już nie zrobisz tak przekonująco. Mówię Ci to szczerze i w całkowitej dyskrecji, bo (jak już wiesz z jednej z naszych rozmów w innym wątku) ja również jestem Jogi.
 8. Proponuję zegarek, który wprawdzie jest diverem, ale może również spełniać daleko bardziej uniwersalną funkcję - czyli właśnie EDC. Mikroregulacja bransolety, funkcja szybkiej zmiany bransolety (quick release spring bar), 300m wodoszczelności, ceramiczna wkładka bezela z matowaniem, szafir (rzecz jasna), grawerowany dekiel, świetny, sprawdzony mechanizm Miyota 9015. Chodzą słuchy, że forumowicze mogą go dostać w naprawdę atrakcyjnej cenie - tak ok. 5 stów poniżej Twojego budżetu. No i jest kilka opcji kolorystycznych. Dodatkowo - jest i wersja z tarczą wykonaną z fragmentów meteorytu Muonionalusta - również w Twoim budżecie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.