Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

ja bym nie dał 150zl ale 99zl dałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę wtórność - to cenowo i jakościowo nie do pobicia są zapachy od Zara ale macza w tym palce Antonio Puig - więc to zapewnia "spokój".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Na mojej skórze zapachy z Zary nie trzymają się kompletnie. Miałem ze trzy flaszki i kaszanka zupełna, potem żona sobie raz kupiła, bo mieli piękny damski zapach, ale przestawał pachnieć jak tylko opuścił atomizer i siadał na skórze :D

 

Natomiast wrócę jeszcze do tematu GROMa. Kupiłem drugi flakon i powiem wam, że trwałością nie ma nic wspólnego z pierwszym. Dno kompletne. Jak to możliwe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie istnieje taka mozliwosc, ze po prostu Twoj zmysl powonienia przyzwyczail sie juz do zapachu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 150zł jest cała masa ciekawszych zapachów...

Nikt tu nie płacił 150 za Groma .

ja bym nie dał 150zl ale 99zl dałem :)

Właśnie.

Na mojej skórze zapachy z Zary nie trzymają się kompletnie. Miałem ze trzy flaszki i kaszanka zupełna, potem żona sobie raz kupiła, bo mieli piękny damski zapach, ale przestawał pachnieć jak tylko opuścił atomizer i siadał na skórze :D

 

Natomiast wrócę jeszcze do tematu GROMa. Kupiłem drugi flakon i powiem wam, że trwałością nie ma nic wspólnego z pierwszym. Dno kompletne. Jak to możliwe?

Hmm ... Sklep , internet , kwestia przechowywania itd .

Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacek - może tk być, ale zapachy Zara słyną z ponadprzeciętnej trwałości. Te które miałem co najmniej dorównują na mnie takim kilerom jak Joop Homme, Chanel Egoiste, Kouros

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie bardzo się zdziwiłem, że wrzucony od niechcenia 20ml pojemnik perfum Zary utrzymuje się u mnie przez min. 9 godz. Nie spodziewałem się również, że sieciówka ubraniowa, która nie cieszy się specjalnie dobrą opinią, może jednocześnie wypuścić ciekawy zapach, który nie trąci chemią odświeżaczy do toalet.

Edytowane przez BellaUrsa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

A nie istnieje taka mozliwosc, ze po prostu Twoj zmysl powonienia przyzwyczail sie juz do zapachu?

 

To dlaczego jeden flakon czuję, a drugi nie? Żona twierdzi to samo, że jak użyję tych, które kupiłem jako pierwsze to po powrocie z pracy nadal je czuć, a te drugie nie.

 

Hmm ... Sklep , internet , kwestia przechowywania itd .

 

Oba flakony z tego samego sklepu stacjonarnego. Oba zafoliowane, oba z tej samej partii.

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I coś w tym musi być, kupiłem Groma i jestem mega niezadowolony, zapach jest fajny, ciekawy, ale po psiknięciu ulatnia się po 5 minutach. Stwierdza to oprócz mnie moja żona.

Jest to albo jawne oszustwo, ewentualnie nie umieją utrzymać tej samej jakości

Edytowane przez Maleno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dlaczego jeden flakon czuję, a drugi nie? Żona twierdzi to samo, że jak użyję tych, które kupiłem jako pierwsze to po powrocie z pracy nadal je czuć, a te drugie nie.

 

 

Oba flakony z tego samego sklepu stacjonarnego. Oba zafoliowane, oba z tej samej partii.

 

Pomylili ceny- te trwałe są po 150 a te nie za 99zł ;-)

A tak na serio poszedłbym do sklepu z reklamacją.

Edytowane przez Remy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomylili ceny- te trwałe są po 150 a te nie za 99zł ;-)

A tak na serio poszedłbym do sklepu z reklamacją.

 

Tylko w jaki sposob uzasadnic taka reklamacje? Ze jedne perfumy po pracy sa wyczuwalne, a drugie juz nie?;-) 

Podejrzewam, ze w takiej sytuacji tez zlozylbym reklamacje (bo co mi szkodzi), ale jednoczesnie bylbym zaskoczony w przypadku jej pozytywnego rozpatrzenia:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko w jaki sposob uzasadnic taka reklamacje? Ze jedne perfumy po pracy sa wyczuwalne, a drugie juz nie?;-) 

Podejrzewam, ze w takiej sytuacji tez zlozylbym reklamacje (bo co mi szkodzi), ale jednoczesnie bylbym zaskoczony w przypadku jej pozytywnego rozpatrzenia:-)

 

Ja bym przeszedł się do sklepu z posiadanym flakonem, psiknął sobie w tym samym czasie tym ze sklepu i swoim - np. na nadgarstek i sprawdził bo być może już ta próba pokaże różnicę.

 

W kwestii reklamacji napisałbym, że obecnie kupiony falkon odbiega od poprzedniego dość znacznie w zakresie trwałości.

Niech sobie sprawdzą, może ktoś zawinił,

 

Czasem tak może być przy drogich perfumach na bazie naturalnej np. Creed, ale tutaj ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Ni pokaże różnicy, bo bezpośrednio po aplikacji i później przez godzinę dwie jest dokładnie tak samo. Potem jakoś te drugie zanikają szybko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

No wiec zaryzykowalem 35zl i oto sa...

882622122dd86b468435a2c83cd705f2.jpg

Kupilem z ciekawosci bo ktos w innym miejscu polecil jako taki sam zapach jak Grom Prochnika a wiele tanszy.
No wiec tanszy jest to fakt, pachnie podobnie ale po 10 minutach to juz zupelnie inne zapachy. Zaraz po aplikacji jest identycznie ale z Avonu zalatuje tak alkoholem za az skreca nos.
Grom podoba mi sie zdecydowanie bardziej, a Avon...wiecej nie kupie bo jest w nim jakas nuta ktora mi przeszkadza. Poza tym zapach jest cieplejszy i slodszy niż Grom. Dodatkowo ledwo go czuc.



Wysłane z mojego LG-H960 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jash do Groma bardzo podobny jest Christopher Columbus

christopher-columbus-woda-toaletowa-100-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Ten Avon miał być taki sam :D chyba jednak podobne ominę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W podobnych klimatach ale jak dla mnie dużo subtelniejszy jest burberry london. Jak dla mnie numer jeden na zimę.

Edytowane przez ptaku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ marketingowy majstersztyk z tym polskim zapachem. Niedługo wszystko będziemy porównywać do niego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś porównanie Lalique EN a wersji Extreme? Kończy mi się flakon EN i nie wiem czy brać to co sprawdzone czy próbować Extreme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Ma. To zupełnie inny zapach. Mnie się kompletnie nie podoba. Przymierzałem się do niego w grudniu jak kończył mi się flakon LEN, skosztowałem w perfumerii wersji Extreme i po cały dniu męki z nim kupiłem sprawdzoną, zwykłą wersję.

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chciałem porównać w Duglasie ale dowiedziałem się, że wycofali EN czy wogóle Lalique. W takim razie zostanę pewnie przy zwykłej wersji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Pewnie się nie sprzedawały, ale nic dziwnego jak flaszka, która prawie wszędzie stoi za 110-130zł a u nich 459zł, a nie jest to jakaś tuza perfumiarska :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.