Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

Niedawno zacząłem używać Kalvin Klein Contradiction. Zapach całkiem fajny, ale niezbyt długotrwały.

Czasem od ojca pożyczę sobie Kenzo Homme. Muszę powiedzieć, że zapach całkiem ostry, ale fajny. Ich mocną stroną jest także to, że długo pachną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak najwięksi kilerzy otoczenia to zdecydowanie:

 

Joop! Homme ( wiśniowa butla)

Chanel Platinum Egoiste

Mugler A*Men

 

Przedawkowanie tych perfum grozi śmiercią otoczenia. Nie dosc że perfumy bardzo intensywne to jeszcze cholernie trwałe. nawet do tygodnia je czuć na ubraniach

 

Najdziwniejsze perfumy jakie wąchałem to:

 

Lolita Lempicka męskie. Anyżkowe, apteczne

Edytowane przez marcomartin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak najwięksi kilerzy otoczenia to zdecydowanie:

 

Joop! Homme ( wiśniowa butla)

Chanel Platinum Egoiste

Mugler A*Men

 

Przedawkowanie tych perfum grozi śmiercią otoczenia. Nie dosc że perfumy bardzo intensywne to jeszcze cholernie trwałe. nawet do tygodnia je czuć na ubraniach

 

 

 

 

 

...ale i tak blakną w obliczu YSL Kouros - to jest dopiero zabójca. Trwałość też masakryczna.

 

...z kolei Kouros ustępuje Annick Goutal Sables.


Lubię divery, nie lubię chronografów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FCUK duszące i namolne...szybko się nudzą.

 

No co Ty??!!! Wydmuchaj nos. Albo ty chyba swoje buty wąchałeś ;-)))

Rześki i lekki.


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...ale i tak blakną w obliczu YSL Kouros - to jest dopiero zabójca. Trwałość też masakryczna.

 

...z kolei Kouros ustępuje Annick Goutal Sables.

 

 

YSL Kouros (czarny ) i zdecydowanie przegrywa (pod względem samego zapachu jak i trwałości ) z chanel platinum egoiste który jest moim numero uno :o

Edytowane przez Glint

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

YSL Kouros (czarny ) i zdecydowanie przegrywa (pod względem samego zapachu jak i trwałości ) z chanel platinum egoiste który jest moim numero uno :rolleyes:

 

Kouros jest biały (flakon).


Lubię divery, nie lubię chronografów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FCUK duszące i namolne...szybko się nudzą.

 

Najbardziej poszukiwany zapach wszechczasów tochyba Chopard Heaven - ceny na aukcjach astronomiczne....zapach dawno nie produkowany ale wilu się nim zachwycało....niestety nigdy nie miałem okazji powąchać.

 

http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=370509268238

 

czy to ten EAU DE TOILETTE może bym sie skusił ale nie wiem jak pachnie

no chyba ze przyślą próbkę albo ktoś ma z forumowiczów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kouros jest biały (flakon).

 

Zgadza się. Jest jednak też czarny Body Kouros o którym pisałem :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi zapach wypieram w zależności od okazji : ysl opium, gucci pour homme, guerlain l'instant

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się. Jest jednak też czarny Body Kouros o którym pisałem :rolleyes:

 

A to zupełnie inny zapach! tongue.gif


Lubię divery, nie lubię chronografów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zarąbiście spodobały mi się Voyage d'Hermes. Polecam sobie niuchnąć :rolleyes: Co ciekawe, opisują je jako Unisex.

Na co dzień używam Tommiego Hilfigera "niebieskiego" - świeży zapach i długo trzyma, szarego Bossa, na wyjścia Dolce&Gabbana The One Gentleman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za polecenie. Kupiłem Amouage. Najbardziej przypadły mi do gustu Memoir, trochę cięższy Jubilaton XXV, który kojarzy mi się z Opium YSL. Kupiłem też z ciekawości Ciel. Ten zapach przypomina mi Platinum Egoiste Chanel. Wszystkie są świetne tylko te ceny... :rolleyes:

 

 

Mariusz jak oceniasz trwałość tych perfum?Przymierzam się do kupna czegoś z tej półki i chciałbym poznać opinię świeżego użytkownika który nie jest jeszcze do nich przyzwyczajony.Wszystkie moje dotychczasowe perfumy są trwałe, wyjątkowo nie lubię nawet najładniejszego zapachu który użyty rano już koło południa zupełnie się ulatnia.A tutaj cena jest 2 lub 3 razy wyższa niż standardowe perfumy typu Boss,Kenzo,CK itd.

 

Kupowałaś w Quality Missala czy gdzieś jeszcze w Wawie są dostępne?

Edytowane przez maxwell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz jak oceniasz trwałość tych perfum?Przymierzam się do kupna czegoś z tej półki i chciałbym poznać opinię świeżego użytkownika który nie jest jeszcze do nich przyzwyczajony.Wszystkie moje dotychczasowe perfumy są trwałe, wyjątkowo nie lubię nawet najładniejszego zapachu który użyty rano już koło południa zupełnie się ulatnia.A tutaj cena jest 2 lub 3 razy wyższa niż standardowe perfumy typu Boss,Kenzo,CK itd.

 

Kupowałaś w Quality Missala czy gdzieś jeszcze w Wawie są dostępne?

 

 

 

 

Odpowiem, Mariusz pewnie potwierdzi. Trwałość Amouage jest taka, że psikając rano, czuć będziesz nawet następnego dnia, jeśli porządnie się nie wymyjesz :rolleyes:

Ponoć Dia jest ciut słabszy od większości Amouage'y, natomist za najtrwalsze uchodzą Gold, XXV, Lyric i Epic.

 

Muszę się odnieść do "standardowych" perfum. Wymieniłeś Kenzo. Nie wiem, które modele masz na myśli, ale trwałość Kenzo Pour Homme jest rewelacyjna!

Z innymi modelami faktycznie kiepsko.

Edytowane przez tomekr89

Lubię divery, nie lubię chronografów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co Ty??!!! Wydmuchaj nos. Albo ty chyba swoje buty wąchałeś ;-)))

Rześki i lekki.

 

Bartek....to tak jak z gustem zegarkowym...każdy ma swój :)....węch też nie ten sam...gdybyśmy mieli tą samą wrażliwość to ludzie kupowali by tylko jedne perfumy ( np. Wars :rolleyes: ) i jeden model zegarka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zarąbiście spodobały mi się Voyage d'Hermes. Polecam sobie niuchnąć :rolleyes: Co ciekawe, opisują je jako Unisex.

Na co dzień używam Tommiego Hilfigera "niebieskiego" - świeży zapach i długo trzyma, szarego Bossa, na wyjścia Dolce&Gabbana The One Gentleman.

 

Hermes ma w ogóle bardzo udane perfumy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Potwierdzam to, co napisał Tomek. Trwałość Amouage jest znakomita. Nawet po całym dniu, cały czas czuję perfumy na sobie. Ponadto to bardzo intensywne zapachy więc trzeba je lać z umiarem. Pozytywną ich cechą jest to, że nie pachną jednostajnie. Na przykład z Memoir przebijają różne nuty. Poza tym, kobiety fajnie reagują na ten zapach :rolleyes: za co dodatkowy plus. Na razie tylko nie mogę się jakoś przekonać do Ciel. Chyba jednak nie mój klimat.

Edytowane przez McIntosh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartek....to tak jak z gustem zegarkowym...każdy ma swój :)....węch też nie ten sam...gdybyśmy mieli tą samą wrażliwość to ludzie kupowali by tylko jedne perfumy ( np. Wars :rolleyes: ) i jeden model zegarka.

 

Dobra, ale odróżnić rześki fajny zapach od ciężkiego umiesz.

Gdyby nie to nosiłbyś same Wostoki tongue.gif

 

Piszę o takim

 

upr153_large.jpg


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem fcuk próbkę. jest to typowy świezak...ale intensywny...zapach z kategorii Acqua Di Gio...klasyczny, podoba się wielu ludziom ale mnie takie zapachy męczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiem, Mariusz pewnie potwierdzi. Trwałość Amouage jest taka, że psikając rano, czuć będziesz nawet następnego dnia, jeśli porządnie się nie wymyjesz :rolleyes:

Ponoć Dia jest ciut słabszy od większości Amouage'y, natomist za najtrwalsze uchodzą Gold, XXV, Lyric i Epic.

 

Muszę się odnieść do "standardowych" perfum. Wymieniłeś Kenzo. Nie wiem, które modele masz na myśli, ale trwałość Kenzo Pour Homme jest rewelacyjna!

Z innymi modelami faktycznie kiepsko.

 

 

Potwierdzam to, co napisał Tomek. Trwałość Amouage jest znakomita. Nawet po całym dniu, cały czas czuję perfumy na sobie. Ponadto to bardzo intensywne zapachy więc trzeba je lać z umiarem. Pozytywną ich cechą jest to, że nie pachną jednostajnie. Na przykład z Memoir przebijają różne nuty. Poza tym, kobiety fajnie reagują na ten zapach :) za co dodatkowy plus. Na razie tylko nie mogę się jakoś przekonać do Ciel. Chyba jednak nie mój klimat.

 

 

To super, właśnie o to mi chodziło, dzięki Panowie.

Tomek z Kenzo używam od dawna Jungle i jest trwały,wszystkie moje perfumy są mocne i trwałe bo takie lubię-że wymienię oprócz Kenzo,JP Gaultier Le Male,Mugler A*Man,Lempicka,1 million Paco R., Baldessarini Bossa czy Euphoria Intense CK.

Tamto stwierdzenie o standardowych perfumach dotyczyło cen a nie trwałości :)

Skoro polecacie to pozostaje mi się przejść do perfumerii i obwąchać na miejscu,kupić parę próbek i coś wybrać.

Ja mam taki problem że mało które perfumy mi się podobają a te które mi podpasują to używam przez lata, może coś z wyższej półki akurat podejdzie :)

 

Kupiłem jakoś tydzień temu zapach którego nie miałem,taki typowo letni Versace Fraiche. Ładny choć jak dla mnie zbyt delikatny i mógłby być trwalszy ale każdy ma inne standardy,w każdym razie mogę polecić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Ja mam taki problem że mało które perfumy mi się podobają a te które mi podpasują to używam przez lata, może coś z wyższej półki akurat podejdzie :rolleyes:

 

Mam podobnie. Przewaliłem od groma różnych perfum i najbardziej przypadł mi do gustu zapach Dolce & Gabbana pour Homme. Używam tego od dość dawna choć od czasu do czasu lubię przetestować coś nowego. I wygląda na to, że Jubilaton XXV to jest to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystkie moje perfumy są mocne i trwałe (...) ,Mugler A*Man

 

A*Men to fakt faktem super trwałość. Jeden z najmocniejszych zapachów "typowych". Amouage jednak jeszcze trwalsze cool.gif


Lubię divery, nie lubię chronografów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
SphinX

Napisano 29 wrzesień 2010 - 21:55

Nowa linia Ralph Lauren - Little Pony jest bardzo interesującą propozycją.

 

Dziś patrzyłem na tą linię.

Ja chyba wybierałbym pomiędzy 1 a 4, chociaż 2 też fajna a 3 ma specyficzną nutę...

Nie wiem jak Wy Panowie,ale ja również wybieram wodę pod swoją drugą połowę, gdy jest za mocna lub nie w jej typie to ją mdli i obchodzi mnie wielkim kołem...


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A*Men to fakt faktem super trwałość. Jeden z najmocniejszych zapachów "typowych". Amouage jednak jeszcze trwalsze cool.gif

 

 

 

 

 

gdzie najlepiej kupic jedne i drugie?


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dubel

Edytowane przez Glint

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.